که توصیه اجتناب از ایبوپروفن برای درمان COVID-19 علائم

این آخر هفته یک گزارش توسط فرانسه وزارت بهداشت ادعا کرد که استفاده از ایبوپروفن — ماده فعال در Advil و سایر داروهای ضدالتهاب می تواند به بدتر شدن علائم COVID-19 بیماری کشنده ناشی از کوروناویروس فراگیر در کل جهان در حال حاضر.

در نامه منتشر شده در مجله لانست مشاوره در برابر استفاده از ایبوپروفن, فرانسه, وزیر بهداشت Olivier Veran توییتی در روز شنبه که “در مورد تب را پاراستامول [معمولا شناخته شده به عنوان تیلنول] اگر شما در حال حاضر مصرف داروهای ضد التهابی خود بپرسید مشاوره دکتر.”

روز سه شنبه سازمان بهداشت جهانی به دنبال کت و شلوار و به طور رسمی معرفی در برابر مصرف ایبوپروفن برای درمان علائم COVID-19 — حداقل تا اطلاع ثانوی. که سخنگوی مسیحی Lindmeier به خبرنگاران گفت که کارشناسان شد “به دنبال این به راهنمایی بیشتر” را به عنوان نقل علم و هشدار.

“در عین حال توصیه می کنیم به جای استفاده از پاراستامول و نه استفاده از ایبوپروفن به عنوان یک خود دارو” Lindmeier گفت. “این مهم است.”

قبل از این که توصیه Reckitt Benckiser (RB) تهیه کننده محبوب ایبوپروفن داروی Nurofen گفت که هنوز هم وجود دارد هیچ مدرکی برای حمایت از صرف نظر کردن بیش از حد مواد مخدر (و همچنین شایان ذکر است که RB علاقه ای به ترویج محصول خود).

“استفاده مناسب از ایبوپروفن و پاراستامول است که هنوز هم در حال حاضر توصیه می شود توسط بسیاری از اروپا, مقامات بهداشت و درمان به عنوان بخشی از درمان علامتی COVID-19” شرکت نوشت: در بیانیه ای. “RB آگاه است از هر گونه شواهد است که ایبوپروفن منفی اثرات نتیجه در بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت است.”

“ما در حال حاضر این باور وجود دارد که هر گونه شواهد علمی ثابت شده ارتباط بیش از حد با استفاده از ایبوپروفن به تشدید COVID-19” بیانیه بخوانید.

کارشناسان دیگر معتقدند که حدس و گمان های بی پایه و اساس است — حداقل در حال حاضر.

“این همه حکایت و خبر جعلی کردن حکایات” برج دیده بانی فیتزجرالد, صندلی, گروه فارماکولوژی در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: نیویورک تایمزهمچنین قبل از این که توصیه. “این است که جهان ما در زندگی است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>