هنگامی که فضانوردان بیمار در یک ماموریت آپولو آن را یک فاجعه بود

در حالی که ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی را به اتمام دوره های طولانی قبل از پرواز قرنطینه برای اطمینان از آنها را نمی coronavirus با آنها به ایستگاه فضایی بین المللی در طول خروج برنامه ریزی شده در این هفته آنها نمی تواند انسان را به میکروب با آنها به فضا است.

تبدیل شدن به بیمار در فضا می تواند به سرعت تبدیل به خطرناک از کمک های پزشکی می تواند ساعت روز یا حتی چند هفته دور.

مورد در نقطه, یکی از اولین نمونه هایی از فضا مسافران بیمار شدن بود که در آپولو 7 ماموریت در سال 1968 هنگامی که ناسا فضانورد Wally Schirra پایین آمد با بد سر سرد.

“آن را به سرعت تبدیل دنج ما کمی فضاپیما به استفاده از دستمال کاغذی ظرف” همکار فضانورد و خلبان والتر کانینگهام گفت: در یک حساب کاربری به عنوان گزارش شده توسط تاریخچه کانال.

در جاذبه صفر مخاط به سادگی نمی تواند فرار و تخلیه کردن معابر بینی. باد خود را سر و صدا تر می کند.

آن را آنقدر بد که آپولو 7 خدمه حتی حاضر به پوشیدن کلاه خود را هنگام فرود آمدن در برابر زمین کنترل پروتکل چون Schirra می خواست می شود قادر به پاک کردن بینی خود را.

پس از آن فضانوردان را بیشتر سرماخوردگی و حتی تنفسی فوقانی دستگاه ادراری و عفونت های پوستی.

عفونت نه تنها تهدید. در حالی که ما فقط شروع به درک اثرات ایستگاه فضایی در بدن انسان, ما در حال حاضر پیدا کردن که قرار گرفتن در معرض طولانی می تواند منجر به مجموعه خود را از مشکلات.

در ماه ژانویه یک فضانورد ناسا تا به حال به از راه دور برای درمان خطرناک لخته خون است که توسعه خود را در jugular vein عمده رگ های خونی در کنار گردن. خوشبختانه رقیق کننده های خون در هیئت مدیره ایستگاه فضایی قادر به واسطه مشکل است.

آن را به احتمال زیاد نمی تواند یک حادثه جدا شده یا نه. یک مطالعه از 11 سالم فضانوردان در ISS یافت می شود که جریان خون یا دچار رکود شده و یا معکوس در سمت چپ internal jugular vein در شش سالم در غیر این صورت خدمه.

و اگر بدتر می آید به بدترین محققان دریافتند که موثر ترین روش برای اداره CPR در صورت ایست قلبی در گرانش صفر بود “handstand” مانور به عنوان سی ان ان گزارش در سال 2017.

که مانور شامل هل دهنده را به قفسه سینه از گیرنده توسط لگد زدن از دیوار خرد کردن آنها را به دیوار مقابل. پشتیبان گیری تکنیک به نام Evetts-Russomano روش شامل پوشش دهنده زانو در اطراف گیرنده قفسه سینه و استفاده از ماساژ با استفاده از دراز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>