چرا COVID-19 جرقه ترس برای افراد معلول

در سراسر ایالات متحده بسیاری از افراد معلول و عزیزان خود را در حال ترس به عنوان COVID-19 افزایش می دهد احتمال این که مراقبت های بهداشتی ممکن است نیاز به جیره بندی.

چه اتفاقی می افتد اگر یک بیمارستان ندارد به اندازه کافی هواکش? که بیماران دریافت اکسیژن و کدام را نه ؟

“من نمی خواهم به صدا و جنجال آفرینی, اما وجود دارد یک سابقه طولانی در اصلاح نژاد با توجه به ناتوانی…”

“که می شود دسترسی به چه نوع از مراقبت های بهداشتی و هنگامی که? وجود دارد یک سابقه طولانی از تبعیض و جداسازی و تفکیک است که مردم با معلولیت مواجه شده اند می گوید:” مایکل micaela ryan مدیر در دانشگاه بوفالو مرکز مطالعات ناتوانی و استادیار تاریخ است. منافع پژوهش حاضر شامل تاریخ نهادینه تاریخ بهسازی و ارتباط بين افراد معلول و پزشکی است.

“به طور کلی در طول تاریخ بوده است وجود دارد یک ادراک در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی است که افراد معلول را با کیفیت پایین تر از زندگی است که آنها به نحوی کمتر شاد” micaela ryan اضافه می کند. “بنابراین به طور کلی غفلت رخ می دهد. من فکر می کنم این هنوز هم امروز همچنان ادامه دارد. مطالعات نشان داده است که اغلب افراد معلول’ ارزیابی خود را از کیفیت زندگی بسیار بالاتر از مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگران فرض کنیم.”

Micaela ryan می گوید چنین فرضیات در میان عواملی که موجب تبعیض علیه افراد معلول در گذشته و به دوران مدرن. بی عدالتی در بهداشت و درمان اشکال گرفته اند در طول تاریخ اعم از اصلاح نژاد مجبور به نهادینه شدن به نابرابری در دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی.

“وجود دارد یک سابقه طولانی از تبعیض در سیستم مراقبت های بهداشتی,” micaela ryan می گوید. “من نمی خواهم به صدا و جنجال آفرینی, اما وجود دارد یک سابقه طولانی در اصلاح نژاد با توجه به ناتوانی آغاز شد که در اوایل قرن 20th. هنگامی که ما صحبت در مورد دسترسی به مراقبت های بهداشتی برای افراد معلول و من فکر می کنم آن را به عنوان خوانده شده که در بافت تاریخی و بهسازی نژادی و نهادی غفلت است.

“راست تا دهه 1970 اکثر معلولین رشدی مردم warehoused در موسسات. بسیاری از افراد آزمایش های پزشکی رنج می برد و نرخ بالای غفلت و سوء استفاده در آن نهاد.”

در حال حاضر در طول COVID-19 همه گیر “شده اند وجود دارد, داستان, در رسانه ها که در کشورهای مختلف در تلاش بودند برای اجرای دستورالعمل های اطراف در اولویت بیماران مختلف با قرار دادن برخی از افراد با معلولیت ذهنی و صدمات ناشی از ضربه مغزی در پایین لیستی از افرادی که باید در خدمت” micaela ryan می گوید.

هر چند وزارت بهداشت و خدمات انسانی صادر کرده است هدایت در برابر تبعیض علیه افراد معلول در وضعیت فعلی ترس باقی می ماند, micaela ryan می گوید.

در علاوه بر این به پزشکی سهمیه بندی افراد معلول—از جمله بسیاری از پیری بزرگسالان و افراد با بیماری های مزمن—آسیب پذیر هستند به COVID-19 راه های دیگر micaela ryan می گوید. در دهه های اخیر به عنوان deinstitutionalization آغاز شد بسیاری از افراد معلول که نیاز به مراقبت های روزانه را به گروه خانه یا خانه های سالمندان که در آن خوشه ها از coronavirus موارد تشخیص داده شده اند در مکان در سراسر ایالات متحده, micaela ryan یادداشت ها. دیگر افراد معلول را در خانه مراقبت از کارگران خود را که در خطر است.

“خانه کارکنان مراقبت های بهداشتی تا حد زیادی زنان, زنان از, رنگ, و آنها در حال کار ساعت های طولانی در خانه های مردم و آنها اغلب لازم نیست که حفاظت پرستاران و سایر کارکنان را در یک بیمارستان” micaela ryan می گوید. “آنها لازم نیست که همان دسترسی به دنده محافظ که به آنها کمک کند ایمن ماندن و کمک به مردم کار می کنند با ایمن ماندن. ما نیاز به کار بیشتر برای محافظت از این جمعیت های آسیب پذیر.”

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>