زمانی که آمریکایی ها به بازگشت به کار چیزهایی که نمی خواهد همان

هنگامی که ایالات متحده بازگشت به کار, چیزهایی که نمی خواهد همان است که در آنها جاناتان Caulkins استدلال می کند.

“من فکر می کنم آن را غیر واقعی فکر می کنم که ما قادر خواهد بود برای دوباره باز ما به عنوان قبل از. در واقع من نمی خواهم به ما می گوید:” Caulkins, استاد تحقیق در عملیات و سیاست عمومی در دانشگاه کارنگی ملون. “اما جامعه می تواند و باید تغییرات را در حال حاضر به سهولت انتقال و کمک به اقتصاد است.”

در نظر او بهترین راه برای تقویت اقتصاد با گرفتن برخی از مردم به کار به زودی به تمرکز بر روی تولید و ساخت و ساز.

در اخیر op-ed او نوشت: برای Politico, Caulkins اشاره می کند که 20 میلیون آمریکایی کار در این زمینه است که بیش از آن در اوقات فراغت و مهمان نوازی. بسیاری از رستوران ها باز هستند و این روزها برای گرفتن است. تولید گیاهان مگر اینکه آنها تولید لوازم بهداشتی اغلب توقیف.

“…یک نمونه کارخانه استفاده می شود برای قرار دادن یک حق بیمه در کنترل پروسه کار است که ایمنی می شود. بسیاری از می تواند باز کردن در حال حاضر.”

“با این حال اگر شما راه می رفت از طریق هر دو یک رستوران معمولی و تولید کف, شما می بینید که بسیاری از آشپزخانه کارگران مجبور به کار می کنند بسیار بیشتر از نزدیک به هر یک از دیگر در کف کارخانه” Caulkins می گوید.

“مدرن تولید گیاهان بسیار سرمایه بر شرکت با کاهش تراکم جمعیت. و معمولی کارخانه استفاده می شود برای قرار دادن یک حق بیمه در کنترل پروسه کار است که ایمنی می شود. بسیاری از می تواند باز کردن در حال حاضر.”

برای ثبت Caulkins فکر می کند رستوران باید باز بماند ، اما با خلاقیت بیشتر و انعطاف پذیری از دولت او می بیند یک مسیر برای میلیون ها نفر از کارگران اضافی به زودی پیوستن به آشپز و صندوقداران پشت در محل کار حتی با ایمنی بیشتری نسبت به امروز داریم. حتی مبلمان و الکترونیک فروشگاه نامزدهای بالقوه.

“هدف می تواند باز بماند و فروش تلویزیون و لامپ زیرا آنها همچنین فروش مواد غذایی. اما دیگر جعبه بزرگ کسب و کار با به همان اندازه ساختمان های بزرگ است که نمی, فروش مواد غذایی, نمی توانید باز کردن درهای خود را” Caulkins می گوید. “شاید ما محدود به تعدادی از مشتریان در یک زمان. و یا اجازه فروش مردم به استفاده از تکنولوژی ویدئویی برای نشان دادن آیتم های از راه دور و گرفتن سفارشات در تلفن.”

Caulkins می بیند سه دسته از کسب و کار در این COVID عصر: کسانی که ضروری هستند و باید باز باقی می ماند مانند بیمارستان ها; کمتر ضروری کسب و کار است که باید باقی بماند بسته در حال حاضر به دلیل معرفی آنها در معرض خطر بیشتری نسبت ارزش مانند سالن های کنسرت و پارک; و کسانی که در وسط است که باید راه گریز برای گرفتن کارکنان خود را به کار می کنند.

“برخی می تواند باز کردن در حال حاضر مبتنی بر یک طرح کسب و کار توسعه است که پیاده سازی امن اجتماعی فاصله پروتکل های. مقامات دولتی را بازدید و بازرسی از کسب و کار در روزها و هفته آمده است,” او می گوید.

“افرادی که می دانند بهترین مورد چگونه محل کار خود را امن هستند کسانی که کار در آنها است.”

“کسب و کارهای دیگر را به ارائه برنامه های خود را برای بررسی قبل از تایید شدن به دوباره باز کردن. افرادی که بهترین می دانم در مورد چگونه به محل کار خود را امن هستند کسانی که کار در آنها است.

“کشور ما در حال حاضر طرز فکر بسیار دودویی: شرکت های هستند یا حفظ زندگی یا نه” Caulkins می افزاید. “آنها می تواند باز بماند و یا آنها باید. ما نمی توانیم از لحاظ اقتصادی زنده ماندن با آن سفت و سخت چشم انداز به طور نامحدود در محل تا زمانی که زندگی در نهایت بازگشت به آنچه “طبیعی” در انتظار ما است.”

منبع: دانشگاه کارنگی ملون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>