چرا افراد مبتلا به آلزایمر ممکن است از دست دادن راه خود را

اختلال طبیعی مغز عملکرد شبکه در هیپوکامپ سلول ممکن است توضیح دهید که از دست دادن حافظه فضايی در افراد مبتلا به بیماری آلزایمر بر اساس یک مطالعه جدید.

افراد مبتلا به بیماری آلزایمر رنج می برند اغلب از فضایی از دست دادن حافظه مانند شناخت نیست جایی که آنها هستند و فراموش کردن جایی که آنها قرار دادن اموال خود را. آنها اغلب نشان می دهد سرگردان علامت است که همچنین یکی از ویژگی های فضایی اختلال حافظه.

تا به حال مغز مکانیزم شبکه است که باعث می شود حافظه فضايی اختلال شده بود مشخص نیست.

این مطالعه جدید در نورون نشان می دهد که چگونه مغز طبیعی عملکرد شبکه از سلول های هیپوکامپ که با این نسخهها کار به تبعیض متمایز محیط زیست فضایی در یک فرآیند به نام “remapping,” مختل می شود در بیماری آلزایمر.

با استفاده از بیماری آلزایمر مدل موش محققان دریافتند که فعالیت اختلال انتورینال یک منطقه مغز که منابع اطلاعات به هیپوکامپ به احتمال زیاد باعث این اختلال.

“ما به مغز و ثبت فعالیت سلول در هیپوکامپ که مرکز حافظه مغز مسئول حافظه فضایی در میان چیزهای دیگر می گوید:” Kei Igarashi استادیار در آناتومی و بیولوژی اعصاب بخش در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین دانشکده پزشکی.

“یافته های ما می تواند منجر به توسعه یک روش برای فعال سازی مجدد فعالیت مغز از قشر انتورینال که ممکن است کمک به ایجاد درمان های جدید برای جلوگیری از پیشرفت فضایی اختلال حافظه در بیماران مبتلا به بیماری آلزایمر.”

Igarashi مورد مطالعه مغز شبکه مکانیسم های بیماری آلزایمر پس او شروع به آزمایشگاه خود را در سال 2016. “حافظه ما می آید از فعالیت های مغز شبکه. برای پیدا کردن درمان برای اختلال حافظه در بیماری آلزایمر, ما نیاز به درک چگونگی عملکرد شبکه دچار اختلال می شود,” او می گوید.

با توجه به آلزایمر ارتباط وجود دارد حدود 5.8 میلیون آمریکایی مبتلا به آلزایمر است. تا سال 2050 کارشناسان انتظار دارند که تعداد افزایش به 13.8 میلیون نفر است.

فضایی اختلال حافظه مانند سرگردان رفتار یکی از سخت ترین علائم در بیماری آلزایمر و آن را رخ می دهد در بیش از 60 ٪ از بیماران مبتلا به آلزایمر. با وجود های اخیر سلولی و مولکولی یافته ها در تحقیقات آلزایمر, آن است که هنوز هم تا حد زیادی مشخص نیست که چگونه زوال مغز مدار تابع علل فضایی از دست دادن حافظه.

Heechul Jun یک MD/PhD دانشجو در UCI پزشکی دانشمند برنامه آموزشی است که در این مطالعه برای اولین بار نویسنده. موسسه ملی سلامت BrightFocus بنیاد انجمن آلزایمر مغز تحقیقات بنیاد خیرین درمان بنیاد ژاپن, علم و فناوری, آژانس و کلمبوس بنیاد کار پشتیبانی می کند.

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de