چرا آن را بسیار سخت برای مهار COVID-19

زمان تست روش می تواند تشخیص موارد بدون علامت. هنگامی که شما با آلوده coronavirus آزمون بسیار حساس برای هر حضور ویروس. رایج ترین تست در لحظه ای است که یک تست PCR که به نظر می رسد برای حضور ویروس را مواد ژنتیکی و برخی از این حساس تر از دیگران هستند.

تست PCR هستند یک راه برای تقویت یک سیگنال. آن را می سازد minicopies ویروس, مواد ژنتیکی—بنابراین شما را به نمونه ای از یک بیمار و اگر اثری از این ویروس شما قادر به پیدا کردن این تکه های کوچک از آن, حتی اگر آن را در حال حاضر مقدار بسیار کم. نتایج آزمون را حدود دو تا چهار ساعت برای تکمیل و شما نیاز به استفاده از یک آزمایشگاه برای انجام این کار است.

وجود دارد دیگر مفید آزمون از جمله سریع آنتی ژن تست. سریع آنتی ژن تست مانند تست برای گلودرد و می تواند در حدود 15 دقیقه برای یک نتیجه. سریع آنتی ژن تست به نظر می رسد این ویروس پروتئین معمولا در نمونه بزاق و در حالی که آن را نه به عنوان حساس PCR به عنوان آن را سریع و می تواند انجام شود در هر نقطه. وجود آزمون های مختلف برای مقاصد مختلف و در حالی که سریع تست نیست به عنوان حساس آنها مفید است. تست از همه نوع چیز خوبی است و ما نیاز به دیدن خیلی بیشتر از آن است.

بهترین تست واقعا بستگی به محیط آن را خوب به انواع مختلف تست و سازندگان متفاوت است, اما نه همه آنها در حال رفتن به خدمت همان تابع برای همان هدف.

تست سریع بزرگ است که به صفحه نمایش بسیاری از مردم, اما اگر شما می توانید یک نتیجه منفی شما ممکن است نیاز به آن را دنبال کنید تا بیشتر در عمق تست کنید اگر کسی یک فعال COVID-19 عفونت است که نمی کردن آزمون.

به دلیل بدون علامت گسترش coronavirus ما در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی بیشتر تست و مقامات بهداشت عمومی به طور فعال به دنبال موارد است. هنگامی که موارد شناسایی افرادی که در تماس با آنها باید جدا به شکستن زنجیره انتقال. این چیزی است که اغلب به عنوان تماس با ردیابی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de