که اعلام Coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر

سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه اعلام کرد به سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر تصدیق آنچه که به نظر می رسید روشن برای برخی از زمان—virus خواهد شد به احتمال زیاد به گسترش همه کشورها در جهان است.

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: وضعیت بدتر خواهد شد.

“ما انتظار داریم که به دیدن تعدادی از موارد تعداد مرگ و میر و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار حتی بالاتر صعود” گفت: Tedros به عنوان مدیر کل شناخته شده است.

همانطور که از چهارشنبه 114 کشور گزارش داده اند که 118,000 قرارداد Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس شناخته شده به عنوان سارس-CoV2. در ایالات متحده, که در آن برای هفته دولت محلی و آزمایشگاه نمی تواند آزمون برای ویروس فقط بیش از 1000 موارد تشخیص داده شده اند و 29 نفر کشته شده اند. اما مقامات در اینجا هشدار می دهند ادامه محدودیت در تست معنی کامل مقیاس گسترش در این کشور شناخته نشده است.

این ویروس باعث خفیف عفونت های تنفسی در حدود 80 درصد از کسانی که آلوده هر چند در مورد نیمی را ذات الریه. یکی دیگر از ٪ 15 توسعه بیماری شدید و 5% نیاز به مراقبت ويژه است.

“در توصیف این وضعیت به عنوان یک بیماری همه گیر تغییر نمی کند که ارزیابی از تهدید ناشی از این coronavirus” Tedros گفت که دفتر مرکزی آن در ژنو در ساخت اعلام. “آن تغییر نمی کند آنچه که در حال انجام است و آن تغییر نمی کند آنچه که در کشور باید انجام دهد.”

در همان زمان Tedros گفت: “این فقط یک بحران بهداشت عمومی آن است که یک بحران است که لمس هر بخش به طوری که هر بخش و هر فردی باید درگیر در مبارزه است.”

این ویروس که احتمالا منشأ در خفاش ها گذشت اما به مردم از طریق یک عنوان و در عین حال ناشناخته واسطه گونه های جانوری اعتقاد بر این است که شروع به آلوده کردن مردم در ووهان چین در اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر. پس از آن ویروس به مسابقه در اطراف جهان است.

در حالی که چین به نظر می رسد در آستانه توقف آن شیوع آن گزارش تنها 24 نفر در روز سه شنبه—شیوع بیماری رخ می دهد و در حال رشد در تعدادی از نقاط در سراسر جهان از جمله ایتالیا, ایران و ایالات متحده است.

کره جنوبی که گزارش شده حدود 8,000 موارد نیز به نظر می رسد آماده را به آن شیوع تحت کنترل با اقدامات تهاجمی و گسترده تست. اما کشورهای دیگر تلاش کرده اند به دنبال آگهی های چین و کره جنوبی—یک واقعیت است که نا امید که مقامات که باید ترغیب جهان به انجام همه چیز ممکن است برای پایان دادن به انتقال ویروس است.

“خط پایین این است: ما نه در رحمت ویروس” Tedros روز دوشنبه گفت:. “مزیت بزرگ است که تصمیم گیری همه ما را به عنوان دولت و کسب و کار و جوامع و خانواده ها و افراد می توانند با تاثیر خط سیر این بیماری همه گیر.”

“قاعده بازی این است: هرگز” او اصرار داشت.

که مورد انتقاد قرار گرفته و دوم حدس زده برای اعلام شیوع یک بیماری همه گیر دیر. مایک رایان, رئیس سازمان بهداشت و درمان اضطراری برنامه بستری در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه که آژانس معتقد است که کشورها ممکن است تفسیر یک بیماری همه گیر اعلام به عنوان نشانه تلاش ها برای مهار ویروس شکست خورده اند و آنها دیگر نیازی به امتحان کنید.

“من نگران هستم در مورد کلمه. من بیشتر نگران است که واکنش جهان خواهد بود برای آن کلمه. ما استفاده از آن را به عنوان یک تماس به عمل است ؟ ما استفاده از آن برای مبارزه با ؟ یا ما استفاده از آن را به من بدهید؟” رایان پرسید.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در تاریخ 11 مارس سال 2020

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im