چه چیزی اشتباه است با فیزیک

یکی از بهترین چیزها در مورد اینکه تمام وقت تحریریه (به عنوان مخالف به پست وبلاگ نویس) به صورت علمی آمریکا در 1990s بود که من رو به اویختن با این همه, هوشمند, کنجکاو مردم که می دانستند زیادی در مورد بسیاری از چیزها است. که همچنین یکی از بهترین چیزها در مورد کار من در Stevens Institute of Technology جایی که من تدریس از سال 2005. مردم من می دانم که بهترین همکاران من در دانشکده هنر و نامه ها که شامل فلاسفه مورخان انسان شناسان و روانشناسان اجتماعی و دانشمندان و هنرمندان و نوازندگان. اما من نیز بدست بدانید مهندسین و دانشمندان است. یکی از کریس جستجویک فیزیکدان است که دارای تخصص در کوانتوم اپتیک. من مانند آوردن او به من علم-نوشتن سمینار چرا که دانش آموزان من عاشق شنیدن او ریف با شور و شوق و خلوص در مورد فیزیک و دیگر علوم مرتبط با موضوعات. من فکر خوانندگان این وبلاگ ممکن است لذت بردن از شنیدن جستجو نمایش بیش از حد. در زیر پاسخ های خود به سوالات من. – جان هرگن

هرگن: چرا فیزیک ؟

جستجو: من همیشه کنجکاو در مورد چگونه همه چیز کار می کنند. زمانی که من بود جوان فیزیک به نظر می رسید به ارائه پاسخ به تمام اسرار جهان است. این احساس معتبر و صریح در آن توضیحات از طبیعت و منشاء جهان است. در این معنا این دین کامل را برای نوجوان خود را به عنوان من را از طریق رفت ملحد فاز که مسلما احتمالا باعث همه محبوب کتاب های فیزیک که من بلعیدن در آن سن و سال مانند تاریخچه مختصری از زمان. کسانی که کتاب همیشه خیلی جزمی مانند کاتولیک یکشنبه مدرسه من به عنوان یک بچه.

هرگن: خوب مقایسه. هیچ تاسف در مورد انتخاب فیزیک ؟

جستجو: هیچ. در طول سال ها به نظر من از فیزیک تکامل یافته است به طور قابل توجهی. من دیگر بر این باورند که فیزیک ارائه می دهد همه از پاسخ. آن را نمی تواند توضیح دهد که چرا جهان وجود دارد و یا چرا ما حتی در اینجا. آن را ندارد هر چند رنگ بسیار زیبا و پیچیده تصویر چگونه جهان کار می کند. در واقع من احساس متاسفم برای مردم که درک نمی کنم که قوانین فیزیک را کامل ریاضی شکوه زیرا آنها از دست رفته بر روی چیزی که واقعا الهی است.

زیبا هم پیوسته ارتباط از قوانین فیزیک نشان می دهد به من چگونه کوک ریز و قابل توجه جهان است که برای من ثابت می کند که جهان است که بیش از شانس تصادفی. جالب اینجاست که آن را با تحصیل در رشته فیزیک است که من متوقف بودن یک ملحد به دلیل فیزیک بسیار مناسب و هماهنگ است که آن را تا به حال به آمده از چیزی. پس از سال ها از منعکس کننده من به سادگی نمی تواند بپذیرد که جهان تصادفی است شانس به عنوان اصل پیدایش انسان نشان میدهد.

من هم باید اضافه کنم که فیزیک دارای قدرت پیش بینی است که در ادامه به مجذوب من. تمام معادلات مناسب تا کاملا با هم که این boggles ذهن من است که من می توانید شروع به از چند معادلات ساده و مشتق چگونه یک دستگاه جدید را تابع. هیچ منطقه دیگری از انسان دستیابی به همان سطح از دقت و قدرت پیش بینی به فیزیک.

اما نه تنها که فیزیک می کند و توضیح خیلی از دنیای ما زندگی می کنند. من احساس می کنم که ما در حال زندگی در یک پست-علمی سن با حقه بازی در حال اجرا شایع زیرا افراد نادان از علم است. این محدوده از منکران آب و هوا که نمی فهمم اساسی ترمودینامیک به مقدار عصر جدید مسائل من برای فروش بیش از همه بسیار مرفه (و جالب اینجاست که به خوبی تحصیل کرده) شهر است که من در زندگی است که چیزی بیش از بازاریابی برای کسب یک جفتک انداختن. من احساس می کنم اگر مردم فقط درک بیشتر علم و بخصوص فیزیک از آنها نمی توان به راحتی فریب خورده. به همین دلیل من نیز بسیار سپاسگزار برای داشتن مطالعه فیزیک پس از آن باعث می شود آن را آسان تر برای تشخیص واقعیت از داستان زندگی و امیدوارم که من می تواند انجام دهد که برای دیگران.

هرگن: در حال حاضر من آرزو می کنم من می خواهم گرفته شده بیش از یک شپشو ترم فیزیک! شما چه زمان منافع است ؟

جستجو: در طول چند سال گذشته من نقل مکان کرد و بیشتر و بیشتر دور از فیزیک پایه و نسبت به فیزیک کاربردی. من مشغول به کار بر روی انواع مختلف سنسور های نوری از جمله ژیروسکوپ. من حتی شروع جدید کارشناسی ارشد در مهندسی نوری که احتمالا به معنی من از دست من اعتبار به عنوان یک واقعی فیزیکدان.

هرگن: شما بیش از حد متوسط. می کند کار خود را هر گونه ارتباط برای محاسبات کوانتومی? صحبت که آیا شما فکر می کنم ما در حال رفتن به تجاری کامپیوترهای کوانتومی هر زمان به زودی ؟

جستجو: من قطعا امیدوارم که من باید چیزی برای انجام با محاسبات کوانتومی. آن است که هیچ چیز شخصی در برابر این موضوع اما من فقط نظر آن را به عنوان موضوع تحقیق du jour. فیزیک تغییر نمی کند اما آنچه که محبوب است در فیزیک را تغییر می دهد و فیزیک می شود rebranded به عنوان فیزیک جدید. (آنچه ما تماس بگیرید qubits چیزی بیش از دو سطح سیستم های مانند اسپین-1/2 و دو سطح اتم فیزیکدانان را مطالعه کرده اند از سپیده دم از فیزیک کوانتوم.) من بسیار تردید از انجام آنچه مرسوم و محبوب چون شما فقط دنبال رهبر. همه جهش را در این زمینه انجام بیشتر یا کمتر همان مسائل به خاطر این است که در آن بودجه است و این ساده ترین راه برای انتشار مقالات. به نظر من این trendiness منجر به یک مقدار عظیم از سرمایه گذاری تلاش اما با تعداد بسیار کمی از نتایج قابل توجهی به دلیل آنچه که هر کس در حال انجام است تا شبیه و با هم تداخل دارند. گمان می کنم آن است که یک فرم از قانون از کاهش می گرداند. بزرگ پیشرفت است که اساسا تغییر درک ما از افرادی که به دنبال راه خود را حتی زمانی که هر کس دیگری در حال اجرا است در جهت دیگر. متاسفانه فیزیک مانند دیگر زمینه های علمی معمولا نمی دهد حمایت زیادی برای کسانی که نمی خواهید به بازی را دنبال کرد.

من فکر می کنم در آینده وجود خواهد داشت برخی بسیار خاص برنامه های کاربردی ساده برای کامپیوترهای کوانتومی است که ما ممکن است قادر به ساخت. اما من فکر نمی کنم وجود دارد هر فرصتی که عادی کامپیوترها تا به حال برای رفتن به جایگزین توسط کوانتومی هستند.

هرگن: خوب است بدانید! من شده است بسیار مهم از فیزیک نظری. من غیر منصفانه بوده است?

جستجو: هیچ. نظری فیزیک ذرات است که قطعا یک مرده موضوع. مناطق دیگر از فیزیک نظری را ساخته اند گام های بلندی در برنامه های کاربردی اما در همان زمان وجود ندارد هر اساسا توسعه های جدید در درک ما از فیزیک برای چند دهه.

یک چیز که برای من بسیار نگران کننده در مورد فیزیک این است که همان کتاب های درسی استفاده می شود در حال حاضر در برنامه های تحصیلات تکمیلی که من استفاده می شود زمانی که من یک دانشجوی کارشناسی ارشد در سال 1990. این نیز همان درسی که اساتید اغلب استفاده می شود زمانی که آنها دانش آموزان در بسیاری از موارد قبل از اینکه من حتی به دنیا آمد. (یکی از بهترین نمونه هایی است که جکسون الکترودینامیک کلاسیکاست که در استفاده در تقریبا تمام برنامه های تحصیلات تکمیلی از سال 1960.) اگر یک زمینه ساخت اساسی پیشرفت نمی خواهد شما انتظار کتاب های درسی برای تبدیل شدن به منسوخ شده و باید با جایگزین کاملا جدید کتاب ؟

خیلی جالب مثال از رکود در فیزیک است که سومین دوره مقدماتی دانشکده فیزیک توالی (پس از مکانیک و الکترومغناطیس) است که اغلب به نام “فیزیک مدرن.” این دوره را پوشش می دهد معمولا نظریه کوانتومی که ما دوست داریم به فکر می کنم به عنوان “مدرن”. اما نظریه کوانتومی توسعه داده شد و در همان زمان سریال Downton Abbey می گیرد که باعث می شود آن را روشن, چگونه, مدرن, نظریه کوانتومی در حال حاضر. حتی در مدل استاندارد فیزیک ذرات است که از من بزرگتر بود و من وسط سن.

هرگن: مکانیک کوانتومی و Downton Abbey! برای تلفن های موبایل مانند یک سرد جدید Netflix سری! پس چه خود را در رشته تئوری و تمام تلاش خود برای یک نظریه واحد و یکپارچه?

جستجو: آن اتلاف وقت است. مگر اینکه این ازمایشی که آن را به احتمال زیاد هرگز خواهد بود و پس از آن دیگر حتی علم است. من فکر می کنم کسانی که مردم انجام می دهند نظریه ریسمان فراموش نکنید که آنها در واقع انجام علم و یا شاید آنها باید برای بازگشت به مدرسه به یاد فرایند علمی است. وجه تمایز علم از حالت های دیگر از پرس و جو در مورد جهان ما در زندگی می کنند (به عنوان مثال دین و فلسفه) است که نظریه های جدید را به آزمایش تجربی. اگر آنها تایید نشده با نتایج تجربی ما آنها را دور بیندازید.

من فکر می کنم کل نظریه ریسمان جامعه باید یک نفس عمیق بکشید و کشف کردن آنچه در آینده برای انجام با زندگی خود را. روزی در آینده ای دور هنگامی که فن آوری های پیشرفته است به اندازه کافی و یا ما تقریبا نامحدود به منابع انرژی و سپس ما ممکن است قادر به به طور مستقیم تست نظریه ریسمان و یا دیگر واحد تئوری که در آن نقطه نظری کار در واحد تئوری ممکن است مربوط به دوباره.

هرگن: آنچه در مورد multiverses و اصل پیدایش انسان?

جستجو: مانند نظریه ریسمان این است که نه علم. چگونه می توانم شما در آزمون وجود جهانهای دیگر? جهان همه چیز وجود دارد که ما میتوانیم مشاهده کنیم. جهان دیگر خواهد بود که جدا از خود ما و نه با آن ارتباط برقرار در هر صورت. اگر ما می تواند شناسایی جهانهای دیگر که حاکی از آن است که آنها قابل مشاهده توسط ما اما است که منجر به تناقض پس جهان ما همه چیز است که قابل مشاهده توسط ما.

اصل پیدایش انسان چیزی است که مورد بحث من در اول E&M است. اما من فکر می کنم آن است که در مجموع cop-out برای فیزیکدانان به استفاده از اصل پیدایش انسان به توضیح دهد که چرا قوانین فیزیک هستند و راه آنها هستند. اصل پیدایش انسان حاکی از وجود جهانهای دیگر که در آن قوانین فیزیک متفاوت است. اما وجود این جهانهای دیگر است untestable. همچنین نشان میدهد که ما با وجود صرف تصادفی موفق باشید.

در پایان روز وجود multiverses و اصل پیدایش انسان واقعا مذهبی ديدگاه پیچیده در اصطلاحات علمی. آنها هیچ مشروعیت از اعتقاد داشتند که خدا خلق کرده.

هرگن: سابین Hossenfelder که صحبت در استیونس در سال 2018 ادعا می کند در کتاب خود از دست داد در ریاضی که وسواس با “زیبایی” است و “چراغ فیزیک گمراه.” شما چه نظر ؟

جستجو: کسی که تصمیم می گیرد چه زیبا و چه چیزی نیست ؟ زیبایی بسیار ذهنی است و بر اساس شرایط اجتماعی ما مطبوع و فرهنگی و تربیت است. آن فراگیر نشده است به هر وسیله. حتی در میان جوامع انسانی وجود دارد مقدار زیادی از تنوع چه چیزی یا چه کسی در نظر گرفته شده است ، غربی, زیبایی شناسی, زیبایی هستند بنابراین غالب در همه جا (مجله را پوشش می دهد تبلیغات, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد رسانه های اجتماعی و غیره…) که ممکن است ما بی اعتنا به این واقعیت است که هر کس فکر می کند همان چیزهایی که زیبا هستند.

من بسیار تردید از هر جسمی “قوانین” مشتق شده و بر اساس زیبایی خود را. شاید فرهنگ بیگانه را در نظر عدم تقارن و اختلال زیبا که در این صورت آنها به شدت مخالف با زیبایی شناسی رویکردهای رشته پردازان.

هرگن: صحبت از زیبایی چگونه هدف این است که فیزیک ؟ ممکن است فیزیک نگاه متفاوت اگر بیشتر غیر غربی و غیر نر غیر سفید فیزیکدانان درگیر بودند ؟

جستجو: فیزیک است و بدون شک شده است یک حرفه ای از مردان سفید پوست در گذشته است. تنوع است که هنوز هم بسیار فاقد فیزیک امروز است. من منعکس شد با یک دوست که به تازگی به عنوان هر دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی هیچ یک از استادان فیزیک بودند یا سیاه یا لاتین. آنها تقریبا همه سفید و به میزان کمتر ، نیز وجود دارد تنها دو زن اساتید که من تا به حال در تمام آموزش و پرورش به عنوان یک فیزیکدان. چیزهایی که به نظر نمی رسد تغییر کرده که خیلی از آنجایی که من یک دانشجو–فقط در گروه فیزیک در استیونس. (به جای استارک به عنوان مثال عدم وجود تنوع در سال 2013 تنها 1.7 درصد از درجه لیسانس در رشته فیزیک رفت و به زنان از رنگ با توجه به موسسه آمریکایی فیزیک.)

این پرسش که چگونه فیزیک را نگاه اگر آن را متنوع تر است به همین دلیل برای پاسخ به. یکی تنها می تواند حدس و گمان. باور من این است که سنت مختلف فرهنگی و کمتر همگن از فکر (یعنی گروه فکر می کنم) می توانست منجر به متنوع تر راه پژوهش در فیزیک و خواهد غنی اند فلسفی تفسیر نقاشی بر روی بیشتر غیر غربی فلسفه و سیستم های باور. چنین تنوع جهت تحقیقات و تفسیر می تواند تنها حاوی فیزیک و منجر به پیشرفت است که ما فقط می توانید تصور کنید. شاید ما در حال حاضر یک کار نظریه کوانتومی گرانش ؟

هرگن: من دوست دارم فکر می کنم تا. باید فیزیک تحقیق در صورت پشتیبانی توسط دلار مالیات یا دانشجو شهریه برخی از عملی بالقوه ؟

جستجو: بله. وجود دارد به سادگی بسیاری از مشکلات نه فقط ما بلکه کل سیاره این روز اعم از تغییر آب و هوا به ثروت عظیم و نابرابری درآمد در این کشور است. آن را نامعقول برای شاغل محققان دانشگاهی برای کسب درآمد بسیار سخاوتمندانه حقوق خود را از دانشکده موقعیت و تحقیقات مالی و نمی توان با استفاده از توانایی های خود را برای کمک به حل برخی از این مشکلات است. بسیاری از آنها در انجام این کار, اما یکی به تعجب که چگونه رشته نظریه پردازان در حال کمک به جامعه که حتی بسیاری از فیزیک جامعه را درک نمی کنند آنچه انجام می دهند.

هرگن: اگر شما فیزیک Czar, خواهد شما, کشیدن پلاگین بر روی هر پروژه ؟ افزایش بودجه برای هر ؟

جستجو: من نمی خواهم به اظهار نظر در مورد پروژه های خاص در اینجا از آنجا که من به اندازه کافی آشنا با جزئیات و جهت علوم بودجه. من فکر می کنم که این کشور صرف زشت و ناپسند مقدار پول در دفاع و وزارت دفاع همواره یکی از بزرگترین تأمین کنندگان مالی از علم است. من اغلب به نظر من اول فیزیک کلاس که جنگ خوب است برای فیزیک. که مضحک است از آنجا که اکثر کالج دانشکده سیاسی تکیه بسیار قطعا به سمت چپ اما با این حال افزایش هزینه های نظامی معمولا منافع ما اساتید.

هرگن: نکته جالب در واقع. شما بزرگ کاتولیک. آیا شما مذهبی به هیچ وجه در حال حاضر ؟

جستجو: بله. من معتقدم که چیزی را خلق کرده و جهان به برخی از هدف. که خالق من فرض کنید من می خواهم خدا را اما آن را واقعا مهم نیست که چه شما آن را تماس بگیرید.

اصل پیدایش انسان فقط به نظر می رسد پوچ به من و من آرزو می کنم علوم و به ویژه فیزیک بود بیشتر پذیرش دین و ایمان است. آنها جواب پرسش کاملا متفاوت. علم می تواند توضیح دهد که چگونه همه چیز کار می کنند در جهان است و می تواند پیش بینی در مورد چگونه آنها را تابع در آینده, اما آن را نمی تواند پاسخ را در یک سطح بنیادی چرا که جهان در راه است و یا چگونه آن را به دست می آمد. کسانی که به حوزه دین و ایمان است. همچنین مردم احساس کرده اند پس به عنوان دور برگشت به عنوان ما می دانیم که یک ارتباط عمیق به چیزی بیشتر و فراتر از جهان است که ما درک. این فراتر از فرهنگ و جامعه است و در حال حاضر در تمام ادیان و اشکال از معنویت. فیزیک هر چند تخفیف این ایده که وجود دارد چیزی فراتر از آنچه که ما می توانید با ما معادلات و یا تصرف در ما داده های تجربی. که هر چند به این معنا نیست آن است که هر یک کمتر از واقعی مکانیک کوانتومی و یا ماکسول معادلات.

من با این حال بسیار بد از دین سازمان یافته است که اغلب شده است چیزی بیش از یک سیستم برای نخبگان کوچک برای تحکیم قدرت و نفوذ بیش از توده ها. من فکر می کنم که یکی ایمان و ارتباط با خدا یا جهان است به شدت فردگرا و همه باید خود را در مسیر معنوی. متون دینی و متکلمان می تواند در خدمت به عنوان راهنما و مشاور در یک مسیر اما هیچ چیز بیشتر. همه ما باید گوش به خدا به طور مستقیم و نه به یک کشیش ایستاده در محراب.

هرگن: خوب گفت. شما چه مدینه فاضله ؟

جستجو: من مدینه فاضله یک جامعه عادلانه تر از ما زندگی می کنند که در آن هر کس همان فرصت هایی برای موفقیت و یک زندگی خوب بدون در نظر گرفتن ثروت و جنسیت یا نژاد. این است که تا بحال بزرگترین نگرانی در این روز است.

رویای آمریکایی است که تقریبا مرده است. ما در یک زندگی شایسته سالاری که در آن یکی می شود به سادگی با کار سخت و استعداد به جای ما زندگی می کنند چه کسی از من به عنوان خوانده شده به نام ارث شایسته سالاری. خانواده شما هستند به دنیا آمد قاطع تر این روزها از چقدر سخت کار می کنید تا آنجا که سطح اقتصادی و نیل به شما در رسیدن به. رنگ پوست خود را و ثروت خانواده خود را مهم تر از هر چیز دیگری به خاطر این چیزها تعیین اگر شما می توانید با کیفیت بالا K-12 آموزش و پرورش و قادر به رفتن به یک دانشگاه نخبگان باز می شود که بسیاری از درب ها و فرصت هایی که کمک به تامین امنیت شغلی و اقتصادی در آینده. همچنین در آینده از لحاظ اقتصادی امن خانواده به افراد جوان بیشتر گزینه ها و فرصت ها به دلیل اقتصادی و حمایت از آنها می توانید تعداد از قبیل آزادی فارغ التحصیل از کالج بدون حجم انبوهی از بدهی های دانشجویی.

ما نیاز به تغییر این چیزها قبل از ظالمانه سطح نابرابری در این کشور آن را از بین میبرد. مشکل بسیاری از جنبه های اعم از بی عاطفه winner-take-all سرمایه داری است که ما در عمل در این کشور بسیار اندک و چیز ساییده شبکه امنیت اجتماعی که نگه داشته است تا با تغییر اقتصاد, وحشتناک, هزینه های تحصیل در کالج به سیاست های دولت مانند بودجه برای مدارس که به محلی مالیات بر املاک. حتی آن دسته از عوامل را نادیده گرفت سیستمیک نژادپرستی و تبعیض جنسیتی در جامعه ما و نظام اقتصادی که به مردان سفید مثل خودم تا بسیاری از مزایا و امتیازات از هر کس دیگری.

مطالعه بیشتر:

نظریه ریسمان نمی کند برنده نوبل و من برنده شرط بندی

Neil deGrasse Tyson, لطفا صحبت کردن در مورد نظامی از علم!

است گرانشی-موج ادعا درست است ؟ و آن را به ارزش هزینه?

متا پست: پست ها در فیزیک

همچنین نگاه کنید پرسش و همانطور که با اسکات Aaronson دیوید آلبرت دیوید چالمرز, Noam Chomsky, دیوید دویچ جورج الیس, Marcelo Gleiser رابین هانسون نیک هربرت جیم Holt, سابینه Hossenfelder شیلا Jasanoff استوارت Kauffman, Christof کخ گرت Lisi, مسیحی, لیست تیم Maudlin جیمز McClellan, Priyamvada Natarajan نائومی Oreskes, Martin Rees, Carlo Rovelli, روپرت شلدریک Peter Shor, Lee Smolin, شلدون سلیمان آمیا Srinivasan, پل Steinhardt, فیلیپ Tetlock تایلر Volk, استیون واینبرگ, ادوارد ویتن, پیتر Woit استفان ولفرام و الیعزر Yudkowsky.

همچنین نگاه کنید من, رایگان, آنلاین, کتاب ذهن-بدن مشکلات: علم ذهنیت که ما واقعا هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im