چرا بیمارستان های گم شده آپاندیسیت موارد ؟

دقت تشخیص آپاندیسیت در بخش اورژانس ممکن است به چالش کشیدن پژوهش می یابد.

این مطالعه نشان می دهد که آپاندیسیت یکی از شایع ترین اورژانس های جراحی در ایالات متحده, اما داده های قبلی نشان می دهد از دست رفته آپاندیسیت تشخیص در 3.8 درصد به 15 درصد از کودکان و در 5.9 درصد به 23.5 درصد از بزرگسالان در طول یک اورژانس مراجعه کنید.

“در این مطالعه ما به بررسی بیماران که در ابتدا ارائه شده به اورژانس با علائم و نشانه های آپاندیسیت اما نمی شد تشخیص داده شد که در آن برای اولین بار ارائه می گوید:” این مطالعه منجر محقق Prashant Mahajan, یک استاد دانشگاه و معاون رئیس اورژانس پزشکی در میشیگان پزشکی و رئیس بخش اطفال طب اورژانس در C. S. مات بیمارستان کودکان.

با استفاده از بیمه ادعا می کند اطلاعات Mahajan و تیم او نشان داد که 6 درصد از بزرگسالان و 4.4 درصد از کودکانی که در ابتدا ارائه شده به اورژانس با علائم مرتبط با آپاندیسیت نیست با تشخيص آپانديسيت در بازدید اولیه بلکه در تکرار مراقبت های بهداشتی مراجعه کنید.

“تکرار مراقبت های بهداشتی بازدید می تواند دوباره در بخش اورژانس و یا یکی دیگر از تسهیلات مراقبت های بهداشتی و اکثر این تشخیص ساخته شد در ظرف هفت روز از اولیه اورژانس مراجعه می گوید:” Mahajan همچنین یک عضو از دانشگاه میشیگان و موسسه بهداشت و درمان سیاست و نوآوری است.

گم شده آپاندیسیت تشخیص

Mahajan و تیم خود را مورد بررسی عواملی که می تواند توضیح دهد که چرا در تشخيص آپانديسيت از دست رفته بود در طول بیمار در اولین مراجعه به بخش اورژانس.

او توضیح می دهد که علائم آپاندیسیت شایع هستند از جمله درد شکم و یبوست, تهوع و/یا استفراغ و تب و اسهال.

“بسیاری از موارد به طور بالقوه از دست رفته آپاندیسیت در کودکان و بزرگسالان در ابتدا به عنوان برچسب یبوست” Mahajan می گوید. “نشان می دهد که در برخی موارد موارد آپاندیسیت بودند یا اشتباه به عنوان یبوست یا برچسب یبوست ممکن است منجر به یک نوع خاص از تعصب شناختی نامیده می شود بسته شدن زودرس که ممکن است مستعد ارائه دهنده به یک از دست رفته تشخیص است.”

این تیم تحقیقاتی همچنین نشان داد از دست رفته تشخيص در زنان شایع تر و بيماران از قبل موجود شرایط پزشکی. علاوه بر تست های تشخیصی نقش مهمی در که شد یا نه تشخیص داده شد.

“یکی دیگر از پیدا کردن است که به ویژه جالب است که بیمارانی که تنها شکم اشعه X با احتمال بیشتری به طور بالقوه از دست رفته آپاندیسیت گروه” Mahajan می گوید.

او اشاره می کند که این یافته نشان می دهد نیاز به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را بهتر راهنمایی در استفاده مناسب از تصویربرداری.

“بالقوه وجود دارد به کاهش غیر ضروری شکم اشعه ایکس برای بررسی درد شکم و استفاده از توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن برای یک گروه را انتخاب کنید از بیماران یا در بخش اورژانس و یا در پی دیدار” Mahajan می گوید.

اما او اشاره می کند که فقط به این دلیل که یافته های این مطالعه نشان می دهد که بيمار با دقت با تشخيص آپانديسيت در اولیه اورژانس مراجعه تا به حال بیشتر CT اسکن, اسکن نباید همیشه به طور خودکار انجام می شود.

“ما نمی گوییم که سی تی اسکن استفاده می شود باید در همه موارد درد شکم” Mahajan می گوید. “در عوض بر اساس يافته های اين پژوهش که در بسیاری از موارد تشخیص داده شد و در تکرار دیدار ما امیدواریم که این یافته را هدایت به اورژانس و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در زمانی که به دنبال با بیماران و همچنین زمانی که به درخواست های پیشرفته تصویربرداری.”

پیگیری لازم

Mahajan می گوید این مطالعه برجسته نیاز برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به دنبال با بیماران.

“اطلاعات ما نشان می دهد که بیماران مبتلا به درد شکمی است که بازدید از بخش اورژانس ممکن است نیاز به برخی از فرم پيگيري مراقبت های بهداشتی به منظور افزایش تشخيص آپانديسيت” Mahajan می گوید.

علاوه بر این او می گوید این مطالعه می ریختن نور بیشتر در فرکانس های تشخیصی خطا است.

“این مطالعه فراهم می کند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با راهنمایی در مورد مراقبت به منظور کاهش بار تشخیص خطاهای تخمین زده شده است که رخ می دهد در 12 میلیون نفر در هر سال در ایالات متحده و در نتیجه میلیاردها دلار از غیر ضروری در مراقبت های بهداشتی هزینه” Mahajan می گوید.

“از آنجا که اکثریت تشخیصی خطاهای قابل پیشگیری یافته های ما اضافه کردن به وضعیت فعلی-از-علم برای کمک به بهبود تشخیصی با کیفیت.”

این تحقیق به نظر می رسد در شبکه JAMA باز.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de