که: Coronavirus ممکن است در اینجا برای همیشه لطفا برای

خبر بد, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO): حتی اگر دانشمندان ابداع واکسن های کروناویروس که باعث می شود گاهی-مرگبار COVID-19 ممکن است در اینجا برای خوب است.

“این مهم است که برای قرار دادن این کار بر روی میز: این ویروس ممکن است فقط یکی دیگر از ویروس بومی در جوامع ما و این ویروس ممکن است هرگز از بین برود” که در شرایط اضطراری متخصص مایک رایان گفت: در طول یک شنبه جلسه به گزارش رویترز.

او اشاره کرد که بیماری های دیگر مانند سرخک در حال حاضر واکسن اما هنوز به طور کامل شکست خورده است.

“اچ آی وی نرفته است — اما ما به لحاظ با ویروس” رایان گفت.

و جدول زمانی, او هشدار داد که خیلی بیشتر از تحصیل حدس بزند.

“من فکر می کنم این مهم است که ما واقعی هستند و من فکر نمی کنم هر کسی می تواند پیش بینی زمانی که این بیماری را ناپدید می شوند” رایان اضافه شده است. “من فکر می کنم هیچ وعده در این, و هیچ تاریخ. این بیماری ممکن است به حل و فصل یک مشکل و یا آن را ممکن است.”

رایان همچنین استدلال کرد که پیدا کردن یک واکسن خواهد بود “عظیم moonshot” با توجه به انتخاب.

خوشبختانه این همه عذاب و دل تنگی. در سمت به علاوه با توجه به که بررسی دانشمندان در حال کار بر روی بیش از 100 واکسن نامزدها در سراسر جهان اعم از سنتی واکسن که با استفاده از یک ، نسخه از این ویروس به تجربی بیشتر تلاش است که ربودن DNA خود را برای ساخت یک مقاومت.

به جای عجله به بازگشایی اقتصاد و مرزها و راه اندازی مجدد سفر هوایی به چه کسی می گوید که امن بازگشت به حالت عادی نیاز به صبر و شکیبایی است.

“ما نیاز به طرز فکر است که آن را در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان برای بیرون آمدن از این بیماری همه گیر” که اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove گفت: در جلسه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>