چرا آنتی بادی های بسیار مهم برای مبارزه با ویروس ها

این رمان کروناویروس جدید به جمعیت انسانی—ما هرگز در معرض قبل از آن—وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد ما چگونه به آن پاسخ دهند. در سراسر هر جمعیت وجود دارد این است که درجه بالایی از تنوع های فردی در ما آنتی بادی پاسخ به یک پاتوژن در مقدار و نوع و کیفیت از آنتی بادی است که ما را.

برخی از مردم بسیاری از با کیفیت بالا و آنتی بادی است که بسیار خوب در شناخت مربوط به آنتی ژن و اتصال به آن است. اگر این اتفاق می افتد این ویروس به سرعت در حال محدود شدن توسط آنتی بادی و حذف قبل از آن حتی می تواند باعث عفونت.

دیگر مردم را به آنتی بادی, اما آنها نه به عنوان موثر در اتصال پاتوژن. در این وضعیت آنتی بادی تنها به ارائه حفاظت بخشی: آنها آهسته ویروس پایین اما این ویروس هنوز هم می تواند برخی از درجه ای از عفونت است. این افراد معمولا نمایشگاه برخی از علائم و ریختن ویروس برای یک دوره طولانی تر از زمان.

نیز وجود دارد برخی از افرادی که یا تولید بسیار کم و یا بسیار ضعیف کیفیت آنتی بادی است. در این مورد اگر چه این افراد تولید آنتی بادی های ایمنی بسیار موثر است به طوری که آنها می تواند تجربه طولانی مدت عفونت با علائم شدید. آنها همچنین به احتمال زیاد دوباره آلوده در یک نقطه بعد از آن در زمان.

این یکی از بزرگ گمنام با این کروناویروس جدید: چه درصدی از جمعیت به این رده می افتد? آیا آنتی بادی همیشه فرم پس از یک عفونت است ؟
ما به طور کلی انتظار آنتی بادی به شکل زیر است عفونت دارد اما در بعضی از موارد که در آن این ممکن است رخ دهد. تطبیقی سیستم ایمنی بدن است که آنچه ما شده اند صحبت کردن در مورد تا کنون تنها بخشی از پاسخ ایمنی بدن ما. ما همچنین باید نوع دیگری از سیستم ایمنی بدن شناخته شده به عنوان سیستم ایمنی ذاتی. سیستم ایمنی ذاتی است که ما خط مقدم دفاع از این سیستم برای اولین بار برای پاسخ به عفونت است. این شامل سلول مانند نوتروفیل ماکروفاژها و سلولهای دندریتیک.

بر خلاف تطبیقی سیستم ایمنی بدن که شامل آنتی ژن-آنتی بادی های خاص است که زمان را برای توسعه سیستم ایمنی ذاتی در پاسخ به آنتی ژن بسیار به سرعت اما در غیر خاص در راه است. این حملات هر چیزی که “به نظر می رسد” خارجی به بدن مانند اجزای یک سلول باکتری دیوار یا ویروسی RNA و DNA. اغلب ذاتی واکنش سیستم ایمنی بدن خواهد شد مراقبت از عفونت قبل از تطبیقی سیستم ایمنی بدن حتی یک فرصت را به شروع به تولید آنتی بادی است.

تطبیقی سیستم ایمنی بدن شامل بیش از فقط سلول های B و پلاسما و سلول های آنتی بادی—این همچنین شامل سلول های T. سلول های T هستند و جمعیت دیگری از سلول های سفید خون است که می تواند توسعه را به سلول های حافظه فقط به عنوان سلول های B می تواند. آنها همچنین می توانند تمایز به سلول های تخصصی که کشتن ویروس-سلول های آلوده. توابع از سلول های T و سلول های B متفاوت است.

سلول های B توسعه به سلول های پلاسما است که برای تولید آنتی بادی ها (سلول های T نیست); سلول های T به طور مستقیم کشتن ویروس آلوده سلول (سلول های B نیست). گاهی اوقات افراد با بسیار شدید سلول T پاسخ ایمنی محافظت خواهد شد از یک پاتوژن حتی اگر آنها تولید مقدار کم از آنتی بادی. T همراه پاسخ ایمنی بسیار مشکل تر است برای اندازه گیری از پاسخ آنتی بادی است و معمولا تنها در ارزیابی تخصصی پژوهش تنظیمات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>