به همین دلیل می توان آن را سخت به لینک Coronavirus سنبله به تظاهرات اخیر

پس از ماه از cooped در صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش coronavirus مردم گرفته اند به خیابان ها توسط هزاران نفر در طول چند هفته گذشته در اعتراض به پلیس کشتار مردم سیاه و دهه سیستمیک نژاد پرستی. در این گردهمایی برخی از مردم نگران افزایش coronavirus عفونت—اما آنها نیز در دفاع از سوی برخی از کارشناسان بهداشت عمومی که استدلال می کنند که نژادی و بی عدالتی است و عمده بهداشت عمومی را انتخاب کنید.

خطر انتقال coronavirus است که به احتمال زیاد پایین تر در خارج از منزل و بسیاری از معترضان شده اند با پوشیدن ماسک. اما برخی از کارشناسان توجه داشته باشید که هنوز هم وجود دارد خطر—به خصوص با توجه به نزدیک تعامل بین پلیس و معترضان به استفاده از مواد شیمیایی مانند گاز اشک آور و اسپری فلفل که باعث تحریک غشاهای مخاطی (باعث پاره شدن آبریزش بینی و سرفه) و corralling از بازداشت معترضان در شلوغ وانت و سلول های زندان.

بسیار وجود دارد شواهدی وجود دارد که این اعتراضات را ناشی از خوشه در coronavirus عفونت تا کنون. و هر گونه افزایش در موارد از تظاهرات خواهد بود برای جدا شدن از این واقعیت است که کشورهای در حال بازگشایی در کل با توجه به کارولین Buckee استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی. علمی آمریکا صحبت با Buckee در مورد خطرات ناشی از اعتراض مشکل از ردیابی عفونت به تظاهرات و چگونه برای ایمن ماندن در حالی که ورزش یکی از دموکراتیک و حقوق.

[یک ویرایش متن این گفتگو به شرح زیر است.]

ممکن است بگویید که آیا افزایش عفونت شد و با توجه به اعتراضات و یا آرامش از محدودیت های دیگر?
اعتراضات رخ داده است در برابر پس زمینه از [کشورهای] بازگشایی. در برخی از کشورهای ما در حال حاضر تقریبا به نوع معمول سطح تحرک. و البته ما تا به حال آخر هفته روز یادبود که ما می دانیم به ارمغان آورد بسیاری از مردم و اختلاط در راه است که افزایش انتقال است. در بسیاری از کشورهای که در آن ما شاهد بزرگترین افزایش می دهد [در coronavirus موارد] مانند آریزونا و فلوریدا در واقع مردم شروع به حرکت در اطراف و تعامل قبل از تظاهرات. بنابراین آن را تا حدودی دشوار است برای باز کردن موارد به طور مستقیم ناشی از تظاهرات در مقابل فقط باز کردن جامعه در کل است.

[علاوه بر این] معترضان به طور کلی ، و این بدان معنی است که بسیاری از آنها نمی خواهد که علائم و یا خواهد شد که علائم خفیف هستند و به اندازه کافی است که آنها نمی رفتن به یک مرکز مراقبت های بهداشتی پس [در این موارد نمی تواند ثبت شود]. افرادی که در بیمارستان بستری شده و در حال مرگ از COVID هستند و افراد مسن و کسانی که بیماریهای همراه. بنابراین تاثیر تظاهرات—و یا از هر یک از این تجمعات که آیا آن را از آخر هفته روز یادبود یا فقط بازگشایی—آن را ممکن است در حالی که کمی برای رسیدن به افرادی که نشان خواهد داد تا در بیمارستان که مسن هستند و در غیر این صورت ناسالم جمعیت.

چه هستند خطرات ناشی از اعتراض ؟
ما می دانیم که مردم ازدحام با هم یک خطر است برای انتقال هر چند که در خارج بهتر از داخل شود البته و بسیاری از معترضان را به تلاش برای فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک. با این وجود, وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما فکر می کنیم می تواند یک خطر بالا برای انتقال. و برخی از آن چیزهایی است که پاسخ به اعتراضات مانند که شلوغ هم در وانت بودن شلوغ با هم در زندان های گاز اشک آور ، بنابراین وجود دارد خطرات مرتبط با تظاهرات? من می خواهم بگویم “آره.” من فکر می کنم آن باقی مانده است دیده می شود چه تاثیری خواهد شد که در حال انتقال است.

جالب است که در نیویورک ما هنوز ندیده عظیم سربازان ارتش در موارد — اما آن را فقط ممکن است که یک تاخیر زمانی بین انتقال و [جدید] موارد و علائم و بستری شدن در بیمارستان. [یادداشت سردبیر: یک نماینده برای شهر نیویورک وزارت بهداشت گفت: داده ها در تعدادی از coronavirus عفونت های مرتبط با تظاهرات بود و هنوز در دسترس نیست, اما اشاره کرد که کسانی که شرکت در تظاهرات واجد شرایط برای دریافت تست شده در تعدادی از مراکز در اطراف شهرستان.] من فکر می کنم که از نظر خطرات مردم حق اعتراض به یک تابع مهم. و ما فقط به عنوان اولویت اساسی کارگران ما باید اولویت بندی توابع ضروری [از] دموکراسی است. بنابراین من شخصا حمایت از ایده پشت این اعتراضات حتی اگر من فکر می کنم که وجود دارد برخی از خطر هنگامی که شما را به بسیاری از مردم با هم.

معترضان تا حد زیادی وزن متعدد خطرات بهداشتی از جمله بهداشت و سلامت خطر سیاه در امریکا است. و احتمالا با توجه به تاکید بر اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن توسط بسیاری از سازمان ها در پشت اعتراضات منطقی است فرض کنیم که بسیاری از معترضان آگاه از خطرات و خواهد بود به طور فعال در تلاش برای جلوگیری از گسترش به سالمند خود و بستگان و دوستان است.

گزارشها حاکی است که پلیس خود را همیشه ماسک می پوشند. این است که یک خطر برای معترضان ؟
آره—اگر ما شروع با این فرض که حق اعتراض ضروری است عملکرد ما دموکراسی و [که] این تابع پلیس برای محافظت از مردم و سپس [آن را] از آن عملکرد پلیس برای محافظت از معترضان که در حال ورزش خود را دموکراتیک و حقوق. پس [پلیس] باید کاملا مطمئن شوید که سیاست های خود را برای کنترل تظاهرات نمی افزایش انتقال و [است که] آنها خود را در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی از جمله پوشیدن ماسک. و همه از این شیوه مانند قرار دادن مردم در زندان و سلول و ازدحام مردم با هم—کسانی که غیر مسئولانه است.

چگونه موثر شما فکر می کنم ماسک ها در حفاظت از مردم اگر آنها در خارج و نه در عرض چند پا از یکدیگر ؟
ماسک روی حیله و تزویر. شواهد علمی در [آنها را] محدود بوده است. وجود ندارد واقعا قوی داده و مقدار زیادی از داده ها است که وجود دارد در مورد استفاده از ماسک در یک محیط بالینی در محیط جامعه. با این که من فکر می کنم به طور کلی توصیه به پوشیدن ماسک خوب است چرا که ما به اندازه کافی قابل قبول مکانیکی دلایل به فکر می کنم که آنها بسیار مفید در جلوگیری از انتقال قطرات. بنابراین من فکر می کنم ماسک علاوه اجتماعی فاصله مناسبی از سیاست کلی.

چه توصیه می کنید افراد است که ممکن است با توجه به حضور در یک اعتراض برای ارزیابی خطر از COVID-19?
واقعا از روی حیله و تزویر و همه به وزن تا خود را از خطرات و توازن. من فکر می کنم اگر شما در یک خانواده که در آن شما باید به سالمندان پدر و مادر یا بستگان مسن که بسیار آسیب پذیر و سپس شما ممکن است به طور جدی می خواهید به در نظر گرفتن تمام مراحل است که شما می توانید [از جمله گرفتن] تست شده پس از اعتراض یا quarantining دور از آنها پس از شما با حضور در یک اعتراض به حفاظت از آنها. فکر کردن در مورد شبکه های اجتماعی خود را در خود و خانواده ساختار مهم گام اول است. که آیا شما در معرض ابتلا, در علاوه بر این به خودتان هنگامی که شما حضور در یک اعتراض ؟ و البته در نظر گرفتن به عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی را به عنوان شما می توانید و انجام برخی تحقیقات جلوتر از زمان به شکل مسیر شما را و همه آن نوع از همه چیز. و بسیاری از سازمان ها [پیشرو تظاهرات] قرار داده اند از خیلی دستورالعمل های روشن در مورد رفتار واقعی در جریان تظاهرات در اطراف اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک و….

من فکر می کنم وجود یک استارک تفاوت بین [سیاه و سفید زندگی می کند موضوع] تظاهرات که در آن وجود دارد یک پیام صریح در اطراف اجتماعی فاصله و ماسک ضد قفل تظاهرات که به صراحت علیه بهداشت عمومی اقدامات—آنها را تشویق مردم به پوشیدن ماسک و نه به فاصله اجتماعی. که عمدی پیام مهم نیست.

اگر مردم با حضور در راهپیمایی را باید از آنها تست شده برای COVID-19?
کاملا. چیزی که مهم است به یاد داشته باشید که شما باید صبر کنید چند روز [قبل از گرفتن یک تست] به دلیل آن طول می کشد چند روز برای بار ویروسی را افزایش می دهد به اندازه کافی برای تست قادر به تشخیص آن است. بنابراین نمی توانید در این آزمون روز بعد, دریافت آزمون خود را سه تا چهار روز بعد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de