که اعلام Coronavirus شیوع بهداشت عمومی اورژانس

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در حال حاضر به طور رسمی اعلام کرد که در جریان شیوع کروناویروس 2019-nCoV است “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.”

در ژانویه 23, که گفت: شیوع بیماری نیست و در عین حال یک اورژانس جهانی اما هنوز هم در نظر گرفته آن را بسیار نگران کننده است. تا کنون اکثریت قریب به اتفاق موارد تایید شده و همه تایید مرگ و میر رخ داده است در سرزمین اصلی چین است. اما از آنجا که آن را به بسیاری از کشورها در سراسر جهان سی ان ان گزارش می دهد که که تصمیم به معکوس آن تصمیم قبلی در یک کمیته اضطراری جلسه ای در روز پنج شنبه.

“دلیل اصلی این بیانیه است نه به خاطر آنچه که اتفاق می افتد در چین اما به دلیل آنچه که اتفاق می افتد در کشورهای دیگر” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در سی ان ان. “ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی و که در حال آمادگی برای مقابله با آن است.”

با اعلام 2019-nCoV جهانی اورژانس قرار می دهد که این ویروس در میان صفوف گذشته شیوع بیماری از جمله ابولا Zika و H1N1. در نظر گرفته شود اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی در چشم که یک بیماری باید یک خطر برای کشورهای مختلف و به طور بالقوه نیاز به همکاری های بین المللی متوقف شود.

“اجازه بدهید من روشن است: این بیانیه است نه یک رأی عدم اعتماد به نفس در چین” Ghebreyesus گفت: با توجه به سی ان ان. “در حالی که همچنان به اعتماد به نفس در چین ظرفیت برای کنترل شیوع بیماری است.”

او افزود: “ما را دیده اند بسیاری از موارد خارج از چین در حال حاضر — و احتمالا مرگ و میر — اگر آن را برای تلاش های دولت.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im