که: شیوع کروناویروس در حال حاضر رسما یک بیماری همه گیر

این رسمی: سازمان بهداشت جهانی (WHO) فقط اعلام کرد که در جریان شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر.

“ما عمیقا نگران هر دو سطح هشدار دهنده از گسترش و شدت و نگران کننده سطح انفعال” که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با توجه به CNBC. “ما باید پله به زنگ با صدای بلند و روشن است.”

همانطور که از چهارشنبه COVID-19 باعث شده 4,585 مرگ و میر و آلوده 124,775 مردم در سراسر جهان است. در ابتدا بسیاری از این موارد و مرگ و میر رخ داده در چین و چین است و هنوز هم تا به حال بیشتر موارد گزارش شده و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگری ترکیب شده است.

اما CNBC گزارش می دهد که شیوع این بیماری به نظر می رسد که کاهش وجود دارد در حالی که چیدن تا به سرعت در کشورهای دیگر مانند ایتالیا و ایران به طور فزاینده ای در داخل آمریکا نیز هست.

“ما نمی توانیم این را با صدای بلند به اندازه کافی و یا به اندازه کافی واضح و یا اغلب به اندازه کافی: همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر” Ghebreyesus گفت. “برخی از کشورها در حال مبارزه با کمبود ظرفیت. برخی از کشورها در حال مبارزه با کمبود منابع است. برخی از کشورها در حال مبارزه با یک عدم حل و فصل است.”

اما در عین حال که انتظار دارد همه چیز بدتر قبل از شیوع بیماری تحت کنترل در آورده است به خصوص با توجه چقدر سخت است برای برخی از مناطق برای تست و تایید موارد است.

“در دو هفته گذشته تعداد موارد خارج از چین افزایش یافته است thirteenfold و تعدادی از کشورهای تحت تاثیر سه برابر شده است” Ghebreyesus گفت. “در روزها و هفته های پیش رو انتظار ما برای دیدن تعدادی از موارد تعداد مرگ و میر و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار به صعود و حتی بالاتر است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de