چرا برخی از افراد مقاومت مشاوره در مورد چگونه به رفتار در همه گیر

در حال حاضر وجود دارد یک زن و شوهر دانشگاهی زندگی در یک به طور کامل مواجه نگردند کابین خانه, نوشیدن شراب, آموزش کلاس آنلاین در آنها تدریس کرده ام و قبل از خواندن کتاب های مورد علاقه خود را. آنها گرم و به طور کلی بهره گیری اجتماعی فاصله.

در مقابل نیز وجود دارد که ضعیف و سالمندان و برونگرا و جوان آمریکایی گیر در شهرستانها و نقاط روستایی فاقد منابع است. آنها می ترسند و به طور کلی داشتن یک تجربه ناخوشایند اجتماعی فاصله.

مردم در حال تجربه سطوح مختلف از “راه حل گریزی” وقتی که می آید به one-size-fits-all مشاوره برای ایمن ماندن از COVID-19. راه حل نسخه پدیده روانی است که در آن مردم تمایل به مقاومت در برابر و یا انکار این مشکل زمانی که آنها مخالف به راه حل است.

هارون کی و من برای اولین بار منتشر شده در این اثر روانی در سال 2014 با یک سری از مطالعات در مورد چگونه مردم با برخی aversions را تکذیب کرد مشکلات (الکترونیکی.g تغییر آب و هوا, آلودگی هوا, تفنگ خشونت) به یک درجه بیشتر یا کمتر بسته به چگونه ما تجربی متنوع aversiveness از راه حل های مختلف.

با COVID-19 برقراری ارتباط علمی واقعیت است که ما نیاز به حفظ فاصله اجتماعی مهم است اما کافی نیست. ما فقط نمی تواند نگه دارید ارسال که یکی صاف-the-منحنی نمودار و انتظار مردم برای تغییر رفتار خود را با میل و رغبت. نشان دادن آنها نمودار شده است به اندازه کافی با تغییر آب و هوا و نمی توان آن را به اندازه کافی با COVID-19.

برای کمک به مبارزه با COVID-19 ما نیاز به درک مفهوم راه حل گریزی; درک و چرا از دیگران ممکن است دچار حل aversions که ما نه; و کشف کردن راه برای آدرس های مختلف مردم aversions.

اول, اجازه دهید ما شروع با واضح ترین مثال از دیفرانسیل حل گریزی: درونگرا در مقابل برونگرا. درونگرا ممکن است به tweeting gleefully “این چیزی است که من تهیه شده است برای تمام زندگی من!” و سپس اقدام به لذت بردن از تنهایی—در حالی که احتمالا همچنین صرف زمان حاضر با قوی موجود جامعه است. از سوی دیگر وضعیت استرس زا و خرید در بسته بندی سوپر مارکت نیز که تبدیل شدن به بیشتر از حد معمول به تازگی یک راه جدید “عادی” است بسیار مشکل تر

برونگرا, در مقابل, به احتمال زیاد هیچ مشکلی با خرید; در واقع آنها ممکن است اشتیاق به فقط به رفتن به یک فروشگاه برای صحبت با یک کارمند برای نوعی از تعامل اجتماعی است. برونگرا ممکن است حاوی زندگی خود را از طریق هفتگی احزاب رفتن به میله حضور در رویدادهای ورزشی و یا صرف بعد از ظهر در کافه ها. اجتماعی خود نیاز برآورده شده است برای سال ها از طریق اتصالات سست تشکیل شده در این تعاملات مکرر. برونگرا باید یک نیاز واقعی برای ارتباط شخصی و آنها ممکن است از یک شبکه وجود دارد که خارج از تعامل شخصی.

در مورد دوم, آن را مفید به مردم بگویید که چیزهایی مثل “دور ماندن از گردهمایی های اجتماعی و خواندن لعنت کتاب است.” ما نیاز به کاهش خود را حل گریزی به آنها راه به انرژی بالا در ارتباط با دیگران است. مثلا مردم میزبانی بزرگ داد و بیداد کن چیزهای بی اهمیت شب با دوستان خود از طریق زوم و دعوت نسبی غریبه برای پیوستن به چیزی است که بسیاری از برونگرا هستند خیلی راحت با. همچنین پیاده روی و با خیال راحت در حال اجرا به غریبه در فاصله ممکن است یک راه حل خوب برای بسیاری از افراد برونگرا در برخی از نقاط.

ما نیز باید از نظر مالی و موقعیتی موانع که در حال صدمه زدن به برخی بیش از دیگران است. در حال حاضر وجود دارد (فرضی) 26 ساله در برخورد با انشعابات به حالت تعلیق در خرده فروشی ، وجود سالمندان بازنشسته فرد محدود به صفحه اصلی. هر دو به تنهایی در یک شهر شلوغ با کمی پول و نمی تواند—یا حداقل ترس آنها نمی—دریافت ملزومات مانند کاغذ توالت و مواد غذایی است. 26 سال از ترس او نمی تواند استطاعت تحویل مواد غذایی در حالی که فرد مسن تر استفاده می شود هرگز تحویل برنامه را بر روی تلفن خود را قبل از. زمانی که COVID-19 ترس شروع به آشکار این افراد ندارد پول به انبارهای مواد غذایی و سایر ملزومات. به آنها راه حل فعلی بسیار aversive دلایل و می تواند منجر به آنها را می خواهید به این باور مشکل وجود ندارد.

برای کمک به این افراد ما باید بیشتر حساس در هنگام برقراری ارتباط, مشاوره و دوم پیدا کردن راه آن را tangibly آسان تر برای آنها را به زندگی می کنند در داخل. برای مثال بسیاری از مردم در حال ارسال بر روی رسانه های اجتماعی از جمله پیام های مطمئن با عنوان: “هرگز استفاده از یک منزل تحویل خدمات مانند Uber می خورد ؟ من به شما راه رفتن را از طریق آن.” دیگران در حال اهدا به موسسات خیریه هدفمند در ارائه ملزومات به مردم نیازمند. دیگران در حال مهربان صاحبخانه و جمع آوری اجاره و یا آب و برق در حال حاضر پس از مستاجران خود را مجبور به پیدا کردن کار.

در نهایت ما باید با در نظر گرفتن رفتار بسیاری از آمریکایی ها به خصوص جوان آمریکایی بیرون رفتن و مهمانی. برای لحظه ای از راه حل بودن #athometogether ممکن است aversive برای برخی از دلیل آن به نظر می رسد بد—چیزی است که محققان باید نگاه کرد. در پاسخ به نوجوانان ممکن است نقض اجتماعی فاصله هنجار فقط به عنوان آنها اغلب شکستن هنجار از هر چه پدر و مادر و جامعه فکر می کنم آنها باید انجام دهید. در یک طرف این برای تلفن های موبایل مسخره است. شما ممکن است بخواهید بپرسید, “آیا شما می دانید که رفتن خارج می تواند کشتن افراد دیگر؟!” اما ما خواسته ایم جوان به همان اندازه بی اعتقاد سوال در مورد کمربند ایمنی و استفاده از مواد مخدر و رانندگی بیش از حد سریع است. پرسش هایی از این دست از بزرگسالان جوهر بسیار بد.

تماس برای کاهش, راه حل گریزی است که به هیچ وجه condoning رفتار و یا انگیزه های مردم نقض اجتماعی فاصله. اما از عظیم مجبور به مداخله دولت و روانی انگیزه مانند راه حل گریزی خواهد شد برخی از قوی ترین آنهایی که رفتار رانندگی بیش از هفته آینده. ما نیاز به درک و آدرس این انگیزه.

بیشتر از این نویسنده:

شما که خواستار ضد علم ؟

خوش آمدید به تیم علوم: ساختمان علم بهتر فعالیت با بینش از بازاریابی روانشناسی و دیزنی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>