که به اندازه کافی شجاع به سرمایه گذاری در صرفه جویی در این سیاره ؟

برخی از بحران جهانی مانند تغییرات آب و هوایی بیش از حد بزرگ هستند برای غلبه بر طریق عمل فردی و یا حتی از طریق دولت در سطح سیاست تغییر دهید. برای زنده ماندن در این قرن ما نیز نیاز به رفتن به برخی از علوم و مهندسی پیشرفت—به خصوص در زمینه هایی مانند انرژی و حمل و نقل. متاسفانه سیستم ما ساخته شده است برای تشویق نوآوری در ملال انگیز دولت است.

فدرال سرمایه گذاری در R&D به عنوان یک سهم از اقتصاد به طور کلی پایین تر از در هر نقطه در 60 سال گذشته. و سرمایه—صنعت است که قرار است برای گرفتن ایده های مخاطره آمیز از دولت و یا آزمایشگاه های دانشگاه و آنها را تبدیل به با ارزش کسب و کار—تا به جای صرف دهه گذشته سرمایه گذاری کم ریسک تکنولوژی است که کمک می کند تا ما سفارش بایگانی اطلاعات, جلوگیری از تاکسی تعویض selfies و overpay برای فضای میز. بسیاری از دره سیلیکون “تک شاخ” انجام می دهند بیشتر به بهبود جهان از افسانه ای خود را همنام [دیدن من ستون “بزرگ رکود” علمی آمریکا; اوت 2019].

وجود دارد, اما حداقل یک نقطه روشن در دنیای فناوری سرمایه گذاری. من یک نگاه اجمالی از آن را در سفر اخیر خود به موتور به سود سرمایه گذاری های شرکت در سال 2016 توسط موسسه تکنولوژی ماساچوست. این طراحی شده است به صندوق ایده های بلند پروازانه در مناطق که در آن خواستار “سخت tech”: انرژی فناوری نانو quantum computing, سلول های بنیادی و زمینه های دیگر که در آن ویژگی های تنظیم مقررات و چالش های بیش از حد دلهره آور برای بسیاری از سرمایه گذاران.

یک مورد در نقطه: کشورهای مشترک المنافع فیوژن سیستم. موتور-حمایت راه اندازی شده سابق Radio Shack پایین خیابان, از M. I. T. به یک آزمایشگاه که در آن تست قطعات برای آینده راکتورهای همجوشی است که می تواند تولید تقریبا پایان ناپذیر و مقرون به صرفه کربن و انرژی با بسیار کمتر زباله های رادیو اکتیو از متعارف هسته—گریزان هدف است که دانشمندان در تلاش بیهوده برای به انجام رساندن بیش از نیم قرن. افسر ارشد عامل استیو مستاجر می گوید کشورهای مشترک المنافع را “کیتی هاوک لحظه”—هنگامی که آن را ثابت می کند و آن تظاهرات دستگاه می تواند به تولید انرژی بیشتری از آن را مصرف می کند—می تواند به عنوان به زودی به عنوان سال 2025 است.

“برای به دست آوردن فن آوری در مقیاس است که اثرات آنچه اتفاق می افتد در آب و هوا ما در قاب زمان که در آن ما نیاز به آن را برای رفتن به نیاز به برخی از بسیار باور نکردنی تیم می گوید:” ان دویت یک شریک به طور کلی در موتور. “در مناطق مانند انرژی و تحویل آن معنی است که بدانند چگونه شما را از آن چیزی که یک کسب و کار و چگونه شما آن ادغام زیرساخت های موجود است. کسانی که در مناطق که در آن من فکر می کنم آن را واقعا سخت به صورت کلاسیک سرمایه گذاران برای رفتن.”

بخشی از آنچه در مجموعه موتور را از هم جدا زمانبندی از آن $200 میلیون صندوق. محدود-شریک سرمایه گذاران می دانند که آنها ممکن است دریافت پول خود را برای 18 سال یا بیشتر در مقایسه با هشت تا 12 سال زندگی معمولی سرمایه گذاری صندوق. به علاوه این شرکت فراهم می کند فضای آزمایشگاه و تجهیزات علاوه بر نظارت و شبکه. و از آن استقبال شرکت های که لی لی در سراسر رشته های در راه است که ممکن است پازل دیگر سرمایه گذاران. “ما از ترس به در نگاه موسس تیم با یک فیزیکدان یک مهندس نوری و سلول های بنیادی زیست شناس” دویت می گوید.

وجود 20 شروع یو پی اس در موتور سمت راست در حال حاضر این شرکت در حال بازسازی قدیمی پلاروید ساختمان که به زودی برگزاری 100 شرکت و 800 کارآفرینان. محققان به موتور نمی کند چرا که آنها در حال تلاش برای ساختن یک جفتک سریع اما از آنجا که آنها یک ایده آنها نمی تواند زنده در هر نقطه دیگری دویت می گوید: “آنها مجبور به کارآفرینی به دلیل آنچه که آنها در حال تلاش برای رسیدن به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>