که: تنها بخش کوچکی از جمعیت است و تا به حال COVID

در طول یک شنبه رسانه جلسه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “اطلاعات اولیه نشان می دهد که نسبتا کوچک در صد از جمعیت ممکن است آلوده شده اند” توسط coronavirus نگهبان گزارش. “بیش از دو تا سه درصد است.”

آمریکایی بیماری های عفونی متخصص و سرب در COVID-19 ماریا ون Kerkhove به رسانه ها گفت که “در ابتدا ما یک نسبت پایین تر از افراد با آنتی بادی از ما انتظار داشتند که” او گفت:. “کاهش تعداد افراد آلوده هستند.”

این بدان معناست که مبارزه جهانی علیه COVID-19 به احتمال زیاد تنها آغاز شده است — با وجود محدودیت های اجرا شده توسط دولتها در سراسر جهان است.

“کاهش محدودیت است نه پایان اپیدمی در هر کشور” Tedros گفت. “به اصطلاح مستندات می تواند کمک به حرارت در خارج از کشور به بیماری همه گیر.”

این خبر پس از یک بسیار بحث برانگیز دانشگاه استنفورد آنتی بادی مطالعه انجام شده در شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا یافت می شود که به مراتب بیشتر از مردم بوده است آلوده تر از آمار رسمی نشان داد با مضربی از 50 به 85 بار که آزمون قبلی نتایج پیشنهاد کرده بود. که به معنی COVID است به طور چشمگیری کاهش برآورد مرگ و میر 0.12 فقط به 0.2 درصد قرار دادن آن در سطح شایع آنفولانزا.

اما منتقدان بلافاصله با اشاره به این که در عین حال-به-می شود-مطالعه کارشناسی در استخدام شرکت کنندگان بیش از Facebook که ممکن است ناشی از تعصبات در داده ها.

و آنتی بادی آزمایش مورد استفاده توسط محققان دانشگاه استنفورد از یک تولید کننده چینی که اخیرا ممنوع از صادرات آنها را از آنجا که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط چین معادل FDA با توجه به سیمی.

این آنتی بادی آزمایش سرولوژی نشان می دهد که توسعه آنتی بادی و در نتیجه ایمنی در برابر COVID-19 — بر خلاف یک تست تشخیصی است که می تواند تنها تمایز بین کسانی که در حال حاضر آلوده و چه کسی نیست.

امید است که برای شناسایی کسانی که در حال حاضر گرفتار مشکلات هر دو برای توسعه راه های مبارزه با بیماری ها و اجازه می دهد تا جوامع به تدریج بازگشایی با اجازه دادن به کسانی که سیستم ایمنی بدن به بازگشت به کار.

مشکل این است که تنها تعداد بسیار کمی از مردم به نظر می رسد که توسعه این آنتی بادی با توجه به این که به این معنی است که گله ایمنی — غیر مستقیم حفاظت هنگامی که بخش بزرگی از جمعیت عمومی تبدیل شده است به سیستم ایمنی است که هنوز هم یک راه طولانی است.

ترکیب این مسئله این واقعیت است که COVID-19 مصونیت است نه به خوبی درک نشده است. ما حتی نمی دانند آن طول می کشد یک بار آنتی بادی توسعه داده اند.

“بسیاری از کشورهایی هستند که نشان می دهد با استفاده از سریع تشخیصی سرولوژی قادر به ضبط آنچه آنها فکر می کنم خواهد شد اندازه گیری ایمنی” ون Kerkhove گفت. “در حال حاضر ما هیچ شواهدی وجود دارد که استفاده از یک تست سرولوژی می تواند نشان دهد که یک فرد ایمنی یا حفاظت از عفونت مجدد.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>