که خواستار COVID-19 “بسیار شدید” بهداشت بحران در تاریخ خود

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus این COVID-19 همه گیر است “به راحتی شدید ترین” بهداشت جهانی بحران است که این سازمان تا به حال دیده می شود.

Ghebreyesus حمایت خود را ادعا می کنند با استناد به استناد به مقیاس هر دو تایید coronavirus موارد و جهانی مرگ عوارض جدید دانشمند ، به تاریخ وجود دارد بیش از 16.2 میلیون موارد تایید شده در سراسر جهان — و فقط خجالتی از 649,000 بیماران فوت کرده اند.

“COVID-19 اتحادش را تغییر جهان ما” Ghebreyesus گفت: در طول یک شنبه نشست خبری. و همه گیر او اضافه کرد: “نشان داده آنچه انسان قادر به از هر دو مثبت و منفی.”

در طول سخنرانی خود Ghebreyesus گفت که دستورالعمل نحوه جلوگیری از انتقال تغییر نکرده در شش ماه پس از این که اعلام coronavirus یک اورژانس جهانی.

“نگه داشتن فاصله خود را از دیگران تمیز کردن دست های خود را برای جلوگیری از شلوغ و مناطق محصور در خشکی و پوشیدن ماسک که در آن توصیه می شود” Ghebreyesus گفت.

او سپس در ادامه به ستایش از کشورها که یا سرمازده خود شیوع بیماری در جوانه — مانند ویتنام و نیوزیلند — و کسانی که موفق به گریبان زیادی شیوع بیماری برگشت تحت کنترل: کشور کانادا, چین, آلمان و کره جنوبی.

اما واضح است که هر کشور آن عقب در دنده: در حالی که او نمی لیست هر نام Ghebreyesus نمی گرفتن مداوم شدت بیماری همه گیر.

“این بیماری همه گیر در ادامه به سرعت بخشیدن به,” او گفت:. “در گذشته 6 هفته تعداد کل موارد تقریبا دو برابر شده است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de