هنگامی که ما در اشتباه هستید این مسئولیت ما به عنوان دانشمندان می گویند بنابراین

فصل مالیات بر ما. اگرچه 95 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که وظیفه مدنی خود به پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات هر سال میلیاردها دلار از دست داده و به جعلی گزارش مالیاتی. در واقع با توجه به IRS در 2008-2010 (جدیدترین اطلاعات), $387 میلیارد دلار از دست داده بود و هر سال به underreporting با مالیات دهندگان فردی حسابداری برای $264 میلیارد دلار از این. چه ساده و مجانی مداخلات می تواند ما را در استفاده به تلاش برای کاهش مالیات تقلب ؟

به عنوان رفتاری دانشمندان ما در تلاش برای پاسخ به این سوال با استفاده از آنچه که ما در حال حاضر می دانیم از روانشناسی: مردم می خواهند به خود را به عنوان خوب. بنابراین ما فکر کردیم که با یادآوری مردم راستگو بودن قبل از گزارش خود درآمد آنها خواهد بود بیشتر صادق است. ساختمان این ایده در سال 2012, ما آمد تا با یک ظاهر مجانی ساده مداخله: مردم برای ثبت نام مالیات یا بیمه حسابرسی فرم قبل از آنها گزارش انتقادی اطلاعات (در مقابل پس از مشترک عمل کسب و کار).

ما فرار مطالعات نشان می دهد که زمانی که مردم امضا صداقت اعلامیه قبل از گزارش اطلاعات آنها فکر کردن در مورد چگونه آنها صادقانه به مردم و کمتر به احتمال زیاد به misreport در مقایسه با زمانی که آنها را امضا کردند و پس از آنها تا به حال پر کردن فرم. در حالی که اصلی ما مجموعه ای از مطالعات نشان داده است که این مداخله مشغول به کار در آزمایشگاه و در یک میدان آزمایش ما دیگر بر این باورند که قبل از امضای مقابل پس از ساده و بدون هزینه تعمیر.

در یکی از اصلی مطالعات ما به ارمغان آورد 101 شرکت کنندگان به آزمایشگاه و از آنها خواست تا برای حل 20 در ریاضی مشکل است. برای هر مشکل آنها به ثمر رساند به درستی آنها را کسب $1 (موضوع را به 20 درصد مالیات). شرکت کنندگان سپس پرسید: به پر کردن یک فرم مالیاتی گزارش درآمد خود را. برخی از مردم تا به حال به گزارش درآمد خود را پس از خواندن و امضای صحت بیانیه (“من اعلام می کنم که من با دقت به بررسی این بازگشت و به بهترین دانش و اعتقاد به آن را درست و کامل”); دیگران را قبل از خواندن و امضای این صحت بیانیه. در این مطالعه افرادی که خواسته شد به خواندن و امضای بیانیه در بالا (در مقابل در پایین) از فرم مالیاتی شد 53 درصد کمتر احتمال دارد به تقلب.

ما بعد از تکرار این اثر یک بار بیشتر (یکی از این تکرار شد یک میدان آزمایش خودرو با مشتریان بیمه) و انتشار نتایج ما در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم یک به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده مجله میان رشته ای.

هفت سال و صدها نفر از نقل قول ها و رسانه ها اشاره بعد, ما می خواهیم برای به روز رسانی رکورد. بر اساس تحقیقات ما به تازگی انجام شده—با تعداد زیادی از مردم — ما در بر داشت شواهد فراوان است که امضای صحت بیانیه ای در آغاز یک فرم را افزایش نمی دهد صداقت نسبت به امضای در پایان.

چرا ما به روز رسانی رکورد ؟ در تلاش برای تکثیر و گسترش اصلی ما نتايج سه نفر در تیم ما (خوردن کون Whillans و Bazerman) هیچ مدرکی برای مشاهده اثر در پنج مطالعات با 4,559 شرکت کنندگان است. ما به ارمغان آورد و تیم اصلی با هم و reran یکسان آزمایش در آزمایشگاه از اصل مقاله (آزمایش 1). تنها چیزی که ما تغییر کرده بود و حجم نمونه: ما تا به حال 20 بار بیشتر شرکت کنندگان در هر وضعیت. ما در بر داشت تفاوت در مقدار فریب داد, بین امضای در بالای فرم و امضاء در پایین.

در نور از این یافته ها ما reanalyzed زمینه مطالعه در مقاله اصلی و نگران شد با یک شکست از گمارش تصادفی (به طوری که تعداد مایل رانده شده قبل از مداخله تحویل داده شد به طور معنیداری بين دو گروه). آنچه که ما در ابتدا تصور می شود یک گزارش تفاوت (بین مشتریان که امضا شده در بالا در مقابل پایین فرم) در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به یک تفاوت واقعی در رفتار رانندگی—نه صادق و یا گزارش نادرست از آن است. ما باید بیشتر از دست داده و اعتماد به نفس در نتیجه گیری ساخته شده در مقاله اصلی.

این مسائل به دلیل دولتها در سراسر جهان به صرف پول قابل توجهی در زمان و تلاش برای قرار دادن این مداخله به عمل با موفقیت محدود است. در خصوص تلاش های شکست خورده گزارش شده در کشورهای مختلف و هزاران دلار صرف شد زمانی که یکی از ما (Whillans) مشغول به کار بود با یک دولت کانادا را به تلاش برای تغییر فرم های مالیاتی خود را.

این مهم است که توجه داشته باشید که تحقیقات ما نگاه کرد که آیا این محل از یک صداقت بی درنگ و امضا شده در گزارش صادقانه (بر اساس آخرین یافته های آن را ندارد). با این حال تحقیقات ما است نه در مورد اثربخشی صداقت دهید و امضا به طور گسترده تر. همچنین ممکن است امیدوار کننده تر مداخلات روانشناختی است که می تواند به افزایش صداقت مانند ساخت عمومی تعهدات که محققان باید همچنان به اکتشاف. در نور نمونه هایی از شکست در این زمینه و این دقیق مستقیم تکرار توصیه می کنیم که سیاستگذاران و رهبران صنعت جلوگیری به دنبال خاص مداخله در حال حرکت به امضای بالای فرم.

ما همچنین امیدواریم که این همکاری به عنوان یک مثال مثبت به موجب آن پس از یادگیری است که چیزی است که آنها تا به حال شده است برای ترویج نزدیک به یک دهه ممکن است درست است که نویسندگان اصلی مواجه موضوع به طور مستقیم با اجرای جدید و بیشتر مطالعات دقیق و اصلی مجله باز بود به انتشار جدید کارشناسی مقاله مستندسازی و اصلاح.

علاوه بر این واقعیت است که این مجله های معتبر پذیرفته شده در این نشریه جدید به روز رسانی رکورد مهم است که برای پیشرفت های علمی است. ما بر این باوریم که مشوق نیاز به ادامه به تغییر در پژوهش هایی که محققان قادر به انتشار آنچه که آنها پیدا کردن و دقت و سودمندی نتایج خود را نه در خود احساس چیزی است که پاداش است.

در حالی که ما ممکن است از دست داده اند و اعتماد به نفس در اثر امضای قرارداد اول (در مقابل گذشته) در حال حل ساده است که ما فکر می کنیم ما در بر داشت این همکاری را تقویت باور ما این است که روانشناسی, همه علم است که به طور مداوم به روز رسانی و خود را اصلاح و آن را به همه ما برای حفظ این رشد روند مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de