که گروه ها بیشتر در معرض خطر از Coronavirus?

جدید کروناویروس است نه مساوی-فرصت قاتل: افراد مسن بودن و داشتن بیماری های دیگر مثلا تا حد زیادی افزایش می دهد خطر مرگ ناشی از این بیماری ویروس علل Covid-19. آن را نیز ممکن است مرد بودن می تواند شما را در معرض خطر است.

برای هر دو پزشکی و بهداشت عمومی به دلیل محققان می خواهید برای کشف کردن که بیشتر در معرض خطر آلوده شدن و چه کسی بیشتر در معرض خطر ابتلا شدید و یا حتی کشنده بیماری است. با این نوع از اطلاعات پزشکان می دانند که برای درمان بیشتر به شدت مقامات دولتی را یک ایده بهتر از مراحل را به, و همه می دانیم که آیا آنها نیاز به ویژه اقدامات احتیاطی اضافی.

در اینجا چیزی است که تحقیقات نشان داده از سه ماه به شیوع:

پیر و جوان

اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین—87%—در افراد در سنین 30 تا 79 چین مرکز کنترل بیماری گزارش شده در ماه گذشته بر اساس داده ها از تمام 72,314 از کسانی که مبتلا به Covid-19 از Feb. 11. که احتمالا نشان دهنده چیزی در مورد زیست شناسی بیش از, شیوه زندگی مانند که در تماس مکرر با افراد دیگر. و مردم در 20s خود نیز روبرو می شوند بسیاری از دیگران در مدرسه و محل کار و در حمل و نقل عمومی و در عین حال آنها به نظر نمی رسد به بیماری های قابل توجهی در نرخ: تنها 8.1 درصد از موارد 20-چیزی, 1.2 درصد نوجوانان و 0.9 درصد 9 یا جوان. سازمان بهداشت جهانی ماموریت به چین متوجه شد که 78 درصد از موارد گزارش شده از Feb. 20 نفر در افراد در سنین 30 تا 69.

مرگ و میر کج, پیر و حتی بیشتر به شدت. به طور کلی چین CDC یافت 2.3% از موارد تایید شده درگذشت. اما نرخ مرگ و میر بود 14.8 درصد در افراد 80 ساله یا مسن تر به احتمال زیاد بازتاب حضور بیماری های دیگر ضعیف تر سیستم ایمنی بدن و یا به سادگی بدتر سلامت کلی. در مقابل مرگ و میر بود 1.3% در 50-چیزی, 0.4% در 40-یه چیزی و 0.2% در افراد 10 تا 39.

مرتبط با سن خطر مرگ احتمالا نشان دهنده قدرت و یا ضعف سیستم تنفسی است. حدود نیمی از 109 Covid-19 بيمار (سنین 22 تا 94) درمان در بیمارستان مرکزی ووهان محققان وجود دارد در گزارش توسعه سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) که در آن مایع می سازد تا در کوچک کیسه هوا از ریه ها. محدود است که چه مقدار هوا به ریه ها می تواند در کاهش اکسیژن رسانی به اندام های حیاتی گاهی ضرب; نیمی از بيماران ARDS درگذشت, در مقایسه با 9 درصد از بیمارانی که توسعه نیست این سندرم است.

در بيماران ARDS تا به حال به طور متوسط سن 61 در مقایسه با میانگین سنی 49 برای کسانی که نمی توسعه ARDS. بيماران سالمند “بودند احتمال بیشتری برای توسعه ARDS” محققان نوشت: نشان می دهد چه سنی می توانید Covid-19 شدید و حتی کشنده: با افزایش سن خطر است که سیستم تنفسی را اساسا تعطیل تحت حمله ویروسی.

جوانان در مقابل به نظر می رسد محافظ. که ماموریت گزارش نسبتا پایین بروز در افراد زیر 18 سال که ساخته شده تا تنها 2.4 درصد از تمام موارد گزارش شده. در واقع از طریق اواسط ژانویه صفر کودکان در ووهان کانون شیوع حال قرارداد Covid-19. روشن نیست که آیا این دلیل است که کودکان نمی نشان می دهد نشانه هایی از بیماری حتی اگر آلوده.

حتی موارد در میان کودکان و نوجوانان در سن 10 تا 19 نادر است. از Feb. 11 وجود دارد 549 موارد در گروه سنی که 1.2 درصد از کل چین CDC یافت. فقط یک فوت کرده است.

یکی از جذاب توضیح برای آشکار انعطاف پذیری جوانان: در مناطق نزدیک هوبئی کودکان به نظر می رسد به خصوص به احتمال زیاد به معرض دیگر coronaviruses دانشمندان در چین گزارش شده در سال 2018 است. که ممکن است به آنها داده حداقل جزئی ایمنی به این یکی.

مردان و زنان

اثر جنس بر استعداد ابتلا به Covid-19 کمتر روشن تر از سن اما داده های اولیه نشان می دهد مردان ممکن است بیشتر مستعد ابتلا. چین CDC یافت که 106 مردان این بیماری برای هر 100 زن در حالی که ماموریت یافت که مردان را تا 51 ٪ از موارد. یک مطالعه 1,099 Covid-19 بيمار در ووهان طریق Jan. 29 یافت بیشتر عدم تعادل: 58 درصد مرد بودند چین درمان پزشکی گروه متخصص برای Covid-19 هفته گذشته گزارش جدید مجله پزشکی انگلستان.

آن را ممکن است آشکار اسباب عدم تعادل نشان دهنده الگوهای سفر و تماس با ما است که مردان بیشتر احتمال دارد به معرض حامل ویروس نیست هر ذاتی بیولوژیکی تفاوت. آن را نیز ممکن است ظاهری بدتر از شدت بیماری در مردان می تواند به انحراف داده ها. در میان بیماران بستری در بیمارستان وجود دارد “اندکی غلبه مردان” محققان آمریکایی نوشت: هفته گذشته در JAMA. اگر ویروس بازدید مردان سخت تر از زنان و مراقبت های بهداشتی و سیستم را تست و تعداد بیشتر مردان است.

برای تعیین اگر جنسیت تفاوت در استعداد ابتلا به عفونت خواهد نیاز به یک آزمایش غیر اخلاقی: افشای 1,000 در غیر این صورت مشابه مردان و زنان به ویروس و ببینید که چه کسی بیمار می شود.

تفاوت در این است که نرخ مرگ و میر, اما, واقعی: 1.7% و 2.8% برای مردان چین CDC گزارش شده است.

بیمار یا سالم

این مرد و زن تفاوت در نرخ مرگ و میر و شاید در گزارش بروز ممکن است بوجود می آیند از تفاوت در زمینه سلامت است. مردم با از قبل موجود بیماری هستند بیشتر احتمال دارد به طور جدی بیمار از Covid-19 و مردان بالاتر بروز چنین بیماری های مزمن به بیماری های قلبی عروقی.

در اولین مطالعه اثر بیماری زمینه ای محققان در چین تحليل 1,590 بیماران از سراسر کشور با آزمایشگاه تایید بیماری. آنها محاسبه می شود که چگونه “co-morbidities”—بیماری های موجود متاثر از خطر بستری شده در بخش مراقبت بودن قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و یا در حال مرگ است.

پس از مصرف به حساب بیماران سنین و وضعیت محققان دریافتند که 399 بیماران با حداقل یک اضافی بیماری (از جمله بیماری های قلبی و عروقی و دیابت و هپاتیت B مزمن انسدادی ریه, بیماری مزمن کلیه, بیماری ها و سرطان) تا به حال 79 درصد بیشتر احتمال نیاز به مراقبت های ویژه و یا یک ماه و یا هر دو و یا مرگ آنها گزارش هفته گذشته در یک مقاله ارسال شده به medRxiv یک preprint سایت که نوشته های تحقیقات قبل از آن شده است نظیر بررسی شده است. 130 با دو یا بیشتر از بیماری های اضافی بود 2.5 برابر خطر از هر یک از این نتایج است.

که متناسب با آنچه شناخته شده در مورد سایر ویروس های تنفسی. مردم تنها با یک co-عوارض که گرفتن آنفولانزای مرغی (H7N9) در حال 3.4 برابر بیشتر از در غیر این صورت-سالم آنفولانزا بیماران نیاز به هواکش و سایر مراقبت های ویژه. سارس و MERS آن نیز ناشی از coronaviruses شدید در بیماران مبتلا به بیماری زمینه ای ،

شکستن Covid-19 خطر با شایع ترین شرکت morbidities دانشمندان دریافتند که سرطان را افزایش می دهد خطر 3.5 برابر COPD 2.6 برابر دیابت و فشار خون بالا در حدود 60% است. از آنجا که آن را غیر معمول نیست برای کسی که به یک بیماری زمینه ای (به خصوص دیابت و فشار خون بالا) اما نمی دانند که این آخرین رقم به احتمال زیاد کم گرفتن است.

شرکت morbidities همچنین افزایش خطر مرگ ناشی از Covid-19. چین CDC تحلیل 44,672 بیماران نشان داد که نرخ مرگ و میر در بیمارانی که گزارش دیگر شرایط بهداشتی بود 0.9 درصد بوده است. آن را 10.5 درصد برای کسانی که با بیماری های قلبی عروقی 7.3% برای کسانی که مبتلا به دیابت 6.3 درصد برای افراد مبتلا به بیماریهای مزمن تنفسی مانند COPD 6.0% برای افرادی با فشار خون بالا و 5.6% برای کسانی که مبتلا به سرطان است.

بیماری های زمینه ای ممکن است تغییر این دوره از Covid-19. در اوج این بیماری همه گیر در ووهان 37 230 بیمارانی که دیالیز برای نارسایی کلیه در Remnin بیمارستان توسعه این بیماری است. حتی اگر هیچ کدام به بیمار به اندازه کافی به نیاز به مراقبت های ویژه و یا مکانیکی ونتیلاتور شش نفر از آنها مردند بسیار بالا و مرگ و میر از 16 درصد است. عجیب اما هیچ یک از این شش اثر ذات الریه Remnin محققان گزارش شده است. به جای علل مرگ شد, بیماری های قلبی و سکته مغزی خون بالا و سطح پتاسیم (ناشی از نارسایی کلیه). بالا بودن نرخ مرگ و میر از Covid-19 در حال حاضر افراد بیمار ممکن است از این ویروس اما از تشدید بیماری موجود.

حدود 60 درصد از بزرگسالان ایالات متحده حداقل یک بیماری زمینهای تام فریدن سابق مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

بارداری

در اوایل فوریه, چینی, رسانه های دولتی گزارش داد که یک زن آلوده به ویروس به هنگام تولد به یک کودک است که بعد از آزمایش مثبت برای آن است. نوزادان ممکن است آلوده به دلیل نزدیکی به بیمار مانند هر کس دیگری اما در مورد نگرانی است که یک زن باردار می تواند انتقال این ویروس به جنین از طریق جفت ،

تنها یک مطالعه کوچک مورد بررسی قرار گرفت از جمله “انتقال عمودی است.” دانشمندان در دانشگاه ووهان یافت که نه باردار مبتلا به ویروس (همه تا به حال یک عمل سزارین) در سه ماهه سوم هیچ یک به نظر می رسید به تصویب این ویروس را به نوزادان خود همه آنها را به ثمر رساند در بالای آپگار مقیاس سلامت نوزاد.

همانطور که برای مادران “Covid-19 به نظر می رسد به خصوص شدید در زنان باردار حداقل بر اساس تعداد کمی در این مطالعه” دانشمندان نوشت. که تا حدودی تعجب آور است چرا که بارداری را سرکوب سیستم ایمنی بدن (به طوری که آن را نمی کند, حمله جنین); زنان باردار بیشتر مستعد ابتلا به پاتوژن های تنفسی نسبت به زنان غیر باردار. با این وجود هیچ یک از نه زنان توسعه شدید Covid-19 ذات الریه.

ممکن است که سیستم ایمنی سرکوب است که در واقع مفید است. برخی از جدی ترین علائم Covid-19 نتیجه از سیستم ایمنی بدن در داد و بیداد به جای بی حال یکی از دانشمندان چینی یافت می شود: یک پاسخ ایمنی به نام سايتوکين طوفان سیل از سلول های ایمنی و بیوشیمیایی آنها تولید اشک طریق بافت ریه است.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در مارس 3 سال 2020

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im