چرا برخی از مردم بودند آهسته به فاصله اجتماعی

یک مطالعه جدید نشان می دهد دلایل که چرا افراد ممکن است به دنبال اوایل توصیه به محدود کردن تماس فیزیکی با دیگران است.

محققان با انجام یک نظرسنجی در بین ماه های مارس 14-23 دوره زمانی که مقامات بهداشتی برای اولین بار معرفی پناهگاه در محل سفارشات در برخی از نقاط ایالات متحده است.

اطلاعات خود را در گزارش یک غیر همکار بررسی preprint مقاله در medRxiv نشان می دهد که شایع ترین دلایل برای noncompliance شامل کار مورد نیاز از غیر ضروری کسب و کار سلامت روانی و جسمانی نگرانی و اعتقادات است که از دیگر اقدامات ارائه شده حمایت می کند.

آنها همچنین دریافتند که افراد جوان در سن بین 18 تا 31 سال—کمترين انطباق رای در 52.4% در مقایسه با دیگر گروه های سنی است.

“که من در اطراف محله خود در اوایل ماه مارس و برخی از مردم با عجله به جمع آوری منابع و منزوی در حالی که دیگران رفتن در مورد زندگی عادی خود,”, به یاد می آورد coauthor النی Linos, یک متخصص پوست و اپیدمیولوژی در دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی.

“مطالعه ما نشان می دهد که افراد مختلف در حال تجربه این بحران در راه های مختلف. نه هر کس همان فرصت است.”

COVID-19 و ‘تب کابین’

محققان جمع آوری شده در مجموع 20,734 پاسخ به یک نظر سنجی ارسال شده در شبکه های رسانه های اجتماعی Twitter و Facebook و همچنین محله های شبکه های اجتماعی خدمات همسایه.

محققان دریافتند که 39.8 درصد از پاسخ دهندگان گزارش نه مطابق با اجتماعی فاصله توصیه هایی در اواسط ماه مارس.

شایع ترین دلیل برای عدم فاصله اجتماعی شد و کار مورد نیاز برای غیر ضروری صنایع (28.2%). یک جواب محققان گفت “کار لغو نیست اگر من نمی رفتن من از دست دادن کار من است.”

یکی دیگر مکرر توضیح زیر سفارشات شامل نگرانی در مورد سلامت روانی و جسمی خوبی بودن. برخی از 20.3 درصد گفت: آنها درگیر در اجتماعی, فیزیکی یا فعالیت های روزمره برای مدیریت خبري از پناه در محل مانند “cabin fever.”

به عنوان یک جواب گفت: “ماندن در خانه من 24 ساعت از هر روز افسرده.” یکی دیگر تاکید کرد: “من به خارج در حال حاضر و پس از آن برای خود من سلامت عقل.”

دیگر دلایل منطقی که افراد ذکر شده برای عدم پیروی اجتماعی فاصله شامل این باور است که اقدامات دیگر مانند تنها دست شستن کافی (18.8%). برخی از 13.9 درصد از مردم گفت: آنها می خواستند برای ادامه فعالیت های روزمره و 12.7% معتقد بودند که جامعه زیاده.

یکی دیگر از عوامل مهم برای برخی از پاسخ دهندگان مربوط به مراقبت از کودک. حدود 4.8 درصد از مردم گفته اند که نمی مطابق با اجتماعی فاصله سفارشات چرا که آنها احساس آنها را به فرزندان خود در خارج از منزل و یا برای رویدادهای اجتماعی برای رفاه هر دو فرزندان خود را و خود را. به عنوان یک جواب گفت: “من به بچه ها و این غیر ممکن است برای نگه داشتن آنها را ریشه تمام وقت.”

“به وضوح در بخش های مختلف از جمعیت انواع نگرانی ها و دلایل نه اجتماعی فاصله و ارتباطات دولت باید آدرس آن می گوید:” coauthor جف, Hancock, یک استاد علوم ارتباطات در دانشکده علوم انسانی و علوم است.

افراد مسن بیشتر انعطاف پذیر

محققان همچنین تجزیه و تحلیل آنچه در کلمات کنندگان استفاده می شود در پاسخ خود به درک بهتر آنچه که پاسخ دهندگان احساس کردند و متمرکز بر. افراد جوان بین سنین 18 تا 31 بودند بیشتر احتمال دارد به استفاده از اول شخص مفرد کلمات مانند “من” و “من” که به گفته محققان نشان داد آنها بیشتر خود محور نسبت به سایر گروه های مورد بررسی.

آنها همچنین دریافتند که افراد جوان این گروه حداقل در معرض خطر COVID-19 نمایش داده شده بیشتر اضطراب در بررسی خود پاسخ از دیگر گروه های سنی و با استفاده از کلماتی مانند “اضطراب” “مزاحم” و “عصبی” بیشتر از دیگر سن جمعیت است.

در ضمن قدیمی ترین و در گروه در معرض خطر (65 سال و بالاتر) نشان داد که حداقل اضطراب در پاسخ های خود را.

“یک غذای آماده کلیدی برای من این بود که چگونه انعطاف پذیر جمعيت مسن تر به نظر می رسد می گوید:” هنکاک. “آنها نه به عنوان اضطراب یا خود متمرکز به عنوان افراد جوان است. من فکر می کنم این خلاف به این روایت که پیر و ضعیف و ضعیف و به جای آنها در حال تمرین در اجتماعی فاصله و راحت بودن در خانه خود.”

خیاط اجتماعی فاصله پیام

این محققان امیدوارند که مقامات بهداشت عمومی و سیاست گذاران دیگر را با استفاده از نتایج این تحقیق به صورت هدفمند پیام مبارزات.

“من امیدوارم که دولت با استفاده از این یافته ها و توصیه هایی برای بهبود نحوه ارتباط آنها بهداشت عمومی سفارشات برای پناه-در-محل به طوری که ما می توانید به عنوان بسیاری از انطباق ممکن” هنکاک می گوید.

محققان وضع خاص پیام توصیه به رسیدگی به دلایل اصلی که چرا مردم نمی مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. برای مثال آنها نشان می دهد که بهداشت عمومی پیام باید هدف افراد جوان است. “پناهگاه در خانه است که به وضوح بیشتر از حد دشوار است برای افراد جوان به عنوان آنها استفاده می شود برای بیشتر تعاملات اجتماعی و زندگی بیرون از خانه” هنکاک می گوید.

محققان همچنین توصیه می شود که پیام را به مخاطبان جوان آدرس پیامدهای منفی است که می تواند بوجود می آیند از noncompliance و همچنین تاکید بر چگونگی اقدامات فردی بر جامعه سلامت است.

در ضمن Linos و هنکاک باید به روز شده و توسعه یافته بررسی و تشویق بیشتر مردم به شرکت.

“ما امیدواریم که مردم بیشتر از همه سوابق را بررسی بنابراین هر کس صدای شنیده می شود می گوید:” Linos. “یکی از راه های مردم می تواند کمک به شرکت در پژوهش است.”

يافته های گزارش شده در اینجا بخشی از یک مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا که در نگاه نگرانی عمومی در آمریکا از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>