چرا پایگاه خود ارزش پول باعث می شود شما تنها

یک مطالعه جدید حفاری به همین دلیل افرادی که پایه خود را خود ارزش خود را در موفقیت مالی اغلب احساس تنهایی در زندگی روزمره است.

“هنگامی که مردم خود را پایه ارزش خود در موفقیت مالی, آنها تجربه احساس فشار و عدم استقلال که در ارتباط با نتایج منفی اجتماعی می گوید:” coauthor Lora پارک استادیار روانشناسی در دانشگاه بوفالو.

“احساس است که فشار برای رسیدن به اهداف مالی بدان معنی است که ما در حال قرار دادن خودمان به کار در هزینه از صرف وقت با عزیزان و آن را که عدم صرف وقت با افراد نزدیک به ما است که همراه با احساس تنهایی و قطع می گوید:” دبورا Ward, دانشجوی کارشناسی ارشد و عضو هیات علمی کمکی در گروه روانشناسی.

یافته تاکید بر نقش شبکه های اجتماعی و روابط شخصی در حفظ سلامتی روانی و به همین دلیل مردم باید در حفظ این ارتباطات حتی در مواجهه با موانع و یا به دنبال به چالش کشیدن اهداف است.

“افسردگی و اضطراب هستند به انزوا و ما قطعا از دیدن این در حال حاضر با مشکلات ما ارتباط با دوستان در طول COVID-19 همه گیر می گوید:” بخش.

“این ارتباطات اجتماعی مهم هستند. ما باید آنها را به عنوان انسان به منظور احساس امنیت به احساس ذهنی سالم و شاد. اما بسیاری از آنچه که مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت مالی دامنه می آید در هزینه و صرف وقت با خانواده و دوستان.”

بخش می گوید که موفقیت مالی که مشکل یا تمایل برای پول است که منجر به این انجمن.

در مرکز این پژوهش یک مفهوم روانشناسان تماس “مالی احتمالی خود با ارزش است.” زمانی که مردم خود ارزش است مشروط بر آنها نظر خود به موفقیت مالی به عنوان به هسته که آنها به عنوان یک فرد. درجه ای که آنها برای موفقیت مالی مربوط به چگونه آنها احساس در مورد خود احساس خوبی زمانی که آنها فکر می کنم آنها در حال انجام به خوبی از نظر مالی اما احساس بی ارزش اگر آنها احساس نا امنی مالی.

این تحقیق شامل بیش از 2500 شرکت کنندگان بیش از پنج مطالعات مختلف که نگاه به روابط مالی احتمالی خود ارزش و متغیرهای کلیدی مانند زمان صرف شده با دیگران, تنهایی و اجتماعی قطع است. این شامل یک دفتر خاطرات روزانه مطالعه که به دنبال آن شرکت کنندگان بیش از یک دوره دو هفته ای برای ارزیابی چگونه آنها احساس بیش از مدت زمان مورد اهمیت پول و زمان صرف درگیر در فعالیت های اجتماعی.

“ما شاهد سازگار انجمن بین ارزش پول در شرایط که شما و تجربه منفی اجتماعی نتایج در کار قبلی پس از این ما را به سوال بپرسید که چرا این انجمن در حال حاضر می گوید:” بخش.

“ما این یافته ها به عنوان شواهد بیشتری است که افرادی که خود را پایه ارزش خود را در پول هستند به احتمال زیاد به احساس تحت فشار برای رسیدن به موفقیت مالی است که به کیفیت روابط خود را با دیگران است.”

بخش می گوید: مطالعه حاضر نشان دهنده آغاز تلاش ها برای کشف فرآیندهای در محل کار در مالی احتمالی از ارزش خود را.

“من امیدوارم که این است که بخشی از آنچه که می شود دیگر خط از تحقیقات به دنبال مکانیزم های بین ارزش پول و اجتماعی مربوط به متغیر می گوید:” بخش. “ما نمی باید پاسخ نهایی اما وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که فشار تا حد زیادی بازی در یک نقش است.”

این تحقیق به نظر می رسد در شخصیت و روانشناسی اجتماعی بولتن. اضافی محققان از دانشکده کسب و کار هاروارد, دانشگاه غربی استرالیا و در دانشگاه بوفالو کمک کند.

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im