هنگامی که دو سیاه چاله برخورد ناسا کشف چیزی است که بسیار تعجب آور

Aftershock

ستاره شناسان دنبال کردن آنچه که آنها فکر می کنم ممکن است بسیار نادر انفجار در فضا: قدرتمند فلش از نور است که آنها فکر می کنم از یک جفت از ادغام سیاه چاله ها تقریبا شبیه غول پیکر کیهانی اضطراری شعله ور شدن.

در مارس 2019 ناسا ستاره شناسان تا ثبتشده امواج گرانشی داده شده توسط یک سیاه چاله ادغام Live Science ، 34 روز بعد رصدخانه متوجه این انفجار که از همان منطقه از آسمان است. اگر این دو در واقع مربوط — اخترشناسان نیست و در عین حال مثبت — آن را به معنای ناسا غیر معمول داده های جدید است که می تواند کمک به توضیح اسرار سیاه چاله ها.

Tinderbox

انفجار خود را ندارد بی سابقه اما اساسی آن شرایط تقریبا غیرممکن نادر Live Science ، بر اساس رصدخانه اطلاعات دانشمندان گمان می برند که دو نسبتا کوچک سیاه چاله ها ذوب شده در حالی که آنها هر دو در حال چرخش یک سیاهچاله ابر پرجرم با توجه به تحقیقات پنج شنبه منتشر شده در مجله Physical Review Letters.

نیروی که ادغام زنده علوم , گزارش, خبر تازه-ادغام سیاه چاله careening خاموش incinerating هر چیزی در سیاهچاله ابر پرجرم را اعلام دیسک در پی آن است.

باور نکردنی شانس

این سناریو بعید است ارائه فرصت برای ستاره شناسان برای درک چرا و چگونه سیاه چاله ها merge — اما در ابتدا آنها باید به تایید می کنند که انفجار و ادغام در واقع مرتبط است.

“این تشخیص بسیار هیجان انگیز” ناسا اخترفیزیکدان دانیل استرن گفت: در آزادی مطبوعات. “در بسیاری ما می توانند یاد بگیرند که در مورد این دو ادغام سیاه چاله ها و محیط زیست آنها در بر اساس این سیگنال که آنها مرتب کردن بر اساس سهوا ایجاد شده است.”

بیشتر بخوانید: دانشمندان نقطه فلش از نور از برخورد سیاه چاله ها. اما چگونه ؟ [Live Science]

بیشتر در مورد سیاه چاله ها: ستاره شناسان پیدا کردن نزدیک ترین سیاه چاله به زمین و آن را عجیب و غریب

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de