که در آن برای دیدن شفق شمالی: 2020, aurora borealis, راهنمای

عکس این کار را انجام نمی شفق عدالت است.

به طور کامل درک شکوه و عظمت این آسمانی صفحه نمایش است که همچنین به عنوان شناخته شده aurora borealis, شما باید به حل و فصل در زیر همیشه در حال تغییر چراغ و تماشای آنها را منحنی و حلقه غلتیدن و سوسو زدن. در اینجا چگونه برای دیدن شفق شمالی.

شگفت انگیز شفق ها: خیره کننده شفق شمالی عکس

“من کمپینگ فقط دروغ گفتن در یک زمینه و در یک کیسه خواب در اواخر ماه سپتامبر از شب و به دنبال در ستاره ها” گفت: Terry Onsager فیزیکدان ملی اقیانوسی و جوی اداره فضای مرکز پیش بینی آب و هوا در بولدر کلرادو.

“ناگهان همه از یک, دیدنی ترین چراغ و چرخش و اشعه فقط پر, آسمان, رقص و darting در اینجا و آنجا” Onsager گفت: Space.com. “این فقط باور نکردنی است.”

این زرق و برق دار auroral نمایش بیش سوئد ابیسکو پارک ملی دستگیر شد در فوریه. 16, 2015 توسط عکاس چاد Blakley (www.lightsoverlapland.com). (اعتبار تصویر: چاد Blakley / www.lightsoverlapland.com)

Onsager خود را به حال شفق قطبی تجربه در شمال نروژ — یکی از بهترین مکان در جهان برای دیدن شفق شمالی. شما می تواند به دنبال در جای پای خود و یا فروغ خود را دنباله جایی در امتداد “auroral منطقه” که گرداگرد زمین شمالی می رسد. اما شما نیاز به می دانم زمانی که و که در آن به. برای مثال در تابستان ممکن است زمان خوبی برای تعطیلات است اما یک زمان بهتر برای دیدن شفق ها است که در واقع بین زمستان و بهار است.

خوانده شده در برای پیدا کردن زمانی که و که در آن برای دیدن شفق شمالی و چه قدرت این نمایش خیره کننده.

هنگامی که برای رفتن به

شفق شمالی بیشتر به طور رسمی شناخته شده به عنوان auroras و ناشی از تعاملات بین باد خورشیدی و میدان مغناطیسی زمین. ببینید که چگونه شفق شمالی در این کار Space.com infographic. (اعتبار تصویر: کارل Tate SPACE.com مشارکت کننده)

اگر شما در حال برنامه ریزی یک شفق قطبی-مشاهده سفر مطمئن شوید که به آن برنامه در وسط تابستان. شما نیاز به تاریکی برای دیدن شفق شمالی و مکان در auroral منطقه دارای ارزش کمی از آن را در طول ماه های تابستان.

شما همچنین می خواهید پاک کردن آسمان. زمستان و بهار به طور کلی کمتر ابری تر از پاییز در داخل و اطراف شمال auroral منطقه پس از یک سفر بین دسامبر و مارس حس چارلز Deehr یک استاد بازنشسته و شفق قطبی پیش بینی در دانشگاه آلاسکا فیربنکس’ موسسه ژئوفیزیک گفت: Space.com. در حالت ایده آل, زمان سفر خود را همزمان با ماه جدید و مطمئن شوید که به دور از چراغ های شهر وقتی که آن زمان برای نگاه کردن به او اضافه شده است.

“لباس گرمی برنامه ریزی برای تماشای آسمان بین 10 p. m. و 2 صبح به وقت محلی اگر چه فعال دوره می تواند رخ دهد در هر زمان در طول ساعت های تیره,” Deehr نوشت: در موسسه ژئوفیزیک راهنمای شفق مشاهده است که بسیاری از اطلاعات بزرگ. “فعال دوره به طور معمول حدود 30 دقیقه طولانی رخ می دهد و هر دو ساعت اگر فعالیت بالا است. شفق قطبی است پراکنده پدیده اتفاق می افتد به طور تصادفی برای مدت کوتاه و یا شاید نه در همه.”

شما می توانید ایده چگونه فعال شفق شمالی هستند به احتمال زیاد در منطقه خود را با نگه داشتن زبانه ها در کوتاه مدت شفق هوا مانند یک ارائه شده توسط موسسه ژئوفیزیک اینجا: http://www.gi.alaska.edu/AuroraForecast.

و شما می توانید یک شفق قطبی تجربه حتی بدون ترک خانه خود را اگر شما را انتخاب کنید. این آژانس فضایی کانادا ارائه می دهد یک غذای زنده از آسمان بالا یلونایف در کانادا, Northwest Territories: http://www.asc-csa.gc.ca/eng/astronomy/auroramax.

به کجا بروید در اروپا

به طوری که در آن شما باید بروید? اگر شما در اروپا زندگی می کنند ساده ترین چیزی که به انجام است که سر تا کنون در بخش های شمالی و نروژ و سوئد و فنلاند.

“در کل اسکاندیناوی است راه اندازی” Deehr گفت: Space.com. “آنها در شکل خوب برای این کار است.”

شمال نروژ به خصوص منطقه اطراف Tromso است به خصوص محبوب مقصد او اضافه شده است.

“هستند بسیاری از تورهای و بسیاری از زبان انگلیسی کسانی که مایل به شما را از” Deehr گفت:, و اضافه کرد که این مناظر در منطقه است “فوق العاده است.”

بازدید Tromso را 2020 شفق شمالی اطلاعات

یا شما می توانید بررسی از تعدادی از مکان های دیگر مانند شمال سوئد و در ابیسکو پارک ملی.

“ابیسکو را توسعه داده است شهرت برای ردیف 1 شفق قطبی-مشاهده مقصد در این سیاره با توجه به این واقعیت است که آن را در واقع بسیار ویژه محیط زیست با کمتر آسمانی از هر مکان بر روی زمین واقع شده است که در درون شفق قطبی در منطقه” عکاس چاد Blakley گفت: Space.com از طریق ایمیل.

شرکت Blakley تاسیس چراغ بیش از لاپلند ارائه شده است aurora تورهای در ابیسکو از سال 2010. در سال 2018 این شرکت منتشر شد فیلم از دیدنی همه آسمان شفق قطبی در طول یک طوفان وابسته به جاذبه زمین در 14 مارس.

چراغ بیش از لاپلند را 2020 ابیسکو شفق تورهای

ایسلند نیز یک انتخاب خوب Deehr گفت: تا زمانی که شما مطمئن شوید که به کنار به اندازه کافی زمان برای جبران آسمان ابری. (جزیره کشور, آب و هوا می تواند uncooperative.)

ایسلند 2020 شفق شمالی تور

ViaTour شفق شمالی تور شب از ریکیاویک

روسیه در مقابل “بسیار زیبا از” Deehr گفت. در حالی که شایسته قنداق کردن از auroral منطقه نهفته در شمال روسیه از جمله مناطق نسبتا سخت برای رسیدن به و فاقد زیرساخت های گردشگری بسیاری از مسافران پس از او توضیح داد.

به کجا بروید در شمال امریکا

نیز وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های خوب برای مشاهده شفق قطبی در شمال امریکا است. اما شما احتمالا باید هدایت و روشنی از شرق دور کانادا که تمایل به کاملا ابری Deehr گفت.

“بین James Bay و غرب سواحل آلاسکا — در هر نقطه در امتداد آن auroral منطقه یک جای خوب برای بود,” او گفت:. (جیمز خلیج دور دست جنوبی بخشی از کانادا بزرگ خلیج هودسون.)

شمال قصه Yukon 2020 شفق تورهای

برای مثال او گفت: شفق شمالی سفر می تواند مرکز در یلونایف یا وایت هورس یوکان در کانادا.

شفق شمالی تور

و یا یک مسافر می تواند یک قطار در سراسر auroral منطقه به شهر چرچیل در منیتوبا و در ساحل غربی خلیج هودسون — منطقه معروف آن خرس قطبی جمعیت.

“این فوق العاده پرماجرا کشور” Deehr گفت: از کانادا auroral منطقه است.

چرچیل قطب شمال ماجراهای 2020 تورهای

در آلاسکا در هر نقطه از فیربنکس نورث ارائه می دهد خوب مشاهده. در فربنکس خود ساکنان دیدن شفق شمالی در مورد هشت نفر از هر 10 شب Deehr گفت.

آلاسکا تورهای’ 2020 شفق تورهای

آخرتی آتش بازی

شفق شمالی در نتیجه هنگامی که ذرات باردار جریان از خورشید برخورد با مولکول های بالا در جو زمین, هیجان انگیز این مولکول و باعث آنها را به تب و تاب بودن.

“آن را مانند چراغ های فلورسنت در دفاتر ما — آنها کردم فعلی در حال اجرا را از طریق آنها است که برانگیخته اتم و اتم درخشش” Onsager گفت.

رنگ های مختلف از چراغ های شمالی آمده از های مختلف مولکول: اکسیژن ساطع می کند و زرد و سبز و قرمز نور; در حالی که نیتروژن مسئول و آبی متمایل به رنگ ارغوانی قرمز رنگ.

مغناطیسی زمین میدان خطوط کانال این ذرات خورشیدی به سمت سیاره شمال و جنوب مغناطیسی قطب توضیح می دهد که چرا auroras — شفق شمالی و جنوبی آن همتای aurora australis — بالا-طول و عرض جغرافیایی پدیده.

در واقع شفق شمالی قابل مشاهده است اکثر شب آب و هوا اجازه عرض یک گروه چند صد مایل گسترده ای که محور و در حدود 66 درجه شمالی — در مورد همان عرض دایره قطب شمال.

این “استاندارد” شفق تولید شده توسط باد خورشیدی — ذرات جریان به طور مداوم از خورشید است. اما توفان های خورشیدی شناخته شده به عنوان تاجی mass ejections (CME) سطح شیب دار می تواند تا شفق شمالی قابل ملاحظه و آنها را قابل مشاهده بیش از حد مناطق گسترده. سال گذشته به عنوان مثال یک CME مجاز skywatchers تا آنجا در جنوب ایالت ایلینوی و اوهایو برای گرفتن یک نگاه اجمالی. اگر شما در حال برنامه ریزی یک شفق قطبی-مشاهده سفر هفته یا ماه در پیش شما نمی توانید تعداد دفعات مشاهده هر گونه کمک از یک طوفان خورشیدی و بنابراین باید به یک مقصد جایی در نزدیکی شمال حلقه.

مرتبط با: خورشید wrath: بدترین طوفان های خورشیدی در تاریخ

جنوبی auroral حلقه نهفته در بالای قطب جنوب است و بسیار دشوار است برای skywatchers یا هر کس دیگری برای رسیدن به. به همین دلیل در این مقاله با تمرکز بر شفق شمالی — دلایل عملی و نه antipodean نفرت و بیزاری. (نیمکره جنوبی ساکنان را قلب: aurora australis گاهی اوقات می توان از نیوزیلند و تاسمانی.)

نیز وجود دارد یک زن مرموز شفق قطبی-مانند روشن کننده پدیده در جو زمین به نام “استیو” که نیست مربوط به شفق قطبی اگرچه دانشمندان مطمئن نیستند که علت آن.

این تصویر ترکیبی را نشان می دهد استیو در کنار کهکشان راه شیری بیش از کودکان Lake, Manitoba, Canada. (اعتبار تصویر: Krista Trinder/ناسا)

زمین نیست منحصر به فرد در میزبانی auroras.

بزرگ گاز سیاره های غول پیکر (مشتری زحل اورانوس و نپتون) هر یک از تولید خود را شفق ها به علت میدان مغناطیسی و اتمسفر ضخیم. این رنگ از گازهای تغییر به دلیل تفاوت در هر سیاره اتمسفر و magnetospheres.

زهره و مریخ نیز auroras از مرتب کردن بر اساس. این فضاپیمای ونوس اکسپرس در بر داشت خورشیدی زمینه تعامل با سیاره ionosphere به شکل یک “magnetotail” است که به تولید یک شفق قطبی زمانی که شتاب ذرات آمار جو. مریخ دارای محلی auroras بیش از میدانهای مغناطیسی در پوسته خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک بزرگتر نیمکره شمالی شفق تولید شده از خورشیدی و ذرات پر انرژی ضربه زدن به جو است.

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما گرفتن یک عکس شگفت انگیز از شفق شمالی و می خواهم آن را به اشتراک با Space.com و در اخبار ما همکاران به صورت یک داستان و یا گالری تصاویر, ارسال تصاویر به spacephotos@space.com.

این نوشته ارسال شده است در مارس سال 2016 به روز شده است برای سال 2020 است.

دنبال مایک دیوار در توییتر @michaeldwall و به دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. ما را دنبال کنید @Spacedotcom و on Facebook.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im