که رهبر هشدار در سراسر جهان شیوع کروناویروس

رهبر سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز دوشنبه هشدار داد که coronavirus kown به عنوان 2019-nCoV می تواند منجر به شیوع بیماری در سراسر جهان است.

“هدف ما همچنان مهار” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور CNBC. “ما از همه کشورها به استفاده از پنجره فرصت ما برای جلوگیری از یک بزرگتر آتش است.”

اکثر موارد این بیماری در خارج از سرزمین اصلی چین شده اند افرادی که فقط به صرف زمان وجود دارد و یا دیگران که در تماس با آنها.

اما در برخی از کشورها این ویروس همچنان ادامه دارد به گسترش منجر به محلی شیوع آن چیزی است که بسیاری از نگرانی های Ghebreyesus.

“تشخیص این موارد معدودی می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش, اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه” Ghebreyesus در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

این است که ارسال محموله از لوازم مانند پزشکی ماسک و دستکش و همچنین به عنوان تست برای coronavirus به کشورها در سراسر جهان در تلاش برای بهتر بازوی مسئولان در برابر ویروسی شیوع, CNBC گزارش.

در حالی که بسیاری از بیماران که بیمار تجربه علائم شبه آنفولانزا و سپس بازیابی نزدیک به 1000 نفر از بیماران فوت کرده اند از 2019-nCoV در ماه گذشته.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im