چرا اکسی توسین باور نکردنی است و چگونه می توانید بیشتر از آن

چه اکسی توسین?

شما می دانید کسانی که گرم و فازی احساسات شما هنگامی که شما نوازش توله سگ در آغوش گرفتن دوستان خود و یا بوسه شریک زندگی خود را? که اکسی توسین در محل کار.

شما در حال حاضر ممکن است شنیده اکسی توسین—آنچه مردم به نام عشق, هورمون, هورمون نوازش و یا حتی اخلاقی مولکول است. دلیل این است که اکسی توسین شده در سرفصل به دست آوردن شهرت برای مردم بیشتر اعتماد بخشنده و حتی بیشتر در عشق است. این یک نوروپپتید معنی آن است که یک پروتئین مانند مولکول سلول های مغز خود را استفاده برای برقراری ارتباط با یکدیگر. اکسی توسین نیز یک هورمون معنی است که مغز آن را به جریان خون برای برقراری ارتباط با بدن است.

واضح است که این ماده شیمیایی در مغز است برخی مشاغل—این نقش در رابطه جنسی, زایمان, اتصال, اجتماعی, تعامل, احساسات, و بسیاری از توابع دیگر برای ما مهم پستانداران. مغز ما تولید آن به طور طبیعی اما نیز وجود دارد مصنوعی اکسی توسین است که گاهی اوقات مورد استفاده درمانی.

در هر صورت اکسی توسین به نظر می رسد نه تنها اشاره ما به سمت حرفه ای تر-رفتار اجتماعی, اما آن را نیز می توانید بازی کلاهبرداری در ذهن ما است. بیایید نگاهی به برخی از راه هایی که این پیچیده شیمیایی مغز تاثیر می گذارد راه ما احساس و عمل می کنند و چگونه ما می تواند هم محور مغز به انتشار بیشتر از آن را برای کسانی که, گرم, fuzzy احساسات:

“ادامه مطلب “چرا اکسی توسین باور نکردنی است و چگونه می توانید بیشتر از آن” QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>