چرا خنده ؟

هفته گذشته ما در مورد عشق ما از شکر و من توضیح داد که برخی از دلایل که چرا ما انسان ها توسعه برخی از صفات که به نظر می رسد بر خلاف ما بقا. این هفته من فکر می کنیم می خواهم حفاری به همین دلیل است که ما توسعه برخی از صفات که نیست خیلی خلاف بقای ما است اما ممکن است به نظر می رسد غیر ضروری. به طور خاص, چرا خنده ؟

مردم از تمام فرهنگ های خنده اگر چه ما ممکن است خنده در همه چیز متفاوت است. (من یک بار در مصاحبه برای کار در هلند و هیچ یک از جوک فرود آمد. من که کار می کنید.) میمون ها هم خنده. ما می دانیم که این به خاطر وجود دانشمندان که کار آن است که به غلغلک دادن حیوانات. من حتی شوخی. چه زندگی!

انسان شروع به خنده به عنوان اوایل به عنوان 3 ماه به زندگی و حتی قبل از ما می تواند صحبت می کنند. این درست است حتی برای نوزادانی که ناشنوا یا نابینا. Peekaboo معلوم است به خصوص جهانی جمعیت pleaser. و ما می دانیم که این به دلیل تحصیل کودک خنده واقعی است کار بیش از حد.

بنابراین طبیعت همه جا از خنده نشان می دهد که باید آن را در خدمت یک هدف اما چه ؟

چرا خنده ؟ در اینجا چند دلایل علمی

خنده به وضوح در خدمت یک عملکرد اجتماعی. آن است که یک راه را برای ما به سیگنال به فرد دیگری است که ما مایل به برقراری ارتباط با آنها. در واقع در یک مطالعه از هزاران نمونه از خنده سخنرانان در گفتگو داشت به 46 درصد بیشتر احتمال دارد به خنده از شنوندگان.

ما نیز 30 برابر بیشتر احتمال دارد به خنده در یک گروه. کودکان بین سنین 2.5 و 4 به ترتيب هشت برابر بیشتر احتمال دارد به خنده در یک کارتون که آنها را تماشا و آن را با کودک دیگری حتی اگر آنها فقط به عنوان به احتمال زیاد به گزارش کارتون خنده دار بود که آیا به تنهایی و یا نه.

تکاملی این سیگنال از اتصال به احتمال زیاد نقش مهمی در بقا. پس از ملاقات با یک غریبه ما می خواهند بدانند: آیا نیت خود را با من ؟ و چه کسی به شما تراز وسط قرار دارد با?

در یک مطالعه که میرسد 24 جوامع مختلف و از جمله 966 شرکت کنندگان, دانشمندان, فیلم کوتاه, صدا, نیش جفت مردم با هم خندیدن. در برخی موارد این جفت ارز نزدیک شد دوستان در دیگران جفت غریبه بود.

شرکت کنندگان در این مطالعه خواسته شد برای گوش دادن به طور همزمان خنده و تعیین سطح دوستی به اشتراک گذاشته شده توسط laughers. تنها با استفاده از صدای خنده به عنوان نشانه های آنها می تواند قابل اعتماد تفاوت بین افرادی که به تازگی ملاقات کرد و کسانی که در زمان طولانی دوستان است. این نتایج نشان می دهد نه تنها ارتباط بین واقعی و خنده و دوستی, اما همچنین که ما نمی فریب هر کسی که ما تظاهر به خنده در فرد دیگری شوخی است.

نظریه دیگری است که طول می کشد تا فرد به فرد اتصال ارائه شده توسط خنده یک گام بیشتر است که خنده ممکن است جایگزینی برای عمل نظافت هر یک از دیگر. نظافت دیگر یک رفتار دیده می شود در پستانداران. به داماد شخص دیگری سخاوتمندانه یک طرفه عمل می کنند. دلیل نیاز به آن اعتماد و سرمایه گذاری در آن اوراق قرضه groomer و groomee به عنوان دوستان است.

به عنوان جوامع ما رو بزرگتر ما نمی تواند همه اطراف نظافت یکدیگر برای ایجاد اوراق قرضه. این است که دیگر ما روش ارجح از برگزاری نمایشگاه پیشنهاد دوستی. (و این است که احتمالا چیز خوبی است.) اما خنده مانند تعهد ارائه شده از طریق نظافت نیز سخت به جعلی حداقل نه بدون اینکه آشکار است. و بر خلاف نظافت آن می تواند انجام شود در یک گروه بزرگتر و فوری تر احساس. هنگامی که ما واقعا خنده ما سیگنال که ما راحت هستند و احساس تعلق داریم.

به گفته کلینیک مایو نیز وجود دارد بسیاری از سلامت جسمی مزایای خنده. خنده خود را افزایش می دهد مصرف اکسیژن که می تواند در نوبه خود باعث تحریک قلب و ریه ها و عضلات. خنده بیشتر انتشار اندورفین این احساس خوب مواد شیمیایی بدن ما تولید و به ما احساس خوشحالی و حتی تسکین درد یا استرس است. عمل افزایش و سپس کاهش ضربان قلب ما و فشار خون از طریق خنده نیز در نهایت آرامش و تنش را تسکین. خنده می تواند حتی تقویت سیستم ایمنی بدن ما پاسخ از طریق انتشار استرس و بیماری-کاهش neuropeptides.

بنابراین سیگنال های خنده همکاری یک جنبه کلیدی بقای انسان و ترویج یک بدن سالم به بوت. این بهترین بهانه من شنیده ام به مطمئن شوید که به زمان برای لذت بردن از خنده چند شام و نوشیدنی با دوستان.

“ادامه مطلب “چرا خنده ؟” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im