چه کسی می خواهد به یک سایبورگ?

در اوایل ماه مارس—قبل از زمان من نشسته در یک بسته بندی شده در سالن اجتماعات مدرسه من و به گوش یک فیلسوف صحبت در مورد چیزهایی که کاملا نامربوط به خوبی شما می دانید. سخنران سوزان اشنایدردر نظر گرفته که چگونه هوش مصنوعی و فن آوری های دیگر ممکن است تغییر بدن و ذهن ما برای خوب یا بد. او همچنین به بررسی این موضوعات در پر جنب و جوش جدید کتاب مصنوعی شما: هوش مصنوعی و آینده خود را از ذهن. حوادث اخیر را پریشان ما را از تعمق فن آوری بهبود این تکینگی و تمام است که جاز اما این مسائل هنوز هم مهم و اشنایدر دارای تحریک آمیز در آنها. اشنایدر که دارای باروخ S. بلومبرگ ناسا/کتابخانه کنگره صندلی در Astrobiology شده است مشغول به تازگی. او به تازگی William F. دیتریش استاد برجسته فلسفه در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک یک مشترک انتصاب در موسسه مغز; او همچنین موسس یک مرکز در آینده از هوش. او با این وجود در بر داشت زمان برای پاسخ به چند سوال. — جان هرگن

یک ویرایش متن این مصاحبه به شرح زیر است.

هرگن: عصب شناسی Christof کخ پیشنهاد کرده است که ما دریافت ایمپلنت مغز به نگه دارید تا با ماشین آلات. می کند که اعتصاب شما به عنوان یک ایده خوب است ؟

اشنایدر: این بستگی به بزرگتر اجتماعی و سیاسی تنظیم می باشد. چند بزرگ و پروژه های تحقیقاتی در حال حاضر در تلاش برای قرار دادن هوش مصنوعی در داخل مغز و سیستم عصبی محیطی. هدف آنها به قلاب شما به ابر بدون واسطه از یک صفحه کلید. برای شرکت های بزرگ انجام می دهند این جمله Neuralink, Facebook و هسته خود را به مغز و بدن است که عرصه برای سود آینده است. بدون قانونی مناسب guardrails افکار خود را و داده های بیومتریک می تواند به بالاترین پیشنهاد فروخته و استبدادی دیکتاتوری را نهایی دستگاه کنترل ذهن. بنابراین حفظ حریم خصوصی تدابیر ضروری است.

من دیگر نگرانی نیز هست. من نگران است که مردم احساس تحت فشار برای استفاده از ایمپلنت مغز به طوری که آنها می تواند رقابتی ماندن در شغل خود و یا کالج. افزایش باید واقعا اختیاری. در ضمن من نگران هستم که اگر تنها نخبگان چند در حال افزایش خواهد بود وجود دارد گسترده فکری در خلیج فارس بین باید و ندار. امروز شکاف دیجیتالی می تواند جلوه های ویژه گرافیکی را به یک شکاف دیجیتالی را از ذهن! من مطمئن هستم که Christof نمی خواهم این نوع از آینده بود و او با فرض برابری طلب پس زمینه برای این پیشرفت است. اما مشکل این است که چگونه برای رسیدن به آنجا از اینجا.

هرگن: در حال تحقیقات فلسفی آگاهی مربوط به بحث افزایش بیش از?

اشنایدر: بله. در اینجا یک سناریو فرضی من کشف مصنوعی شما. فرض کنید آن است که 2040 و شما می خرید. شما قدم زدن به یک فروشگاه است که درگیر در “لوازم آرایشی و بهداشتی مغز و اعصاب”: مرکز ذهن طراحی شده است. وجود مشتریان می توانید انتخاب کنید از انواع مغز پیشرفت است. برای مثال “انسان ماشین حساب” به شما دانشمند-سطح توانایی های ریاضی; “باغ ذن” می تواند به شما کشورهای مراقبه ذن استاد. همچنین شایع است که اگر آزمایش های بالینی رفتن به عنوان برنامه ریزی شده مشتریان قادر خواهد بود برای خرید ارتقاء نرم افزاری به نام “ادغام خواهند شد.” ادغام یک سری از پیشرفت اجازه می دهد مشتریان به تدریج تقویت و انتقال همه آنها عملکرد ذهنی به ابر بیش از یک دوره از پنج سال.

با فرض این پیشرفت پزشکی ایمن آنچه را که شما می خرید, اگر هر چیزی ؟

در اینجا دو فلسفی نگرانی به یاد داشته باشید در تصمیم گیری خود را در علاوه بر این به نگرانی من فقط مطرح شده است. اولین بار به درک که آیا عاقلانه است که به منظور افزایش در این رادیکال راه برای بار اول شما باید درک آنچه که شما هستند. فیلسوفان به مدت طولانی مورد بحث ماهیت نفس و ذهن و کافی است برای گفتن وجود دارد یک معامله خوب از فلسفی اختلاف است. مثلا اگر نفس یا ذهن کاملا بستگی به خود داشتن یک عملکرد خوب مغز, اگر شما به جای بیش از حد از مغز خود را با میکروچیپ شما در برخی از نقطه خودت را بکش! که به سختی افزایش. من این پدیده “فرار مغزها.”

دوم نگرانی شامل ماهیت آگاهی. توجه کنید که در طول زندگی بیداری خود را و حتی زمانی که شما آن را همیشه احساس می کند مانند چیزی است که به شما می شود. در این لحظه شما با داشتن بدن احساس شنیدن سر و صدای پس زمینه, دیدن عبارت بر روی صفحه است. شما با داشتن تجربه آگاهانه.

فیلسوفان به مدت طولانی مشاهده طبیعت از آگاهی به عنوان یک رمز و راز است. آنها اشاره می کنند که ما کاملا نمی دانند که چرا تمام پردازش اطلاعات در مغز احساس می کند مانند چیزی. آنها همچنین بر این باورند که ما هنوز هم نمی فهمم که آیا آگاهی منحصر به فرد است به ما بیولوژیکی بستر و یا اگر بسترهای دیگر مانند سیلیکون میکروچیپ—نیز قادر به یک بستر اساسی آگاهانه تجربه است.

به خاطر استدلال فرض میکروچیپ هستند که بستر مناسب برای آگاهی. در این مورد, اگر شما به جای یک یا چند قسمت از مغز خود را با میکروچیپ شما را کاهش و یا پایان دادن به زندگی خود به عنوان یک موجود آگاه!

اگر این درست است, سپس شما نمی خواهید به خرید و ادغام حداقل اگر شما در مورد مراقبت بازمانده. در واقع شما می خواهید به بسیار مراقب باشید در اضافه کردن حتی یک مغز تراشه برای ترس که انجام می دهند تا تاثیر آگاهی و یا تغییر که شما در بیش از حد رادیکال از یک شیوه است. در غیر این صورت شما می تواند با پرداخت پول به پایان خود بسیار وجود!

اگر تراشه ها اشتباه بستر برای آگاهی آگاهی ممکن است یک نوع طراحی سقف در انسان تقویت هوش. AI, در, مقابل, ندارد, این, حد, اما آنها خواهد بود ناتوان از آگاهی است. اما آنها هنوز هم ممکن است outthink ما است و اگر آنها این معنی باهوش ترین اشخاص روی زمین حتی نمی تواند آگاه است. این مسئله باعث می شود آن را مهم است برای تعیین اگر ماشین آلات آگاه هستند. خوشبختانه من گمان می کنم ما در نهایت می تواند یاد بگیرند که آیا میکروچیپ یک بستر برای آگاهی. من پیشرفت دو آزمون به صورت مصنوعی آگاهی در این کتاب است.

هرگن: در مصنوعی, شما, شما توصیف خود را به عنوان یک transhumanist و در عین حال به شما ابراز شک و تردید در مورد transhumanist اهداف مانند آپلود به عنوان یک مسیر به جاودانگی. در چه راه شما یک transhumanist?

اشنایدر: به عنوان یک دانش آموز کالج, من شیفته این transhumanist چشم انداز technotopia بر روی زمین است. Transhumanists بر این باورند که تقویت هوش انسانی و رادیکال طول عمر مطلوب هستند هر دو از نقطه نظر شخصی خود و توسعه و توسعه گونه های ما به عنوان یک کل. همه در اطراف ما transhumanist چشم انداز در حال تبدیل شدن بیشتر است. مثلا تد برگر آزمایشگاه ایجاد شده مصنوعی هیپوکامپ به جای از دست هیپوکامپ عملکرد در کسانی که قادر به ایجاد خاطرات جدید. وزارت دفاع ایالات متحده بودجه یک برنامه به نام “سیناپس” که در تلاش است به منظور توسعه یک کامپیوتر که شبیه مغز در فرم و عملکرد. و نگر Ray Kurzweil که در حال حاضر یک مدیر مهندسی در گوگل حتی در مورد مزایای بالقوه از تشکیل دوستی اوبا شخصی با هوش مصنوعی سیستم های.

من هنوز هم خودم را یک transhumanist چون امید من این است که در حال ظهور فن آوری های ما را با بیماری درمان رادیکال زندگی, فرمت, و حتی افزایش ذهنی ما زندگی ما باید مایل به افزایش. اما من معتقدم که برخی transhumanist اهداف بد درک مانند ذهن آپلود. نگرانی من در حال شبیه به کسانی که من بحث خود را در مورد شما فرضی سفر به مرکز ذهن طراحی شده است.

در نظر بگیرید برای مثال محبوب آمازون نمایش ها. آن است 2033 و ناتان براون دارای نادر تصادف و به عنوان اخرین تلاش برای زنده ماندن و egged در اتاق اورژانس توسط یک کنترل دختر در حال انتظار برای دریافت چنگال خود را به خود را به زودی به آواتار او با آپلود مغز خود را بر روی یک کامپیوتر. او از خواب بیدار در “digital heaven” مرتب کردن بر اساس. (این است که یک کمدی.) بهشت است, در واقع, یک, شرکت, ارزان, از نهایی کوه الج تعطیلات پر از شاخ و برگ پاییز رنگارنگ و در عین حال مملو از الگوریتمی اشکالات باعث او را به گاهی اوقات برای معتبر مرگ است. (این نشان می دهد که سرگرم کننده به تماشای در طول یک بیماری همه گیر; ناتان خانه انزوا بود بدتر از من است.) مصنوعی شما استدلال می کند که حتی اگر این تکنولوژی کار می کند که افرادی مثل ناتان نمی خواهد برای زنده ماندن. در بهترین حالت دیجیتال انیمه ایجاد شده است اقدام به اسکن. شاید این خواهد بود آگاهانه شاید نمی, اما آن را نمی خواهد او را در هر مورد. متاسفانه درست ناتان درگذشت اسکن جدول زمانی خود را بیولوژیکی مغز نابود شد.

هرگن: وجود هر نوع افزایش شناختی که شما را مشتاقانه در آغوش دارد ؟ شما می خواهم به جاودانه?

اشنایدر: من پاره شده. از یک طرف من کشیده به ایده افزایش آگاهی و احساسات و توانایی های شناختی و ادراکی توانایی های خود. آن را در آورد! از سوی دیگر من می ترسم که با توجه متافیزیکی عدم قطعیت مربوط به طبیعت فرد ممکن است ما در صورت بهبود تصمیم گیری قبل از اینکه ما روشن uncontroversial پاسخ به این سوال “چه طبیعت از خود یا فرد؟” البته من ممکن است کمی برای از دست دادن در تلاش است. شاید مثلا من آموخته اند من خواهد مرد در یک ماه با توجه به مترقی تومور مغزی. من متقاعد شده آپلود خواهد فقط ایجاد یک انیمه, اما من ممکن است یک جهش از ایمان و انتخاب کردن برای برخی مغز تراشه با توجه به این که گریم وضعیت. شاید من خوش شانس دریافت و مغز تخلیه نمی خواهد پا زدن در.

البته درست جاودانگی نیاز به یک روح یا ذهن غیر مادی. کسانی که اشتیاق به جاودانگی از طریق افزایش رادیکال به دنبال چیزی متفاوت فن آوری راه اندازی است که اجازه می دهد تا آنها را به اطراف تا زمانی که بحران بزرگ و یا حتی یک تماشاگر در گرمای مرگ از جهان است. من این “کاربردی جاودانگی” برای تمایز آن از درست جاودانگی.

من معلم سابق برنارد ویلیامز معروف در بر داشت جاودانگی نچسب. او نگران است که فاقد جدید و به چالش کشیدن وظایف ما را در پیدا کردن جاودانگی خسته کننده است. شاید ما احساس بی حوصله و به عنوان ویلیامز مشکوک اما من شک ما می توانیم پیش بینی ما چگونه احساس می کنم می خواهم در این وضعیت. من برای یک دوست دارم این گزینه پیدا کردن چگونه دانستن من می تواند تا پایان جهان احساس, 2,000, 200,000 یا دو میلیون سال!

وجود دارد تمام انواع شناختی پیشرفت من با کمال میل در آغوش اگر تنها من می دانستم که من می خواهم هنوز هم به من بود. به امن من می خواهم به چوب آهسته بیولوژیکی پیشرفت بنابراین به عنوان به نه آسیب بیولوژیکی مغز و یا به علت تغییرات رادیکال در توانایی های من در یک دوره کوتاه از زمان. شاید پس از صدها سال از بودن خودم را برای یک تغییر و من را بالا ببرد حتی دانستن که من ممکن است پایان دادن به خود من هستی. در این مورد من نمی تواند واقعا جاودانه حتی در مفهوم کاربردی جاودانگی اما من “نوادگان” ممکن است زندگی می کنند تا زمانی که پایان جهان است.

هرگن: برخی از کارشناسان مانند گری مارکوس نشان می دهد که هوش مصنوعی شده است overhyped و ممکن است رهبری برای یکی دیگر از “هوش مصنوعی زمستان است.” اما در مصنوعی, شما, شما پیش بینی که به دنبال هدف های مصنوعی “عمومی” هوش یا AGI ممکن است به دست آورد “در آینده چند دهه.” آنچه باعث می شود شما خیلی خوش بینانه است؟”

اشنایدر: من در تلاش بود برای نگه داشتن همه چیز باز با استفاده از کلمه “چندین.” من خوشحال به تلاش برای مشخص تر می شود اما در ابتدا, اجازه دهید من می گویند که من فکر می کنم زمان بحث از AGI اجرای یک دسته از مسائل با هم و این که “انسان در سطح AI” گمراه کننده است معیار. امروز AIs هستند دامنه خاص systems—سیستم های که اکسل در یک دامنه مانند شطرنج و یا تشخیص چهره. به طور کلی هوش فراتر از صرف دامنه خاص پردازش. انسان و همچنین به عنوان حیوانات غیرانسان (موش و گربه و ده پا و غیره.) به طور کلی هوش; آنها ادغام مواد در سراسر حسی حوزه ها و نمایشگاه انعطاف پذیری شناختی.

کلیت یک موضوع از درجه. برخی ادعا می کنند که این مغز انسان است که بیشتر مانند یک چاقوی ارتش سوئیس داشتن انواع دامنه ماژول های خاص هستند که یکپارچه با اجرایی مرکزی یا CPU-مانند ساختار. شاید هوش مصنوعی سیستم های آینده دور خواهد بود کلی تر از ما هستند, برگزاری نمایشگاه بیشتر انعطاف پذیر, دامنه, کل پردازش و بیشتر وجهی یکپارچگی بین حسی روش. شاید وجود دارد بیگانه هوش با مغز که در این نمایشگاه به مراتب بیشتر ادغام از مغز انسان است. بنابراین شاید ما نیست خیلی “عمومی” cognizers در همه!

این حال گفت: من شک دارم که چند نسل از مصنوعی به طور کلی هوش را کمبود در راه بالغ و طبیعی انسان نیست. آنها خواهد بود savantlike surpassing ما در برخی از راه های است که شامل پیچیده حافظه پایگاه داده رسمیت شناختن الگوی ریاضی پردازش و…. من این فرضی کلی هوش “savant systems” چرا که آنها تمام انواع کسری نسبت به انسان عادی.

این است که این مفاهیم برای درک مباحث مربوط به superintelligent سیستم. یک superintelligence است که با تعریف یک ماشین فرضی که outthinks ما در هر احترام: استدلال های علمی و مهارت های اجتماعی و بیشتر. Nick Bostrom بیل گیتس اواخر استفان هاوکینگ و بسیاری دیگر باید تاکید کرد که این سیستم در حال حاضر به دلیل خطرات آنها خواهد بود سخت به کنترل. اگر superintelligent AI outthinks ما چرا آن را باور خواهد پایبندی ما به ارزشهای اخلاقی? آن را ممکن است به تدوین و فرموله کردن آن به اهداف خود و یا تفسیر اهداف ما در ناخواسته تحت اللفظی راه است که به نوبه خود به طور بالقوه می تواند به ما. این مشکل این است که به نام “کنترل مشکل است.”

پس از انعکاس savant systems در حال حاضر یک مشکل کنترل و همچنین حتی اگر آنها نمی superintelligences و این واقعیت که آنها در این نمایشگاه کسری در برخی مناطق شاید مثلا اخلاقی حکم می تواند آنها را به مراتب خطرناک تر از superintelligent سیستم.

به عنوان یک نتیجه, من نگران است که این مسائل است که گیتس و دیگران مطرح کرده اند در واقع ممکن است ضربه در اوایل قبل از superintelligence توسعه یافته است.

این همه گفت: ممکن است شما هنوز هم می خواهید من به معیار انسانی-سطح AGI. این است روی حیله و تزویر, اما در اینجا برخی از عوامل که اطلاع الگوبرداری کردند. اولین چیزی که ممکن است سرعت بخشیدن به ایجاد AGI است اگر مناطق نئوکورتکس به نوبه خود ممکن نسبتا یکنواخت به طوری که بخش های مختلف از نئوکورتکس همه دنبال همان الگوریتم. بنابراین اگر ما کشف دقیق الگوریتم های اجرا شده توسط یک منطقه کوچک ما کشف یک معامله خوب در مورد چگونه به ساخت مصنوعی نئوکورتکس.

در حال حاضر در اینجا چیزی است که ممکن است آن را نگه دارید که مربوط به زمان تاکید در هوش مصنوعی پژوهش در یادگیری عمیق و سیستم های خاص. عنوان پایان نامه استاد راهنما معروف هوش مصنوعی شکاک جری دار کردن, دوست بپرسید: آیا شناخت واقعا یک گونه از طرح به رسمیت شناختن ؟ امروز یادگیری عمیق سیستم های پیچیده انجمن موتور های که ورودی عظیم الجثه حجم از داده ها و در طول زمان توسعه الگوریتم است که تشخیص الگوهای چشمگیر درجه از دقت و صحت. در نظر بگیرید مثلا تشخیص چهره سیستم های. آیا ما شاهد مشابه چشمگیر شاهکارهای عمیق-آموزش سیستم های سراسر هیئت مدیره ؟ است که, است که شناخت فقط یک گونه از طرح به رسمیت شناختن ؟ من شک دارم.

پس چرا من می گویند “چند” اگر من این شک ؟ برای اولین بار من دور خوش بینانه تر از دار کردن. برای یادگیری ماشین شامل انواع تکنیک های برنامه نویسی است که حرکت فراتر از صرف عمیق-منابع یادگیری. به عنوان شناختی دانشمندان کشف عصبی الگوریتم های محاسبه شده توسط مناطق مختلف از مغز ما می تواند به مهندسی معکوس این ویژگی به AIs.

دوم در حالی که کشف عصبی الگوریتم های پیچیده و طولانی تحقیقات شرکت ما لازم نیست که صبر کنید برای درک کامل از هر بخشی از مغز است. دوباره من نمی انتظار مصنوعی هوش کلی به بسیاری مانند ما. فقط به عنوان آلفا رفتن, ضرب و شتم جهان قهرمان طریق الگوریتمی تکنیک های که تعجب آور و نه humanlike بنابراین بیش از حد مصنوعی به طور کلی هوش از آینده را در رسیدن به بسیاری از شناختی و ادراکی وظایف در راه ما نیست. این است که چرا من واقعا نمی مانند عبارت “AGI”—بیان اغلب نشان می دهد که هوش مصنوعی محاسبه همان نوع از الگوریتم های که مغز استفاده می کند و آن رفتار خواهد شد بسیار شبیه به ما است. آنها ممکن است به جای آنچه من به نام “savant systems.”

هرگن: در مصنوعی, شما, شما اندیشیدن امکان superintelligent موجودات فرازمینی. در اعماق آیا شما فکر می کنم آنها در خارج وجود دارد ؟

اشنایدر: اگر من تا به حال حدس زندگی میکروبی را فراوان وجود دارد و بسیار پیچیده زندگی در خارج وجود دارد بیش از حد حتی فن آوری پیچیده تمدن. Astrobiologists ادعا می کنند که وجود دارد بسیاری از سیارات فراخورشیدی وجود دارد که قابل سکونت در اصل. زمین به نظر نمی رسد که همه ویژه پس زندگی باید springing تا در سراسر کهکشان ما. در واقع از آنجا که زمین نسبتا جوان سیاره باید وجود داشته باشد بسیاری از سیارات با تمدن قدیمی تر از ما.

فکر می کنم در مورد آنچه که همه این به این معنی. ممکن است تمدن است که خواهد شد و یا ایجاد خود را AIs و همچنین افزایش خود را به مغز و بدن. در مصنوعی شما من استدلال می کنند که بزرگترین هوش در جهان ممکن است مصنوعی, داشتن توسعه یافته از تمدن است که یک بار بیولوژیکی مانند خود ما.

همین مسائل من مطرح شده در مورد اینکه آیا رادیکال افزایش سازگار با تداوم آگاهی و یگانگی خویشتن هستند وابسته به بحث در مورد تکامل حیات هوشمند در سراسر جهان است. که هر دو جدی و شگفت آور!

مطالعه بیشتر:

آیا ما نیاز به ایمپلنت مغز به نگه دارید تا با روبات ؟

تکینگی و عصبی کد

می تواند یکپارچه اطلاعات تئوری توضیح آگاهی ؟

چگونه می AI پوشش یک کنفرانس هوش مصنوعی?

همچنین نگاه کنید پرسش و همانطور که با اسکات Aaronson دیوید آلبرت دیوید چالمرز, Noam Chomsky, دیوید دویچ جورج الیس, Marcelo Gleiser رابین هانسون ریک Heede نیک هربرت جیم Holt, سابینه Hossenfelder شیلا Jasanoff استوارت Kauffman, Leslie Kean, Christof کخ گرت Lisi, مسیحی, لیست تیم Maudlin جیمز McClellan, Priyamvada Natarajan نائومی Oreskes, Martin Rees, Carlo Rovelli, کریس جستجو روپرت شلدریک Peter Shor, Lee Smolin, شلدون سلیمان آمیا Srinivasan, پل Steinhardt, فیلیپ Tetlock تایلر Volk, استیون واینبرگ, ادوارد ویتن, پیتر Woit استفان ولفرام و الیعزر Yudkowsky کارل زیمر.

همچنین نگاه کنید من مشخصات عصب شناسی Christof کخ در, رایگان, آنلاین, کتاب ذهن-بدن مشکلات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort buy verified stripe accounthtml nullednulled themesCialisgreat rhino oynabuy wise accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynaaviator oynatombala oynacasinoslotbeylikdüzü korsan taksielf bar bc5000aviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeVozol Alien 5000Mobil Ödeme BozdurmaLcd ekranköpek tasmaelf bar bc5000bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerpubg mobile uc hilesiPendik Escortbmw yedek parçaBağlama büyüsü