کاران: ما Gov کمک کرده اند ممکن است گسترش Coronavirus

یک خلاف کاران به جلو آمده و با برخی از اتهامات جدی این ادعا که دولت آمریکا ممکن است سهوا کمک به گسترش مرگبار COVID-19 شیوع داخل مرزهای ما با شکستن پروتکل با توجه به منحصر به فرد, گزارش واشنگتن پست و پیگیری توسط نیویورک تایمز.

این یک اتهام است که به احتمال زیاد باعث مشکلات برای کاخ سفید است که در حال حاضر در تلاش برای پیدا کردن یک پیام سازگار درباره ادامه شیوع.

موسس مدعی است که او را “ناعادلانه و نادرست reassigned” پس از زنگ زنگ زنگ که بیش از یک دوجین بهداشت و درمان کارگران از دولت برای کودکان و خانواده (ACF) — مستقر شدند توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) به قرنطینه مناطق که در آن COVID-19 بيمار که از ووهان, چین, کانون شیوع بودند که پردازش شده است.

به گفته موسس این HHS کارگران نمی دریافت آموزش های کافی و نمی آورد مناسب دنده محافظ بالقوه قرار دادن آنها در معرض خطر آلوده شدن و آلوده کردن دیگران است.

کارگران در تماس با آسمان در قرنطینه مناطق تراویس در پایگاه نیروی هوایی و پایگاه هوایی رزرو مارس با توجه به شکایت. موسس نوشت که “اقدامات مناسب گرفته به قرنطینه نظارت و یا آزمون [کارگران] در طول استقرار خود و پس از بازگشت به خانه” به نقل از پست.

یکی از خلاف کاران وکلا, لورن Naylor گفت پست که ACF کارگران “اجازه داده شد به ترک مناطق قرنطینه و بازگشت به جوامع خود که در آن آنها ممکن است گسترش coronavirus به دیگران است.”

با توجه به پستچند نفر در HHS ابراز اعتراض بیش از فرستادن آمادگی ACF کارگران است. کارگران نیز هرگز آزمایش COVID-19 آنجایی که آنها نمی معیارهای در آن زمان است.

موسس ادعا کرد که نگرانی بیش از ACF سلامت کارگران اخراج شدند توسط مقامات دولت به عنوان مخل به روحیه کارکنان و نگران کارکنان بودند “متهم بودن بازیکنان تیم” را به عنوان نقل بار.

Ominously the whistleblower گزارش می آید در مدت کوتاهی پس از اولین “جامعه انتقال” از ویروس کشنده مشاهده شده در ایالات متحده تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در اوایل صبح. به عبارت دیگر این اولین بار است که فرد آلوده در کشور است که شناخته شده است به سفر در هر نقطه مربوط به شیوع. که بدان معنی است که آنها ممکن است برداشت این ویروس در ایالات متحده به جای آن از خارج از کشور.

که متصل به whistleblower داستان — البته circumstantially — از آنجا که بیمار از Solano County, همان شهرستان به عنوان پایگاه نیروی هوایی تراویس. سی ان ان انجام داد اما توجه داشته باشید بیمار “بدون اتصال به [پایه].”

به پاک کردن هر گونه روابط خلاف کاران را گزارش و این عفونت خاص تایید نشده است. اما مفسران به عنوان برجسته به عنوان MSNBC میزبان Chris Hayes نشان می دهد که اتصال ممکن است بیش از یک تصادف.

HHS تایید وجود این گزارش اما فاصله خود را از هر گونه خطا.

“ما همه whistle-blower شکایات بسیار جدی و در حال ارائه شاکی همه مناسب حمایت های تحت Whistleblower حفاظت از قانون” یک سخنگوی گفت: بار. “ما در حال ارزیابی شکایت و چیزی بیشتر برای اضافه کردن در این زمان است.”

در طول یک شنبه جلسه نماینده جیمی گومز (D-CA) فشرده HHS وزیر الکس آذر whistleblower گزارش.

“به دانش خود بودند و هر یک از ACF کارکنان در معرض خطر بالا evacuees از چین؟” گومز خواسته به نقل بار.

مگر اینکه با تجهیزات مناسب و لباس های خاص “آنها باید هرگز,” آذر پاسخ داد. “برای حفظ قرنطینه است که باید در این مورد است.”

آنلاین, گزارش ملاقات با خشم.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im