چرا Zika شروع باعث میکروسفالی در برزیل است ؟

فشار Zika ویروس در گردش در شمال شرقی این کشور برزیل, خارجه, paraíba در سال 2015 بود به خصوص آسیب رساندن به مغز در حال توسعه گزارش محققان.

بیش از 1600 نوزادان متولد شده در برزیل با میکروسفالی یا غیر طبیعی کوچک سر از سپتامبر 2015 از طریق مارس 2016 با توجه به Zika ویروس. این بیماری همه گیر در زمان بهداشت حرفه ای با تعجب به این دلیل که ویروس شناخته شده بود و پس از سال 1947 و تا به حال نشده مربوط به نقص هنگام تولد.

به عنوان دانشمندان درهم به کشف کردن آنچه که قرار بود یک واقعیت ایستاده بود: 83 درصد از میکروسفالی موارد آمد و از شمال شرقی برزیل حتی اگر وجود دارد ثبت Zika عفونت در سراسر کشور.

normal and shrunken brain samples
تیره لکه های بنفش در تصاویر موس مغز نشان می دهد مرگ سلول های عصبی. مغز یک موش مبتلا به فشار از Zika ویروس از برزیل (سمت راست) است که جهانیان است و بیشتر مرگ سلول ها در مقایسه با آن از یک ماوس شما با یک فشار از پلینزی فرانسه (چپ). (اعتبار: واشنگتن ایالات متحده دانشکده پزشکی در سنت لوئیس)

فکری و معلولیت رشدی مرکز تحقیقاتی در دانشگاه واشنگتن و موسسه ملی بهداشت کار پشتیبانی می کند که به نظر می رسد در مجله علوم اعصاب.

کوین Noguchi استادیار روانپزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و مطالعه ارشد نویسنده صحبت می کند در مورد این یافته ها در اینجا:

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

اصلی مطالعه DOI: 10.1523/JNEUROSCI.1376-19.2019

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im