چرا مرگ روزانه عوارض بسیار مهم در شناخت بیماری همه گیر کوروناویروس

COVID-19 متفاوت از ویروسی شیوع گذشته را در چند راه: آن است که گسترده تر از سندرم حاد تنفسی بیشتر عفونی از آنفلوانزای فصلی و کشته شدن بیشتر مردم از ابولا.

و این متفاوت است در راه است که اپيدميولوژيستها در حال پیگیری پیشرفت خود را. به جای تکیه اصولا در تعدادی از عفونت و یا نسبت مرگ و میر به عفونت شناخته شده به عنوان مورد مرگ و میر—محققان به دنبال روزانه مرگ و میر نسبت به COVID-19 به مانیتور تاثیر این بیماری و به راهنمای پاسخ.

در بخشی که با توجه به عدم تست در بسیاری از کشورها—و این ویروس توانایی گسترش در افرادی که نمی نشان می دهد علائم—که هر دو را شمارش تعدادی از عفونت ها بسیار دشوار است. COVID-19 نیز کشنده تر از بسیاری از های اخیر بوده که باعث می شود آن مرگ و میر مربوط به آشنایی با این بیماری همه گیر به طور گسترده تر.

همانطور که از اوایل ماه آوریل بیش از یک میلیون coronavirus موارد گزارش شده بود در سراسر جهان است. شده اند وجود دارد بیش از 80 ، 000 مرگ و میر گزارش شده تا کنون با ایتالیا و ایالات متحده و اسپانیا گزارش بالاترین اعداد. و همه گیر است و در عین حال به آمار گشاد گشاد راه رفتن خود را در کم ترین و کشورهای با درآمد متوسط که در آن می تواند باعث آسیب بسیار بیشتر. “این یک ویروس قابل توجهی بالقوه کشنده می گوید:” شیلا پرنده biostatistician در دانشگاه کمبریج انگلستان.

COVID-19 کشنده نیست برای اکثر مردم: سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که آن کشنده است در حدود 3.4 درصد از موارد گزارش شده و خطر مرگ بر حسب گروه سنی و یک میزبان از دیگر عوامل است. اما این بیماری همه گیر در حال حاضر به اندازه کافی گسترده است که گزارش شده تعداد مرگ و میر در کشور روز به روز یا هفته است که مطمئن تر ردیاب بیماری پیشرفت و اثربخشی مهار از دیگر اقدامات است. زمانی که نرخ جدید مرگ و میر در هر روز شروع می شود به سرعت و یا کاهش آن را نشانه خوبی است که این بیماری به اوج خود رسید و در چندین کشور در حال دیدن نشانه های اولیه که این اتفاق می افتد (نگاه کنید به ‘شمارش مرگ و میر’). این نرخ نیز می تواند مورد استفاده برای پیش بینی مراقبت های بهداشتی نیاز دارد.

مرگ مدل های

به عنوان ویروس را گسترش آغاز شده برای به دست آوردن شتاب در ایالات متحده یک تیم در دانشگاه واشنگتن در سیاتل استفاده روزانه نرخ مرگ و میر در یک مدل برای پیش بینی تعداد تخت و هواکش که ما بیمارستان نیاز خواهد بود. “ما رويکرد مدل سازی است که بر اساس مرگ—که بخش اصلی است که به ما می گوید در مورد این بیماری می گوید:” تئو Vos متخصص اپیدمیولوژی در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه. IHME را پیش بینی شد و بنا به گزارش ها در میان کسانی که مورد استفاده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اواخر ماه مارس فقط قبل از اعلام کنترل سختگیرانه تر اقدامات در کشور است.

اما ردیابی نرخ مرگ و میر است که به سختی سر راست است. در ایالات متحده وجود دارد گزارش می دهد که موارد هستند که undercounted برای دلایل مختلف. . وجود خواهد داشت و تاخیر در ملی مرگ برگه به عنوان بیمارستان ها و خانه های سالمندان جمع آوری شماره های خود را. تاخیر در آزمایش را می توان برای محاسبه آماری می گوید: پرنده. و undercounting ممکن است موفق هم حداقل در یک منطقه است. “اگر نسبی نسبت undercounted مرگ و میر ثابت می ماند در طول زمان اثر خواهد بود که شکل منحنی تغییر نمی کند” Vos می گوید. این امر نه تعیین تعداد واقعی مرگ و میر به علت COVID-19 اما با دقت پیش بینی اوج و پایان دادن به این بیماری همه گیر او می افزاید.

نیز وجود دارد محدودیت به مقایسه روند بین کشورها. زمانی که ایتالیا را شمارش شروع به اوج گرفتن در اواسط ماه مارس وجود دارد سوال در مورد نسبتا کم تعداد مرگ و میر در آلمان که شماره مورد ده در آن زمان است. ایتالیا را بالای مرگ و میر ممکن است تحت تاثیر این واقعیت است که بسیاری از جمعیت کشور است که بیش از 65 سال می گوید: Graziano Onder یک gerontologist در موسسه ملی بهداشت عمومی-بهداشت و مرکز تحقیقات در رم که در آن او شده است tallying این کشور مرگ و میر.

ایتالیا را تعریف ‘coronavirus مرگ’ همچنین می تواند کمک به آن عدد بالا. پزشکان وجود دارد تعداد هر کسی که تست مثبت برای این ویروس زمانی که آنها کشته شده اند بدون در نظر گرفتن بیماری های از قبل موجود است که ممکن است کمک کرده است. و برخی از آنها اشاره به یک ترکیب آزمایش های گسترده و اقدام اولیه در آلمان به دلیل اختلاف.

آماده شدن برای یورش

ایالات متحده در حال حاضر شاهد کمبود دنده محافظ در بیمارستان و یک ونتیلاتور کمبود. و در پایین و کشورهای با درآمد متوسط بسیاری از مرگ ها به احتمال زیاد به uncounted چرا که آنها اتفاق می افتد در خانه است.

گرفتن روزانه مرگ و میر را ادامه خواهد داد برای به چالش کشیدن اپیدیولوژی می گوید Prabhat Jha, متخصص اپیدمیولوژی در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو کانادا است. اما وجود ابزار های موجود برای برآورد این مهم رای مانند بررسی که چگونه بسیاری از مردم در یک روز خاص نسبت به آن روز در یک ماه گذشته و یا سال. Jha نیز پیشگام ‘کلامی کالبد شکافی که در آن سلامت کارگران مصاحبه اعضای خانواده از یک نمونه تصادفی از افرادی که فوت کرده اند برای تعیین علت مرگ. در آماده سازی برای coronavirus Jha می گوید او تماس گرفته دولت هند برای احیای چنین تلاش. “ما پیشنهاد به ثبت عمومی به کسانی که تیم را در حال حاضر.”

اگر چه آمار و ارقام ممکن است همیشه نمی شود در مقایسه با بیشتر روش به شمارش مرده ها مفید است. بیماری همیشه قطع مسیرهای متفاوت از جوامع می گوید: Maia Majumder متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده پزشکی هاروارد و بیمارستان کودکان بوستون در ماساچوست است. “این بیماری در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت از یک متن دیگر و ما باید با آن راحت می گوید:” Majumder.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 9 سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im