چرا قند طعم خیلی خوب است ؟

کوکی, کیک, کیک, کلوچه و بستنی gelato, پودینگ. شما نام آن من آن را دوست دارم. و بر اساس چگونه بسیاری از روزانه وسوسه انگیز برخورد من با شیرینی من می دانم که من نه تنها یکی است. اما اگر بدن ما در واقع رنج می برند از خوردن بیش از حد قند و شکر پس چرا ما آن را طلب? و چرا ما باید چنین قوی ولع برای مواد غذایی مانند می گویند کلم بروکلی است که یک منبع بزرگ از ویتامین C و ویتامین K و آهن و پتاسیم, تمام چیزهایی که بدن ما در واقع نیاز دارد ؟ اگر این خیلی برای ما بد پس چرا شکر طعم خیلی خوب است ؟

معلوم دانشمندان شده است این سوال برای دهه. وجود دارد صدها نفر از کارشناسی مقالات مجلات در تلاش برای پاسخ به این سوال. بیایید نگاهی به آنچه که آنها می آیند تا با.

کودکان و نوجوانان عشق را شکر

اگر چه برخی از ما بزرگ تر شدن عشق ما از شکر—شاید به عنوان تمایل ما برای آن را تبدیل به هرحال ما تمایل به جلوگیری از ارسال-قند رقیق و یا سقوط شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک کودک که نمی باید یک دندان شیرین. اما بیایید یک لحظه توقف قبل از ما سرزنش پدر و مادر خود را برای اجازه دادن به آنها را افراط. مطالعات نشان داده اند که کودکان عشق را برای قند و شکر ممکن است ذاتی. به عبارت دیگر کودکان ممکن است ساخته شده است در عشق از همه چیز شیرین است.

ترجیح برای غذاهای شیرین یافت می شود در حال حاضر آشکار در نوزادان ترجیح می دهند که شیرین فرمول. همچنین به نظر می رسد به اشتراک گذاشته شده توسط کودکان در سطح جهانی در سراسر فرهنگ ها و آب و هوای. وجود شواهد دیگری که بچه های چشایی حساس تر هستند به تلخ مزه غذاها بیشتر سوق دادن آنها برای رسیدن به این شیرینی.

یک مطالعه نشان داد که بزرگسالان تمایل به حداکثر قند اولویت در مورد سطح قند موجود در یک قوطی نوشابه, اما کودکان بزرگتر هنوز هم دوست game, نوشیدنی که دو بار به عنوان شیرین. دانشمندان نمی تواند محدود به غلظت قند کودکان ترجیح داده است. معلوم است که بچه ها هنوز دوست game, این نوشیدنی شیرین گذشته حتی نقطه ای که در آن وجود دارد بیش از حد شکر به محلول در آب کنه.

بدن ما نیاز به قند

شکر رپ بد اما این همه بد نیست. شکر را فراهم می کند بدن ما با کالری است که ما پس از آن می تواند تبدیل به انرژی است. کودکان به طور خاص نیاز به این انرژی به سوخت رشد سریع آنها است. شکر نیز به ما کمک می کند ذخیره چربی است که می تواند کشیده شده بعد از ما به آن نیاز دارید.

بدن ما می داند که برای طلب چیزهایی که به آن نیاز دارد به عنوان یک راه سیگنالینگ مغز ما شروع به خوردن آنچه که ما در حال از دست رفته. به عنوان یک گیاه خوار, من می دانم که زمانی که من شروع به فکر کردن در مورد سرقت ساندویچ کره بادام زمینی که در اطراف شناور در کوله پشتی بچه خود را احتمالا نه به این دلیل که ساندویچ بسیار خوشمزه است. آن را بیشتر احتمال دارد که من بدست نمی پروتئین به اندازه کافی برای روز.

در زمان قبل از انسان و پستانداران و انسان های اولیه کسانی که خوردند کالری بهتر به حال در بقا و در نتیجه در انتقال ژن های خود را. میوه رایج ترین منبع طبیعی از قند می تواند انرژی بیش از منابع دیگر از مواد غذایی مانند سبزیجات و اما نسبتا کمیاب است. بنابراین برخی از دانشمندان نشان می دهد که انسان های اولیه که خوردند ترین میوه های دیگر زندگی می کردند و تا به حال بیشتر از نوزادان است. کسانی که نسل های آینده ممکن است پس از آن تکامل یافته به ارزو که میوه های شیرین به عنوان بخش مهمی از بقای خود است.

البته شکر است و دیگر کمیاب و ما مصرف آن را در حد مقادیر بزرگتر از گاه به گاه نادر میوه. بنابراین در سیر تکاملی بازی بقای اصلح را اصلح لزوما یک شیرینی دیگر. ما همچنین استخراج قند از میوه و پس از آن تمرکز بر آن را به چیزهایی مانند آب میوه ها و آب نبات. این باعث می شود آن را آسان تر به مصرف مقادیر زیادی از قند از بدن ما نیاز دارد. این همچنین بدان معنی است که ما شکر همیشه نمی آمد با یک دوز از فیبر به عنوان آن را اگر شما به سادگی خوردن میوه و انرژی ما از این قند فرآوری شده ممکن است نه در گذشته ما به عنوان طولانی است.

“ادامه مطلب “چرا شکر طعم خیلی خوب است ؟” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im