وقتی که می آید به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از آن زمان به توقف در گذشته زندگی می کنند

همه می دانند که کلید به خوبی در دراز مدت سرمایه گذاری نمونه کارها و تنوع است. متاسفانه برای بیش از نیم قرن تنها چیزی که مردم عادی روزمره می تواند انجام دهد به “تنوع” پرتفوی خود بود پیدا کردن تعادل مناسب بین عموم معامله سهام و اوراق قرضه در حالی که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات محدود بود. چرا ؟ زیرا کسانی بودند که تنها دارایی که در آن آنها از نظر قانونی مجاز به سرمایه گذاری. اما این مورد نیست دیگر. با تشکر از پیشرفت های تکنولوژیکی و تغییرات بعدی در FCC مقررات لبه برش شرکت هایی مانند Fundrise در حال دادن مردم عادی دسترسی به بازار املاک خصوصی که تنها میلیاردرهای تا به حال دسترسی به قبل از.

البته در حال حاضر شما ممکن است فکر یک دقیقه صبر کنید به طور منظم مردم باید همیشه قادر به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات. هر کسی می تواند خرید یک ملک و تلنگر آن را و یا اجاره آن را و تبدیل شدن به یک مالک اجازه دهید به ارزش قدردانی بیش از مدت طولانی. این قضیه تقریبا نیمی از واقعیت را نشان می دهد بر پایه کابل!

در حالی که همه این است که درست است که این نوع از املاک و مستغلات سرمایه گذاری ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا. آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا این است که یک نوع مخلوط صندوق سرمایه گذاری است.

مخلوط صندوق سرمایه گذاری است که پول های جمع آوری شده از تعداد زیادی از سرمایه گذاران و استفاده می شود برای ایجاد یک نمونه کارها سرمایه گذاری است که مدیریت حرفه ای مدیران. شایع ترین نوع هستند و وجوه متقابل و صندوق های تامینی و صندوق های بازنشستگی و تبادل وجوه معامله یا Etf. همه آنها اجازه می دهد سرمایه گذاران فردی برای دستیابی به رشد و ثبات از آنها قادر خواهد بود برای رسیدن به خود را که خوب است. این نوع از بودجه تنها مجاز به سرمایه گذاری در داد و ستد عمومی اوراق بهادار مانند سهام و اوراق قرضه. به طور متوسط سرمایه گذار می تواند تنها تنوع بسیار است.

که نه مورد برای سرمایه گذاران نهادی و بالا افراد ارزش خالص. چرا که آنها می توانید استطاعت به نوشتن گنده, چک, در علاوه بر این به طور منظم سهام و اوراق قرضه آنها نیز تا به حال دسترسی به چیزهایی مانند املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست یا REITs. اینها هم مخلوط بودجه است که سرمایه گذاری در تولید درآمد خصوصی املاک و مستغلات ارائه می دهد که بالاتر و بیشتر سازگار گرداند از عموم اوراق بهادار معامله شد.

اما در اینجا خبر خوب. پیشرفتهای اخیر در تکنولوژی کامپیوتر و علوم اطلاعات باید منجر به توسعه بسیار پیشرفته سیستم عامل های crowdfunding که دموکراتیزه قرن 21 سرمایه گذاری. به عنوان یک نتیجه, SEC دارای سست محدودیت ها و باز خصوصی سرمایه گذاری املاک و مستغلات به همه.

که ما به ارمغان می آورد به Fundrise.

Investing in Real Estate with fundrise
Fundrise

Fundrise ساده آنلاین سرمایه گذاری پلت فرم است که اجازه می دهد تا شما را به واقعا تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را با سرمایه گذاری در بازار املاک خصوصی. سرمایه گذاری با Fundrise زیادی مانند سرمایه گذاری در یک سنتی ETF تنها به جای purring پول خود را در یک سبد از سهام و اوراق قرضه شما با قرار دادن آن را به REITs یا eFunds که به سادگی اوراق بهادار خصوصی دارایی های املاک و مستغلات. این که این مجموعه ها دستچین شده توسط Fundrise املاک و مستغلات کارشناسان برای توانایی خود را به تولید درآمد و آنها عبارتند از: همه چیز از یک خانواده اجاره خانه برای چند ساختمان و مجتمع های آپارتمانی.

Fundrise ارائه می دهد سه نوع حساب بر اساس مقدار از پول شما می خواهید به سرمایه گذاری و سرمایه گذاری خود را تجربه. آنها همچنین پیشنهاد سه استراتژی های سرمایه گذاری. این درآمد مکمل استراتژی طراحی شده است به حداکثر رساندن سه ماهه سود سهام; به رشد بلند مدت استراتژی طراحی شده است به حداکثر رساندن بازده کل بیش از چندین سال و متعادل استراتژی سرمایه گذاری انشعابات تفاوت.

با Fundrise شما می توانید انتظار بازده سالانه بین 8.7 و 12.4 درصد سالانه سود سهام عملکرد 7.75 درصد است. در عین حال حداقل سرمایه گذاری است فقط 500 دلار و پلت فرم باز است برای کاملا هر کسی بدون در نظر گرفتن درآمد و یا نمره های اعتباری.

این که آیا شما تنها با شروع به فکر می کنم در مورد راه اندازی یک سرمایه گذاری نمونه کارها و یا شما به دنبال برای به روز رسانی های موجود خود را نمونه کارها شما نیاز به نگاه طولانی خوب در Fundrise. آنها فقط ممکن است قطعه ای از سرمایه گذاری پای شما هرگز می دانستم که از دست رفته بود.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de