زمانی که می تواند ما را در رفع بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت ؟ نه قبل از مصرف این مراحل

با خیلی از کشور های سنگ زنی به توقف در تلاش برای کند کردن روند گسترش این کروناویروس جدید, بسیاری از مردم می خواهم بدانم زمانی که ایالات متحده قادر خواهد بود به “بازگشایی شده است.”

آمریکا سازمانی موسسه سیاست عمومی اتاق فکر به تازگی منتشر شده یک گزارش شرکت نوشته شده توسط سابق سازمان غذا و داروی آمریکا کمیسر اسکات Gottlieb ارائه می دهد که چهار فاز “نقشه راه برای بازگشایی.” مرحله اول—که ایالات متحده در حال حاضر در—شامل کاهش گسترش عفونت های جدید با فاصله فیزیکی اقدامات مانند بسته شدن مدارس و داشتن مردم از خانه کار می کنند. در مرحله دوم فرد متحده می تواند بازگشایی زمانی که آنها باید از این ظرفیت برای شناسایی, تست و منزوی کردن بیشتر مردم با COVID-19 و نزدیک خود تماس—اما برخی از فاصله هنوز هم مورد نیاز است. در سوم باقی مانده محدودیت می تواند برداشته شود که موثر در درمان یا واکسن در دسترس می شود و یا هنگامی که داده ها نشان می دهد گسترده ایمنی. مرحله نهایی پس از زمان همه گیر است و بیش از خواهد شد به شدت به سرمایه گذاری در تحقیقات و مراقبت های بهداشتی برای آماده شدن برای یک بعدی.

تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health—و یک متخصص در همه گیر آمادگی ارائه ورودی برای گزارش و کمک به آن را بررسی. علمی آمریکا صحبت با Inglesby در مورد برخی از معیارهای مهم در کشور باید به دیدار قبل از آن می تواند بازگشایی شده است. این شامل سازگار کاهش در موارد جدید گسترده تست و مورد پیگیری کافی منابع دنده محافظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و استفاده از غير ماسک ،

[یک ویرایش متن این گفتگو به شرح زیر است.]

چه هستند برخی از چیزهایی که کلیدی است که باید اتفاق می افتد قبل از ما می توانید با خیال راحت محدودیتهای جامعه ؟

شماره یک: هر دولتی داده شده است که با توجه به آرامش اجتماعی فاصله باید نشان داد روند رو به پایین در موارد بیش از دو هفته قبل. و ما نیاز به گرفتن بهتر در بودن قادر به ارزیابی روند داده ها در سراسر کشور است. در نهایت این امر می تواند خوب به اطلاعات بیشتری است که اجازه می دهد تصمیم گیرندگان قادر به نگاه در کشورهای همسایه و مطمئن شوید که آنها متجانس با دیگران در منطقه است.

نکته دوم این است که گسترده تشخیصی تست قابلیت. در حال حاضر ما در حال تمرکز بر روی بیماران بدحال—که ما باید در بیمارستان ها و در دراز مدت مراقبت از امکانات و کارکنان مراقبت های بهداشتی. اما ما باید برای رسیدن به یک نقطه که در آن هر کسی که نشانه های سازگار با COVID-19 می توانید یک آزمون و نتایج در همان روز. ما نیز باید توسعه سرولوژی ابتکار. [یادداشت سردبیر: سرولوژی و یا آنتی بادی مبتنی بر آزمایش می تواند نشان دهد که آیا یک فرد است که قبلا آلوده شده است با COVID-19 و ممکن است برخی از ایمنی.]

شماره سه است که با داشتن تجهیزات حفاظت فردی به مقدار کافی درون دولت خود را برای پوشش فعلی و پیش بینی نیاز دارد به طوری که پزشکان و پرستاران و کارکنان بیمارستان در حال آماده شدن برای پتانسیل افزایش بیماران است که می تواند به دنبال یک آرامش اجتماعی فاصله. بنابراین سیستم مراقبت های بهداشتی باید آمادگی از نظر تجهیزات, اما همچنین ما نیاز به ظرفیت بیشتر برای مراقبت از بیمار بسیار مردم است.

و بالاخره آخرین عنصر مهم است که ظرفیت برای یک دولت به انجام بسیار سریع مورد پیدا کردن: جداسازی تماس, ردیابی و مدیریت پرونده. این چیزی است که مقامات و کارکنان مراقبت های بهداشتی انجام شده است بسیار به شدت در آسیا در چند ماه گذشته. این نوع از شرایط من فکر می کنم که آن را امن تر برای متحده شروع به استراحت اجتماعی فاصله. شما سعی کنید شاید بلند کردن یک مجموعه ای از اقدامات ببینید چه تاثیر را ببینید اگر ما می تواند همچنان به حفظ کنترل شیوع در ارائه. و اگر همه چیز سقوط و موارد شروع به بالا رفتن قابل ملاحظه و سپس شما نیاز به بازگشت به مرحله قبلی.

از نظر روند در مورد شما صحبت کردن در مورد کاهش قابل توجهی در طی یک دوره دو هفته در حالت شماره جدید گزارش شده عفونت?

بله. بنابراین شما می دانید اگر دولت 500 مورد جدید در اوج خود در یک روز پس از آن هدف باید این باشد که برای مدت دو هفته در یک ردیف جدید در مورد رها کردن روزانه 450, 400, 350, 300. شما می دانید اساسا به امیدوارم تعداد کمی از موارد درست است ؟ ما قرار نیست یک تعداد مطلق در آن وجود دارد—این امر می تواند بیش از حد دشوار است به دانستن دلیل متحده متفاوت است تا حد زیادی در اندازه. اما در حالت ایده آل باید مطلق اعداد است که خیلی کم از شروع به طوری که وجود ندارد به احتمال زیاد به صورت عمده reeruption در موارد.

با توجه به کمبود تست و داده ها چگونه خواهد ما می دانیم که این روند در واقع واقعی است ؟ شاید ما فقط می بینیم آنچه به نظر می رسد مانند یک روند رو به پایین به دلیل تعداد کمتری از مردم در حال گرفتن تست شده است.

آره که واقعا یک نکته مهم این است که چرا ما واقعا نیاز به تست سریع در محل برای افرادی که به صورت سرپایی در سطح علائم است که می تواند COVID-19. و چون COVID-19 می تواند مانند اجرا از آسیاب آنفولانزا یک تست به در دسترس خواهد بود در یک راه است که آن را برای آنفولانزا تست. با آنفولانزا ما نمی نیاز به دانستن زمانی که مردم بسیار خفیف علائم. در این مورد ما واقعا نیاز به دانستن. شما باید تست شده. و در حال حاضر ما در حال دور شدن از آن است. اما قابل تصور است. وجود دارد سریع آزمون است که در حال آمدن است آنلاین. به ابوت آزمون پنج دقیقه طول می کشد. یکی دیگر از تست سريع 45 دقیقه طول می کشد.

شما ذکر سرولوژی تست که می تواند به ما بگویید که در معرض ویروس. آیا این واقع بینانه است که فکر کنیم ممکن است که قابلیت در دسترس در هر زمان به زودی ؟

بله, من فکر می کنم آن است که واقع بینانه است. من فکر می کنم وجود دارد تعدادی از شرکت های. برای مثال من فقط یک اطلاعیه که امروز وجود دارد یک مراقبت های بهداشتی جهانی توزیع کننده به نام Henry Schein. آنها به تازگی اعلام کرد که آنها در حال فروش یک آنتی بادی سریع تست در نقطه ای از مراقبت ارائه می شود که نتایج در عرض 15 دقیقه.

می تواند این نوع از آزمون به ما بگویید که اگر مردم را به حال بیماری و ایمنی—و می تواند بازگشت به کار با خیال راحت به عنوان مثال?

که آرمان. من فکر می کنم در این نقطه وجود دارد نیاز به یک کمی بیشتر قطعی تصمیم گیری علمی و قضاوت توسط ملی مقامات بهداشتی—مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و موسسه ملی بهداشت و درمان—در مورد اینکه آیا ما باید شواهد کافی به آن تماس بگیرید ایمنی. ولی در کل فکر است که آن را به احتمال زیاد به عنوان یک شاخص ایمنی در برخی از سطح. ما نمی دانیم که چه مدت است که لزوما خواهد داشت. اما حداقل آن را قطعا بهتر از اگر شما تا به حال به این بیماری—که امید است. و هنگامی که قطعی به نام پس من فکر می کنم آن می تواند تبدیل به این نوع از چیزی که در آن مردم می خواهم که شواهدی وجود دارد که آنها می توانند با خیال راحت تر بود در جهان بدون اینکه در معرض خطر خود و یا به خطر انداختن دیگران است.

شما همچنین گفت متحده باید به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای دیدار با نیازهای پزشکان و پرستاران. آیا شما معنی است که ما نباید محدودیتهای تا زمانی که ما آن را در محل ؟

من فکر می کنم ما مدیون است که ما مراقبت از سلامت نیروی کار است. اگر ما محدودیتهای و خطر افزایش موارد دوباره بدون آماده بودن در بیمارستان های ما, ما باید از این پتانسیل به افشای ما پزشکان و پرستاران به همان چیزی است که آنها در حال رفتن را از طریق در حال حاضر — است که در واقع یک بحران است. در بسیاری از مکان آنها به خوبی محافظت شده و یا آنها در حال اجرا از تجهیزات. بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که زنجیره عرضه, مشکلات دسته بندی شده اند قبل از ما شروع به آزمایش با بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله.

شده است وجود دارد بسیاری از بحث به تازگی در مورد اینکه آیا اعضای عمومی باید با پوشیدن ماسک های صورت به خصوص با توجه به کمبود پزشکی-درجه ماسک. CDC در حال حاضر انتظار می رود به توصیه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک ، آیا شما فکر می کنم چنین پوشش می تواند سود ؟

به نظر من در این بحث این است که ما در نقطه ای که در آن سود بیشتر حرکت نزولی. و به همین دلیل من می گویند که به دلیل وجود شواهد کافی از بدون علامت و زود presymptomatic انتقال در جریان است. ما امیدواریم که که هر کسی که احساس می کند بیمار در این نقطه در کشور است که ماندن در خانه. و با پوشیدن یک ماسک را تغییر نمی دهد که جهت و در همه. شما باید در خانه بمانند و اگر شما بیمار هستید. اما برای افرادی که در خارج وجود دارد که احساس خوبی ایده پوشیدن یک ماسک برای پوشش خود سرفه یا عطسه و یا فقط خود را با صدای بلند صحبت کردن. و این دلیل است که ما شواهدی وجود دارد که از آن محافظت می کند کسی که در پایان دریافت. اما یکی از عناصر اصلی کنترل عفونت در یک بیمارستان است و چیزی به نام منبع کنترل. شما سعی می کنید به پایین تر از منبع عفونت و یا کاهش مخاطره آمیز روش های که ایجاد ذرات معلق در هوا و یا به معنای دیگر. و در این مورد ماسک می تواند یک شکل از منبع کنترل در سطح فردی.

ما می بینیم که در شرق آسیا آن را به طور طبیعی و عادی به پوشیدن ماسک. و ما می دانیم که کشورهای شرق آسیا به طور کلی انجام می دهند به مراتب بهتر با کنترل خود را از این بیماری همه گیر تر از ما هستند. ما نمی دانیم که چه دلایل خاص خود را مقایسه میزان موفقیت هستند اما این امکان وجود دارد که استفاده از ماسک در حال کمک در برخی از راه.

با توجه به کمبود ما باید رزرو پزشکی ماسک (N95 ماسک جراحی و ماسک) برای مراقبت های بهداشتی کارگران ؟

به اندازه کافی وجود ندارد ماسک برای رفتن در اطراف برای مراقبت از سلامت نیروی کار است. بنابراین هیچ ماسک های پزشکی باید توسط عموم استفاده می شود—این باید در مورد مردم و خود را, ماسک از پارچه یا پارچه. یا آنها می توانند پیدا کردن چنین پوشش جایی آنلاین و یا در یک بازار محلی و یا آنها می توانید آنها را از تی شرت یا برخی دیگر از پارچه آنها را در خانه. وجود دارد طرح آنلاین. امید من این است که CDC به زودی بیرون می آید و با هدایت این دلیل من فکر می کنم آن خواهد بود مفید برای مردم را به دیدن آنچه در آن می گوید: در مورد طراحی یک ماسک و در مورد آژانس پیام در اطراف موضوع است. این باید در همه جایگزین برای اجتماعی فاصله—حفظ شش پا ماندن در منزل و زمانی که شما بیمار هستید—ما باید هر گونه شانس.

آیا شما فکر می کنم که این یک اشتباه بود برای سازمان مانند CDC به مردم بگویید که در اوایل شروع به استفاده از ماسک های خانگی?

من فکر می کنم در همه این نوع از شیوع مردم یاد بگیرند به عنوان آنها بروید. شده اند وجود دارد بسیاری منتشر شده آزمایشات است که می گویند “عمومی استفاده از ماسک را فراهم می کند هیچ سود” و یا حداقل “ما می توانیم پیدا کردن شواهد بهره مند شوند.” و من فکر می کنم کسانی که همه چیز هنوز هم درست است. اما من فکر می کنم آنچه را که آموخته ایم با گذشت زمان, اول از همه, این است که چگونه از انتقال این ویروس است—و دوم که ما شده ایم گرفتن بیشتر و بیشتر شواهد بدون علامت و presymptomatic انتقال است. بنابراین من فکر می کنم تعادل شده است تغییر نظر من در حمایت از تلاش برای پوشش مردم دهان و بینی و حتی کسانی که هیچ نشانه ای از بیماری است.

و در چه شرایطی باید به مردم ماسک? باید آن را در تمام زمانی که شما در خارج و یا تنها زمانی که شما در فروشگاه مواد غذایی ،

من فکر می کنم شما باید پوشیدن زمانی که شما در حال برقراری ارتباط با افراد دیگر به خصوص در فضاهای داخلی. هنگامی که شما در حال راه رفتن سگ خود را توسط خودتان آن معنا ندارد. و یا اگر شما در حال رفتن به سوار دوچرخه خود را توسط خودتان را به پارک و یا چیزی و شما در حال رفتن به اطراف افراد دیگر در همه—فکر نمی کنم لازم است. اما من فکر می کنم آن است که اگر شما در حال رفتن به در یک پیاده رو در اطراف افراد دیگر و شما در حال عبور از مسیرهای با مردم—و به خصوص اگر شما در حال رفتن به داخل خانه است. و یا اگر شما یک کارگر ضروری و شما باید برای رفتن به محل کار و شما را به اتوبوس شما را به قطار و یا شما در حال کار در یک فروشگاه مواد غذایی و یا یک پزشک و یا دندانپزشک منشی سپس آن را حس می کند.

این یک اپیدمی بی سابقه و ما باید با تکیه به سوی انجام کارهایی که حتی اگر ما مطمئن نیستید از کامل خود بهره مند شوند. اگر حرکت نزولی این است که تصور می شود پایین و وجود تقاضای اضافی پیشگیرانه به نفع من فکر می کنم ما باید آن را انجام دهد.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>