جایی که مغز ما پردازش رنگ ها ؟

یک مطالعه جدید شناسایی شبکه های عصبی است که فرایند نور به خصوص مناطقی از مغز که رمز رنگ ها می بینیم.

تحقیقات علمی به مدت طولانی نشان داده است که چنین رنگ ذاتی را به جهان فیزیکی بلکه در نتیجه چگونه مغز ما پردازش نور است.

“ما قادر به نشان می دهد که در آن اتفاق می افتد در ویژوال مسیر است که نسبتا زود می گوید:” استیون Shevell یک استاد روانشناسی چشم پزشکی و بینایی علم که مدیریت موسسه ذهن و زیست شناسی در دانشگاه شیکاگو است.

“آن را مانند یک نقشه راه است که نشان می دهد که در آن به دنبال مدارهای عصبی است که باعث گذار از اولین عصبی نمایندگی از جهان فیزیکی به جهان ذهنی ما.”

با استفاده از اسکن مغز و رمان “سوئیچ-رقابت” روش او و نویسندگان کشف شده است که قشر بینایی اولیه است که در مرحله اول از بینایی قشر مغز پردازش می کند با دقت نشان دهنده رنگ تجربه می کنیم. از سوی دیگر مناطق بالاتر در ویژوال مسیر را دنبال رنگ در واقع ما ببینید.

ساختمان قبلی کار از Shevell آزمایشگاه محققان با انجام آزمایش های خود را با یک تکنیک است که به سرعت در حال تغییر به عقب و جلو بین دو طول موج مختلف از نور است. اگر چه این تغییر اتفاق افتاده است شش بار در هر ثانیه بینندگان دیدم یکی پایدار رنگ (سبز) را برای چند ثانیه قبل از خود را درک رنگ تغییر به یکی دیگر از رنگ (سرخابی).

پس از بررسی اسکن fMRI محققان دریافتند که فعالیت در بالاتر بصری قشر مناطق بودند آنهایی که رنگ همسان افراد مورد مطالعه را دیدم. این نتایج علامت گذاری به عنوان یک گام مهم در توضیح انتقال از رمزگذاری فیزیکی نور وارد چشم ما به تجربه ادراکی از دیدن رنگ.

Shevell قبلا منتشر شده درباره استفاده از سوئیچ رقابت در سال 2017 کاغذ. که نشان از یک رنگ مشابه ادراک پدیده را شناسایی که مناطقی از مغز که مسئول بودند.

در حال حاضر Shevell امیدوار است این یافته های جدید می تواند منجر به تحقیقاتی که روشن میسازد که چگونه مناطق مختلف بصری مسیر انجام این انتقال به انسان ادراک رنگ.

“ما می توانیم صفر و انجام آزمایش در این مناطق به درک چگونه این اتفاق می افتد,” او می گوید. “ما قادر به نشان می دهد که چگونه انتقال اتفاق می افتد. ما نشان داد که آنها اتفاق می افتد. ما می خواهیم به درک چگونه آن را انجام شده است.”

این تحقیق به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم. اضافی محققان دانشگاه شیکاگو Sungkyunkwan دانشگاه فلوریدا آتلانتیک دانشگاه کمک کند.

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de