زمانی که پدربزرگ و مادربزرگ جمع آوری کودکان و نوجوانان, چاقی خطر ممکن است بالا برود

وجود دارد یک لینک بین پدربزرگ و مادربزرگ خود را بالا بردن نوه و نزدیک به 30 درصد افزایش در خطر از کودکی اضافه وزن و چاقی بر اساس یک مطالعه جدید.

به عنوان گزارش در چاقی دوران کودکیپدربزرگ و مادربزرگ می تواند بر نوه های خود را دور کمر به روش های مختلف مانند نفوذ خود را در رژیم غذایی روزانه و افزایش فعالیت بدنی و شکل دادن به ادراک از آنچه نشان دهنده یک شیوه زندگی سالم است.

“دهه های گذشته شاهد یک افزایش سریع در امید به زندگی. افراد مسن نه تنها زندگی می کنند اما همچنین سالم بودن و پربار تر از همیشه قبل از, می گوید:” منجر نویسنده Ruopeng یک دستیار استاد در قهوه ای در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“برای بسیاری از grandparenting برجسته از سال بعد خود را, و ما مشاهده grandparental مراقبت به طور شایع تر در طول زمان در آمریکا و دیگر نقاط جهان است.”

زمانی که مرکز تحقیقات پیو بررسی افراد مسن در مورد با ارزش ترین تجربه دوران پیری 19 درصد مردان و 31 درصد زنان مراجعه کننده به صرف زمان با نوه های خود یک می گوید.

برخی از پدربزرگ و مادربزرگ ارائه مراقبت های ویژه برای نوه های خود را در حالی که دیگران ارائه متناوب کمک. در مجموع نزدیک به 40% ارائه برخی از نوه مراقبت و نزدیک به یک سوم کمک, کارهای, کارهای خانه و یا تعمیرات خانه در آمریکا, او می گوید.

“پدربزرگ و مادربزرگ’ نفوذ در نوه های خود را رشد و توسعه می تواند عمیق” است می گوید. “از طریق ارائه wisdom, آموزش, سنت, ارائه, راهنمایی, و, ساخت, خاطرات پدربزرگ و مادربزرگ هستند و اغلب قادر به میراث که نوه های خود را گرامی داشتن و بهره مند شوند [از] مادام العمر.

“اما برخی از تأثیرات منفی از grandparental مراقبت نیز ممکن است وجود داشته باشد و نمی تواند نادیده گرفته شود.”

‘بزرگتر سالم’

برای مطالعه و همکارانش در یک بررسی جامع و تجزیه و تحلیل داده ها از ادبیات علمی است که به مطالعه رابطه بین grandparental مراقبت و چاقی در دوران کودکی.

آنها بررسی 23 مطالعات هشت انجام شده در چین پنج نفر در ژاپن سه در انگلستان دو در ایالات متحده و یکی در هر یک از پنج کشور دیگر. دوازده مطالعات متمرکز بر پدربزرگ و مادربزرگ’ نقش به عنوان یک مراقب اصلی کودک در خانواده و هفت در پدربزرگ و مادربزرگ’ شرکت-اقامت.

“وفور و به خوبی تغذیه با ارزش و مطلوب برای بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ به عنوان آنها در حال تجربه گرسنگی و فقر در جوانان خود را که آنها ممکن است تصویب و به نوه های خود که به مقابل در حال مبارزه با یک جهان از مواد غذایی مرداب و همیشه در حال گسترش بخش اندازه” یک می گوید.

“مفهوم” بزرگتر سالم’ هنوز هم مرتبط است,” او می گوید. “برخی از پدربزرگ و مادربزرگ ممکن است درک سنگین وزن بدن در کودکان به عنوان نشانه ای از سالم بودن. مانند برخی از کودکان می خواست به خوردن بزرگتر و بیشتر مکرر وعده های غذایی.

“برخی از پدربزرگ و مادربزرگ ممکن است ارائه کودکان با شیرینی و مواد غذایی سرخ شده به عنوان یک راه برای نشان دادن عشق و محبت. در واقع در برخی از فرهنگ ها پدربزرگ و مادربزرگ نیز ممکن است بیشتر احتمال دارد به بهانه کودکان را از انجام کارهای خانگی یک کلید فرم فعالیت فیزیکی است.”

نتایج مشابه در سراسر فرهنگ ها

در کمال تعجب دیدم یک تفاوت بین کشورها تا آنجا که به ارتباط مثبت بين grandparental مهد کودک و دوران کودکی اضافه وزن و چاقی است.

“Grandparental مراقبت طولانی شناخته شده را به عمق ریشه های فرهنگی,” او می گوید. “بر اساس زیارت حسین پژوهش, پدربزرگ و مادربزرگ در کشورهای غربی ارائه مراقبت زمانی که آنها مورد نیاز است و بر اساس نام, شناخته شده به عنوان “عدم دخالت” رویکرد.

“از سوی دیگر پدربزرگ و مادربزرگ در کشورهای آسیایی و آفریقایی بسیار فعال و مستقیم در خود نوه زندگی که آنها گاهی اوقات در نظر گرفته ‘دو مجموعه اضافی از پدر و مادر است.’ آنچه بر عدم تفاوت در تاثیر grandparental مراقبت در دوران کودکی چاقی ؟ بتن بدون نتیجه گیری را می توان کشیده شده در این لحظه و تحقیقات آینده مورد نیاز است.”

اگر چه متا تجزیه و تحلیل شناسایی یک ارتباط مثبت بین grandparental مراقبت از کودک و دوران کودکی اضافه وزن و چاقی grandparental مراقبت از کودکان بود نه در ارتباط با کودکان BMI z-scores—پذیرفته شده برای اندازه گیری دوران کودکی تنظیم وزن برای سن و جنس. (الف-نمره می دهد یک ایده چگونه به دور از معنی یک نقطه داده شده است.)

“این به احتمال زیاد به دلیل عدم وجود آماری قدرت داده شده است که تنها چهار مطالعات موجود در این نقد و بررسی تجزیه و تحلیل BMI فرزندان z-scores. همچنین ممکن است که رابطه بین grandparental مراقبت از کودک و چاقی در دوران کودکی است که پیچیده تر از یک رابطه خطی ساده” یک می گوید.

“تاثیر grandparenting است چند لایه و پیچیده است,” او می گوید. “از طریق تحقیق و ما امیدواریم که به ارائه پشتیبانی های علمی برای هر دو پدربزرگ و مادربزرگ و نوه های خود را به بهترین خود را با ارزش پیوند ارتباط است.”

اضافی نویسندگان از دانشگاه میشیگان دانشگاه شانگهای و خارج از کشور کالج چینی در پکن.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de