چرا مردم را انتخاب کنید گیاهخواری ؟

یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که چرا افراد مختلف تصمیم به تغییر به گیاهخواری.

محققان می دانند که مردم با انگیزه به گیاه خواری به دلایل مختلف—که رایج ترین در فرهنگهای غربی شامل بهداشت و محیط زیست و حقوق حیوانات. اما چگونه قانع کننده هستند این عوامل مختلف به صورت غیر گیاه خواران ؟

محققان بررسی 8,000 مردم از سنین مختلف و اقوام در دو زبان در ایالات متحده و هلند به تعیین چرا غیر گیاه خواران تصمیم به تبدیل شدن به گیاه خواری.

نتایج نشان داد که انگیزه اصلی برای غیر گیاه خواران به در نظر گرفتن که گیاهی است که سلامت محیط زیست و حقوق حیوانات انگیزه بودن کمتر رایج است. محیط زیست و یا حقوق حیوانات انگیزه این افراد بیشتر مرتکب به یک رژیم غذایی گیاه خواری.

“شایع ترین دلیل از مردم می گویند آنها را در نظر بگیرید که گیاهی است که با سلامت مردم محور در درجه اول سلامت انگیزه ممکن است کمتر احتمال دارد برای پاسخ به گیاهی وکالت به طور کلی می گوید:” coauthor Christopher J. Hopwood استاد روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا ،

این باعث ایجاد یک چالش برای حمایت حرکات او می گوید: چه انگیزه ای باید آنها هدف ؟

یک راه حل ممکن خواهد بود به هدف انگیزه های مختلف در گروه های مختلف از مردم است. محققان دریافتند که سلامت انگیزه های مرتبط با مطابقت با ایین ورسوم قراردادی و مردانگی در حالی که افرادی که استناد به محیط زیست و یا حقوق حیوانات انگیزه های تمایل به کنجکاو, باز, برای, تجربه, به احتمال زیاد به داوطلب و علاقه مند به هنر.

بر اساس این نتایج حمایت از گروه های هدف می تواند انواع خاصی از مردم—شاید تبلیغ مزایای بهداشت و درمان در یک باشگاه ورزشی و یا خدمات کلیسا اما محیط زیست و یا حقوق حیوانات دیدگاه در یک موزه و یا کنسرت Hopwood می گوید.

این مقاله به نظر می رسد در مجله PLOS ONE. بودجه آمد از حیوانات خیریه ارزیاب.

منبع: UC Davis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>