چه کسی می گوید Coronavirus هنوز یک بیماری همه گیر اما خواستار کشورها برای آماده سازی

سازمان جهانی بهداشت گفت: شیوع کروناویروس که جاروب شده از چین به تعدادی از کشورها در آسیا و خاور میانه و اروپا است که هنوز یک بیماری همه گیر اما این کشور خواست به آماده شدن برای ورود به آن با این فرض که یک اعلامیه آمده ممکن است.

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: کشورها باید کار برای محافظت از سلامت کارگران درگیر شدن گروه هستند که در بالاترین خطر برای مثال افراد مسن و تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس به بالاترین درجه ممکن است به سرعت ورود خود را در کشورهایی که اصلا معنی است که برای پاسخ به آن تهدید.

“برای این لحظه ما شاهد uncontained گسترش جهانی این ویروس و ما شاهد بزرگ مقیاس بیماری شدید یا مرگ” او به خبرنگاران گفت در طول یک جلسه از آژانس ژنو مقر. “آیا این ویروس همه گیر بالقوه ؟ کاملا از آن است. آیا ما هنوز وجود دارد? از ارزیابی ما هنوز رتبهدهی نشده است.”

با وجود آن پیام Tedros او به عنوان شناخته شده است, و ارشد که مدیران که با حضور در این جلسه با او صحبت کرد و با palpably بیشتر فوریت مورد نیاز برای جهان برای آماده سازی به این صورت جدید coronavirus موقت به نام سارس-CoV2. این بیماری ویروس باعث شده است به نام Covid-19.

هشدارهای خود را به عنوان چند انفجاری جدید در جبهه جنگ به درایو ویروس از انسان ها باز کرده اند. کره جنوبی که 30 مورد در ابتدای هفته گذشته گزارش روز دوشنبه که آن را ثبت کرده است 833 موارد و هفت مرگ و میر.

ایران که گزارش آن موارد اواخر هفته گذشته در حال حاضر تشخیص داده شده و بیش از 60 نفر 13 تن از آنها منجر به مرگ با توجه به کشور خبرگزاری ایرنا. و ایتالیا قرار داده و تعدادی از شهرهای شمال کشور در مستند پس از یک فوران از موارد بیش از آخر هفته. این کشور گزارش کرده است بیش از 150 نفر و حداقل شش مرگ و میر.

این میدانهای جدید پدید آمده در زمانی که وقوع است به نظر می رسد کاهش در چین که تحمیل مهار اقدامات است که در حال بی سابقه ای در دوران مدرن. دهها میلیون نفر از مردم شده اند قرنطینه برای هفته ها در تلاش برای متوقف و یا کند کردن گسترش ویروس جدید با مدارس و محل های کار بسته و محدودیت های سفت و سخت را در حرکات.

که ماموریت به چین به این نتیجه رسیدند که در روز دوشنبه نشان داد که این بیماری همه گیر وجود دارد به اوج خود رسید و بین Jan. 23 Feb. 2 گفت: بروس Aylward تیم بین المللی منجر شود که چین ماموریت مشترک در Covid-19. Aylward نشان داد که واقعیت در یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن.

ماموریت—ساخته شده از یک تیم از کارشناسان بین المللی که نام ساخته شده است نه عمومی—ارائه شده در یک گزارش که با 22 توصیه Tedros گفت. گزارش نشده است ساخته شده است.

او با اشاره به گروه به این نتیجه رسیدند بر اساس داده های آنها را دیدم که در مورد مرگ و میر—تعداد افراد آلوده که درگذشت—بين 2% و 4% در ووهان که در آن شیوع به نظر می رسد برای شروع و 0.7% در جای دیگر در چین است. هیچ یک از این اعداد و ارقام را کاهش ترس از آنچه که تلفات این ویروس ممکن است اگر آن را در سطح جهان گسترش می یابد.

تا به امروز در خارج از چین 28 کشور گزارش داده اند 2,074 موارد و 23 و میر Tedros گفت. چین گزارش کرده است 77,362 موارد و 2,618 مرگ و میر.

مایک رایان سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه پیشنهادی کشور نیاز به همکاری کامل با مته سوراخ کردن برای آماده مقابله با ویروس است.

“از آن زمان به آماده شدن. وقت آن است که به انجام همه چیز شما را انجام دهد در حال آماده شدن برای یک بیماری همه گیر” او اصرار داشت.

در ادامه به تمرکز بر تلاش برای مهار ویروس—هدف بسیاری از بیماری های عفونی کارشناسان تردید دارند می توان ملاقات کرد—اقدام به خرید زمان رایان گفت و اشاره کرد اگر این بیماری می تواند مانع از گسترش در اروپا تا زمانی که فصل آنفولانزا به پایان می رسد بیمارستان ها به صورت دو ضربه.

“حتی کاهش این ویروس توسط یک ماه یا شش هفته است عظیم مثبت سود به سیستم” او گفت:.

اما مردم باید واقع بینانه در مورد محدودیت های مهار. “ما نمی توانیم تعطیل جهان” رایان گفت. “که به کار نمی رود.”

کشورها باید کار در تلاش برای کاهش خطر وارداتی موارد کاهش خطر گسترش از مواردی است که در, و افزایش شانس که افرادی که بیمار زنده ماندن عفونت است. “اما من فکر می کنم ما باید بسیار مراقب باشید در تلاش برای نشان می دهد که ما می تواند کاملا متوقف کردن ویروس از گسترش از یک کشور به کشور بعدی” او گفت:. “من فکر نمی کنم که ممکن است.”

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در فوریه 24 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im