چرا برخی از نر رهبران را دنبال نمی کرد COVID-19 پروتکل های ایمنی

در مارس معاون رئیس جمهور مایک پنس نقض COVID-19 پروتکل های ایمنی در کلینیک مایو در مینه سوتا امتناع از همین ماسک زمانی که او تور بیمارستان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مشابه اجتناب ماسک—در حالی که بازدید از یک ماسک امکانات ساخت. پنس گفت: او می خواست به دنبال مراقبت های بهداشتی کارگران در چشم حتی اگر ماسک پوشش نمی چشم. مغلوب ساختن پیشی جستن است به سادگی بیش از یک بار گفت که او انتخاب نه به آن را انجام دهد.

چرا ؟ چرا که “مردان واقعی” آیا آن را بازی امن. این یک نسخه ای است که داده ها نشان می دهد منجر مردان بیش از زنان به مقاومت در برابر کمربند ایمنی را بیشتر خطرات فیزیکی رنج می برند و مرگ تصادفی در نرخ بسیار بالاتر. تحقیقات نشان داده است که جامعه رفتار مردانگی به عنوان یک به دست آورده وضعیت سخت و برنده به راحتی از دست داد. و coronavirus سر گذاشته است که چگونه برخی از نر رهبران ارزش طرح ریزی یک مرد سخت تصویر بیش از ترویج منافع مشترک است. آنها سرپیچی از کارشناسان هشدار در مورد خطر آنها مطرح را به افراد دیگر مستعد ابتلا به این ویروس.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس رهبران متمرکز بر دفاع از ماچو تصویر قرار داده اند خود را به کشورهای در معرض خطر در دو روش. اولین کلمات و اعمال از چهره های عمومی نفوذ پیروان خود را از طریق یک پدیده شناخته شده به عنوان اجتماعی مدل سازی. در برزیل, تلفن همراه داده ها نشان داد اجتماعی کاهش فاصله پس از رئیس جمهور Jair Bolsonaro رد COVID-19 بیماری همه گیر. در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها باید مقاومت تشویق به ماندن در خانه ، زمانی که رهبران موفق به تایید اقدامات احتیاطی و یا به طور فعال به تمسخر آنها کمتر مردم آن اقدامات احتیاطی.

راه دوم نشان داد با تحقیقات من با جنیفر Berdahl و ناتالیا آلونسو است که زمانی که رهبران تایید hypermasculine هنجارهای تصمیم گیری های ضعیف و سازمانی اختلال دنبال کنید. در پژوهشی با نزدیک به 2000 شرکت کنندگان ما اعتبار چیزی به نام مردانگی مسابقه فرهنگ مقیاس است که می پرسد افراد به موافق یا مخالف با هنجارهای خاصی است که ارزیابی اینکه آیا فرهنگ سازمانی پاداش سمی نر رفتار است.

در نظر گرفتن دو جمله هنجارهای. اولین “نشان می دهد هیچ ضعف” شامل ایده هایی که پذیرش شما پاسخ را نمی دانند و به دنبال توصیه های دیگران دیده می شود به عنوان ضعیف است. مغلوب ساختن پیشی جستن را در برابر نظر کارشناس و خود را “من به تنهایی می تواند آن را تعمیر” نگرش نمونه این نگرش است. زمانی که رهبران دیدن گوش دادن به کارشناسان به عنوان تضعیف مردانگی خود را علم نتواند به ترجمه به سیاست.

یکی دیگر از هنجار “dog-eat-dog رقابت” (ارزیابی مواردی از قبیل “شما هم” در “یا تو” از “و” و “شما رو به تماشای پشت خود را”) نشان دهنده هسته مردانگی مسابقه. هر وضعیت است که یک بازی با حاصل جمع صفر ترویج سوء ظن امتناع از اعتراف به اشتباهات خواسته برای کل وفاداری و نمره حل و فصل. نتیجه: پیروزی-or-die فرهنگ که در آن همکاران به طور مداوم رقابت به جای همکاری کنند. برای مثال تهمت و تهدید کرده است که خودداری بحرانی منابع از کشورهای که فرمانداران انتقاد از او را.

این بیماری همه گیر است unmasked خطرات ناشی از این نوع رفتار در میان رهبران ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن, گزارش یک germaphobe که متنفر دست دادن حتی در بهترین زمان عنوان ویروس و ادامه داد: به مطبوعات گوشت به خوبی به مه. در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون به طور مشابه اصرار به دست دادن به عنوان coronavirus گسترش منجر نگهبان به او برچسب “فوق العاده پخش” هفته قبل از اینکه او بیمار با COVID-19 و صرف روز در بیمارستان است. Bolsonaro که bragged که ورزشکاری او را خواهد عایق او را از این ویروس همچنان به اب راه رفتن را به جمعیت دست دادن و بغل کردن هواداران است. هر سه به حداقل برسد همه گیر هنگامی که آن را برای اولین بار در سراسر کشور خود. در مقابل کشورهای با رهبران زن—نیوزیلند و آلمان به عنوان مثال—به طور کلی انجام شود بهتر است با توانمند سازی کارشناسان علمی و حمایت از اقدامات پیشگیری.

این مهم است به یاد داشته باشید که نه همه نر رهبران ارزش ماچو تصویر بیش از صرفه جویی در زندگی. برای مثال کاپیتان برت Crozier که فرمان آمریکا ناو هواپیمابر تئودور روزولتاولویت بندی ملوانان’ خوب بودن که coronavirus را شکست. او در ادامه به دنبال کمک پس از مواجهه با تاخیر و مخالفت با درخواست خود برای تخلیه و قرنطینه خدمه. رها از پست خود او را تشویق می کردند توسط خدمه خود را به عنوان او را ترک کشتی خود را. به طور مشابه, فرماندار نیویورک اندرو کومو متمرکز شده جامعه هدف انجام آنچه در آن طول می کشد برای به حداقل رساندن COVID-19 مرگ و میر.

رهبری موثر می آید از تعهد به ماموریت. متاسفانه در زمان coronavirus بحران مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه نیاز به نادیده گرفتن توصیه های کارشناسان نشان می دهد که او برخی از مرتب کردن بر اساس از مرد سخت به ضرر همه ما است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید