کاخ سفید نشان دادن به آمریکایی ها 500 میلیارد دلار برای ایجاد ثبات در اقتصاد

Enormous بسته

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزارت خزانه داری امروز اعلام کرد که قصد دارد برای توزیع یک و نیم تریلیون دلار برای آمریکایی ها به منظور ایجاد ثبات در اقتصاد به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به خشم.

این طرح این است که به دو دوره از 250 میلیارد دلار پول نقد به افراد شروع آوریل 6 با دور دوم زیر در اواسط ماه مه. مقدار دقیق خواهد بود “محکم بر اساس سطح درآمد و اندازه خانواده” — اما آن را به طور متوسط پرداخت برای بزرگسالان آمریکایی در حدود $2,400.

موقت UBI

پرداخت خواهد بود بخشی از $1 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته که شامل برای کمک به مالیات دهندگان و همچنین کوچک و بزرگ کسب و کار. این خبر پس از سناتور میت رامنی (R-UT) پیشنهاد روز دوشنبه به همه بزرگسالان آمریکایی از 1000 $در پاسخ به شیوع ویروس.

این لایحه در حال حاضر تصویب شده است خانه. سنا می رود که به پاس کمک های اضطراری بسته و همچنین سیاسی ،

“این است که حسن نیت دو حزبی محصول مونتاژ شده توسط آمریکا و رئیس جمهور تهمت تیم است که تلاش می کند به ایستادن و گسترش برخی از اقدامات امداد برای کارگران آمریکایی گفت:” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در اعلام امروز.

اجازه دهید آن را همه نجات

این لایحه همچنین شامل 50 میلیارد دلار بسته به عنوان یک کمک مالی برای شرکت های هواپیمایی و 300 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک.

اقتصاددانان هنوز هم نگران عظیم نجات بسته خواهد شد و نه لغو میلیون ها نفر از ضرر و زیان با توجه به آسوشیتد پرس.

بیشتر بخوانید: وزارت خزانه داری پیشنهاد: تحویل $500B به آمریکایی ها شروع آوریل [آسوشیتد پرس]

بیشتر در شیوع: امریکا شل و ول پهنای باند اتحاد کارگران و دانش آموزان جدا شده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>