کاران: مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها نادیده گرفته Coronavirus هشدارهای

زنگ زنگ

جدید کاران می گوید که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او بارها و بارها نادیده گرفته و هشدار در مورد شدت بیماری همه گیر کوروناویروس.

دکتر ریک روشن, یک مقام در وزارت بهداشت و درمان, شکایت وی از سوی مامورین که او مجازات شد و تنزل مقام برای صدایی هشدار دهنده در مورد چگونه خطرناک این بیماری همه گیر خواهد بود و اصرار رهبران به عمل سی ان ان گزارش. در شکایت و روشن به تصویر می کشد یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر در رابطه با هل دادن خود را در سیاست از کار برای جلوگیری از شیوع.

اقدامات تنبیهی

در سال 2016 روشن منصوب شد مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه خودگردان (بردا), دفتر دولت در حال حاضر مسئول توسعه coronavirus واکسن. اما سی ان ان گزارش می دهد که او تنزل مقام به نقش کوچکتر در وزارت بهداشت در ماه گذشته پس از هل دادن در برابر مافوق خود’ سوال تصمیم گیری.

“من تحت فشار اجازه دهید به سیاست و cronyism درایو گیری بیش از این نظرات از بهترین دانشمندان ما در دولت” روشن گفت: در یک کنفرانس تلفنی با حضور سی ان ان.

نادیده گرفتن مشکلات

روشن ساخته شده و تعدادی از خاص اتهامات در whistleblower شکایت. برای مثال او گفت که او در مذاکرات با یک شرکت ساخته شده است که ماسک های پزشکی به تلاش برای کاهش این کشور بلندی کمبود, اما که خود را بالاتر یو پی اس هرگز بر روی آن عمل کرده و یا به دنبال معامله است.

“آن را به طور فزاینده ای روشن” روشن نوشت: در شکایت خود “که HHS رهبری انجام شد هیچ چیز برای آماده شدن برای قریب الوقوع ماسک کمبود.”

ادامه مطلب: رییس واکسن مدیر فایل whistleblower شکایت وی از سوی مامورین coronavirus هشدارها نادیده گرفته شد [ایسنا]

بیشتر در آمریکا همه گیر پاسخ: لیست مختصری از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکسته Coronavirus وعده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>