چرا COVID-19 منکران چوب به اعتقادات خود

به عنوان انسان ما با تکیه بر مردم دیگر به اطلاع ما نظرات. این قدرت از گونه های ما و به همین دلیل ما باید طب مدرن و فن آوری های مانند تلفن های هوشمند و اینترنت و روبات ها و واکسن.

ما به خصوص با توجه به چهره های قدرت و اکثریت نظرات. ما همچنین توجه بیشتر به باورهای کسانی که ما بیش از آن که ما را دوست ندارند.

مردم در موضع قدرت باید یک وظیفه ویژه به مراقب باشید با کلمات خود را به این دلیل. کلمات خود را با طبیعت از موقعیت خود و قد و قامت تر هستند به احتمال زیاد به تصویب رسید به عنوان اعتقادات مردم و در مقیاس بزرگتر از کلمات از هر کس دیگری. آنها می تواند استفاده از قدرت است که برای انجام بسیاری از خوب اگر آنها مراقب هستند و یا انجام بسیاری از آسیب اگر آنها نیست.

برای مثال به تازگی رئیس جمهور تهمت بارها و بارها و با اطمینان پیشنهاد کرد که یک مالاریا درمان کلروکين می تواند درمان coronavirus در صورت عدم وجود شواهد علمی به بیانیه ای که.

او گفت: آن را “امن” است که او تا به حال یک “احساس خوب” در مورد این و آن می تواند “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” حتی پس از Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اصلاح او.

آریزونا مرد غذای مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوره مصرف یک آکواریوم تمیز کننده که شامل یک عنصر به نام کلروکين و درگذشت.

سخنان چهره های قدرت مانند سران دولت نگه داشتن وزن خاص در تاثیرگذاری بر اعتقادات مردم است و می تواند کشنده باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im