چرا افراد مسن باید بیشتر COVID-19 علائم ؟

چرا برخی از مردم مانند افراد سیگاری و افراد مسن—شدید تنفسی و قلبی و عروقی پریشانی از COVID-19 حالی که دیگران هیچ علائم در همه ؟

محققان در حال کار برای پاسخ به این سوال با مطالعه یک سطح مولکول بر روی لایه نازک از بافت اپیتلیال است که خطوط ریه ها و قلب و سایر ارگان های بدن است.

مولکول, نام آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 (ACE-2) است که در درجه اول شناخته شده برای کاهش فشار خون; اما, آن را نیز شناخته شده است نقطه ورود به سلول برای سارس-coronaviruses. این تیم در حال بررسی است که آیا این مولکول و شرکای آن در تعامل با داخل سلول هستند بیان متفاوت در جمعیت که اغلب شدید COVID-19 علائم.

“فرضیه ما در حال کار بر روی است که, در افراد سیگاری, گیرنده بیان شده است در سطوح بالاتر در مقایسه با غیر سیگاری که به ویروس های اضافی ‘مبادی ورودی و در نتیجه تسهیل گسترش آن از یک سلول به سلول دیگر می گوید:” virologist ماریا Blasi, دستیار پروفسور پزشکی و عضو دانشگاه دوک انسانی واکسن موسسه.

به مطالعه گیرنده این تیم است که با استفاده از یک مدل است که pulmonologist اسکات پالمر یک استاد پزشکی ایمونولوژی و جمعیت علوم سلامت است در گذشته استفاده می شود برای ارزیابی تاثیر مصرف سیگار و vaping در راه هوایی سلول های. در آزمایشگاه پالمر رشد می کند و بشر در راه هوایی سلول های اپی تلیال و در معرض آنها را به دود تنباکو و طعمدهنده استفاده می شود معمولا در e-سیگار.

برای COVID-19 پروژه او دست کردن سلول ها به Blasi که آنها را آلوده با SARS-CoV-2 و مشاهده آنچه اتفاق می افتد در سلول شده اند که با این ویروس آلوده شده و تحت درمان با سیگار طعمدهنده در مقابل کسانی که تنها شده اند آلوده به ویروس.

“راه هوایی اپیتلیوم اولین خط دفاع میزبان و مواجهه مانند سیگار کشیدن یا vaping میشوند ممکن است که اپیتلیوم مجروح و آسیب پذیر تر به SARS-CoV-2 هر دو از نظر حساسيت و شدت عفونت پس از آن رخ می دهد می گوید:” پالمر.

“درک چگونه دود یا vaping قرار گرفتن در معرض ارائه اپیتلیوم آسیب پذیر را به ما بینش نه تنها در چگونه به درمان بهتر بيماران مبتلا به سیگار کشیدن و یا vaping مواجهه است که پس از آن در معرض ابتلا به SARS-CoV-2 اما همچنین به یک درک وسیع تری از نحوه COVID-19 حملات و غلبه طبیعی میزبان دفاع به علت بیماری می گوید:” پالمر.

این تیم همچنین بررسی هر دو جوان و قدیمی پستانداران غیرانسان اپیتلیال ریه سلول های جدا شده توسط همکاران در کالیفرنیا ملی پستانداران مرکز تحقیقات با آلوده کردن آنها به ویروس به تعریف میزبان عوامل است که به واسطه حفاظت از شدید SARS-CoV-2 بیماری در کودکان است. تا کنون کودکانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 به طور معمول یا بدون علامت یا دارای علائم چند.

“این کار را با هم تحقیقات از ریه انسان اپیتلیال زیست شناسی سلولی مولکولی ویروس شناسی و بسیار مربوطه ویروسی پاتوژنز مدل در پستانداران غیرانسان, بهره برداری از آزمایشگاه تخصص از دانشمندان متخصص در این مناطق که قبل از COVID-19 تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است همکاری می گوید:” Sallie Permar استاد اطفال, immunology, پاتولوژی و ژنتیک مولکولی و میکروبیولوژی و عضو دوک انسانی واکسن موسسه.

به دنبال به جلو محققان امیدوارند که درک بهتری از مکانیسم های مولکولی مسئول بیشتر بیماری شدید در این معرض خطر جمعیت منجر به کشف رمان اهداف درمانی برای coronaviruses بیماری است.

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>