چرا تاریخچه خواستار احتیاط در Coronavirus ایمنی تست

“از بین بردن هیولا در ادامه کار از تخریب ساخت گسترده قبرستان زده شهرستانها.” این است که چگونه یک روزنامه تیتر از لیتل راک ارک., توصیف یک شیوع تب زرد در سال 1878. پشه-بیماری منتقله از راه آلوده 120,000 نفر کشته و بین 13,000 و 20000 در طول بهار و تابستان آن سال در جنوب ایالات متحده

آنچه که بیشتر مربوط به زمان coronavirus همه گیر است چگونه تب زرد مردم را کشته است. این است که چگونه این بیماری تغییر جامعه برای کسانی که باقی مانده است.

“من دیده ام نمونه هایی از مردان جوان رقص را به تخت خود را به تازگی مرده دوستان می گوید:” کاترین Olivarius استادیار تاریخ در دانشگاه استنفورد در مورد حساب تاریخی از مردم به دنبال تبدیل شدن سیستم ایمنی بدن به این بیماری در سال 1878 شیوع. “آنها به معنای واقعی کلمه به خطر جان خود را به دنبال بیماری به عنوان یک مسیر برای رفاه.”

تب زرد در ایالات متحده آمریکا در آن زمان—و قبلا آبله در اروپا در 1700s—به ارمغان آورد با آن قابل فهم تثبیت در ایمنی. در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس این نگرش شده است در سطح جهانی reborn در قالب یک “ایمنی گذرنامه.” ایده این است که اگر افراد با موفقیت آب و هوا COVID-19 آنها می تواند اجازه را مجددا کار و فضاهای عمومی. وجود مشکلات اساسی با این مفهوم به دلیل ناشناخته های بسیاری در اطراف coronavirus ایمنی خود را.

در سال 1847 شیوع تب زرد در جنوب ایالات متحده چنین فرض ایمنی بود به نام “همهوایی.” تاریخچه در زمان را نشان می دهد تشابه قابل توجه به در حال حاضر.

“تصمیم گیری است که سیاست گذاران باید به صورت یک بیماری همه گیر همیشه نامشخص می گوید:” مایکل استین صندلی از دانشگاه بوستون سلامت, قانون, سیاست و مدیریت بخش. “اما تاریخ می تواند به ما ارائه درس در این لحظات زمانی که ما در حال ترس و در عجله.”

این تصویری—همکاری بین كلاسيك گزارش و علمی آمریکا—میسازد برخی از درس و خطرات آن گذشته ناامید از quests برای ایمنی در چهره یک رمان بیماری است. به عنوان متحده شروع به “بازگشایی” طی هفته های آینده و ماه این همان تلاش مطمئنا بازی کردن دوباره.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از ما شبکه بین المللی از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>