Whistleblower, دکتر هشدار داد شیوع ویروسی می میرد از آن

Li Wenliang دکتر از ووهان چین که یکی از اولین برای هشدار دادن به دیگران در مورد آنچه پس از ظهور coronavirus شیوع درگذشت این ویروس در اوایل صبح روز جمعه.

لی در بیمارستان بستری شد, در ماه ژانویه با یک مورد بد از 2019-nCoV. این هفته گزارش های پدید آمده است که او مرده بود — اعلام شد که بلافاصله رقابت با گزارش های ضد و نقیضی از مقامات چینی و ووهان بیمارستان مرکزی, که منتشر شد, عجیب و غریب, در بیانیه ای گفت که پزشکان هنوز در تلاش برای احیای Li که در آن ادعا شده بود که مرده است اما در واقع در وضعیت بحرانی است.

در حال حاضر این بیمارستان در نهایت تایید کرد که او در واقع مرحوم.

“ما بیمارستان چشم پزشک Li Wenliang بود که متاسفانه مبتلا به کروناویروس در طول کار خود را در مبارزه با کروناویروس بیماری همه گیر” می خواند بیانیه ای از ووهان بیمارستان مرکزی. “او در 2:58 AM on Feb. 7 بعد از تلاش برای احیای ناموفق بودند.”

Li شهرت به عنوان یک خلاف کاران می آید از هشدارهای او به اشتراک گذاشته شده در مورد این بیماری است که پس از گسترش در رسانه های اجتماعی.

او مشغول به کار بود در ووهان زمانی که او هشدار داد خود را از دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان شبکه در مورد پتانسیل شیوع. لی در ابتدا فکر coronavirus ممکن است سارس خطا است که او را در مشکل با دولت چین.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im