چرا مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بسیار بالا در ایتالیا

مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید در ایتالیا افزایش یافت و در روزهای اخیر با این کشور گزارش 463 کل مرگ و میر ناشی از این ویروس در خارج از 9,172 موارد تایید شده به روز دوشنبه (9 مارس). اما چرا مرگ و میر در کشور خیلی بالا ؟

در خارج از سرزمین اصلی چین و ایتالیا در حال حاضر دارای بالاترین تعداد مرگ و میر در جهان از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. کشور و مرگ و میر از COVID-19—5%—بسیار بالاتر از متوسط جهانی از 3.4 درصد به سازمان بهداشت جهانی است.

یکی از عوامل مؤثر در کشور و مرگ و میر ممکن است سنی جمعیت کشور ایتالیا—دارای قدیمی ترین جمعیت در اروپا با حدود 23 درصد از ساکنان 65 ساله یا مسن تر با توجه به نیویورک تایمز. متوسط سن در کشور است 47.3 در مقایسه با 38.3 در ایالات متحده آمریکا بار گزارش شده است. بسیاری از ایتالیا به مرگ شده اند در میان مردم در 80s و 90s جمعیت شناخته می شود بیشتر مستعد ابتلا به عوارض شديد از COVID-19 با توجه به محلی.

به طور کلی میزان مرگ و میر است که همیشه رفتن به بستگی به جمعیت یک جمعیت گفت: Aubree گوردون استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان. در این مورد گزارش شده مرگ و مير است و نه “استاندارد شده سنی” است که یک راه برای تنظیم به صورت اساسی جمعیت جمعیت, او گفت:.

داده های ایتالیا, مسن, جمعیت “شما انتظار می رود خود را در مرگ و مير به بالاتر از میانگین همه چیز برگزار شد برابر” در مقایسه با یک کشور با جمعیت جوان گوردون گفت: زنده به علم است.

در علاوه بر این به عنوان افراد سن شانس ابتلا به حداقل یک بیماری است که باعث ضعف سیستم ایمنی بدن خود را—مانند سرطان یا دیابت—افزایش گفت: Krys جانسون متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالج بهداشت عمومی. این شرایط نیز مردم را بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های شدید از coronavirus, او گفت:.

موضوع دیگری ممکن است تعداد زیادی از مردم در یک منطقه داده شده است که نیاز به مراقبت های پزشکی—داشتن تعداد زیادی از شدت بیمار است و مردم در یک منطقه به طور بالقوه می تواند پایمال کردن سیستم پزشکی Gordon گفت. او اشاره کرد که این به احتمال زیاد مورد در ووهان چین که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد و دیدم که اکثر COVID-19 نفر در چین است. گزارش های اخیر از کسانی که در بر داشت که نرخ مرگ و میر بود و 5.8 درصد در ووهان در مقایسه با 0.7 درصد در سایر نقاط کشور زندگی می کنند علم قبلا گزارش شده است.

در نهایت این کشور ممکن است ابتلا به بسیاری از موارد خفیف COVID-19. اغلب به عنوان تست گسترش در یک جامعه بیشتر موارد خفیف یافت می شوند که باعث کاهش کلی نرخ مرگ و گوردون گفت. این مورد در کره جنوبی که انجام شده بیش از 140,000 آزمون و مرگ و میر 0.6% با توجه به کسب و کار خودی.

“ما احتمالا نمی دانید که چگونه بسیاری از مردم در واقع آلوده شدن” جانسون گفت. مردم بیشتر با علائم خفیف یا کسانی که جوان تر هستند ممکن است رفتن به دریافت تست شده او گفت:. جانسون مظنون است که واقعی مرگ و میر در ایتالیا است و نزدیک به جهانی مرگ و میر 3.4%.

ایتالیا انجام شده تعداد قابل توجهی از آزمایشات—بیش از 42000 به روز شنبه (7 مارس) با توجه به الجزیره. با این حال احتمال دارد “کاملا قابل ملاحظه شیوع” در منطقه که نیاز به حتی بیشتر تست برای شناسایی Gordon گفت.

کپی رایت 2020 LiveScience.comآینده شرکت است. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im