چه علم پشت همین دلیل ما سکسکه?

گاهی اوقات آنها خنده دار است. گاهی اوقات آنها آزار دهنده و یا حتی خسته کننده است. آنها می توانند مختل شما در بار ترین ناخوشایند. من نه صحبت در مورد اعضای خانواده خود را—خوب حدس می زنم ، من صحبت کردن در مورد سکسکه.

آیا سکسکه? و وجود علمی دلایل چرا ما آنها را دریافت کنم ؟

جهان طولانی ترین جلسه از سکسکه

با توجه به رکوردهای جهانی گینس کتاب رکورد طولانی ترین جلسه از سکسکه می رود به چارلز آزبورن. او تا به حال سکسکه برای 68 سال از سال 1922 تا سال 1990 با برآورد 430 میلیون سکسکه. کریستوفر ماسه تجربه چیزی شبیه به 10 میلیون سکسکه بیش از 27 سال از سال 2007 تا 2009. او hiccupped هر دو ثانیه برای 12 ساعت در روز.

فرهنگ عامه به ما می گوید که گرفتن سکسکه به معنی کسی است که صحبت کردن در مورد شما و یا شما از دست رفته. اگر شما از طریق یک لیست از دوستان خود را در سر خود سکسکه خود را متوقف خواهد شد هنگامی که شما به حافظه از دوستان که مقصر است. در قرون وسطی سکسکه شد و تصور می شود ناشی از الف ها.

مکانیک سکسکه

شما دیافراگم عضله بزرگ است که نشسته است در زیر ریه ها و بالای معده شما کمک می کند تا شما نفس بکشم. آن را به بالا حرکت می کند به زور هوا را از ریه های خود را و رو به جلو و هوا در. حتی اگر ما مجبور به فکر کردن در مورد آن را در هر زمان اگر چه ما می توانید مستقیم از آن اگر ما می خواهیم برای: تنفس—ما سیگنال های مغز ما دیافراگم به این جنبش است.

گاهی اوقات ما سیگنال های مغز ما دیافراگم را به سمت پایین حرکت قدرتمند تر از حد نرمال است. این تیز و غیر ارادی عضلات باعث می شود هوا به مکیده به پشت گلو خود را. این منطقه از گلو خود را در نزدیکی خود تارهای صوتی پس از آن جرقه بزند بسته به لطف این تغییر در فشار ایجاد یک “hic” صدا.

چرا ما سکسکه?

ما درک می کنیم مکانیک سکسکه—آنها غیر ارادی رفلکس. اما چرا مغز ما ارسال سیگنال برای ایجاد این رفلکس در وهله اول ؟ دانشمندان سعی کرده اند به پین کردن یک دلیل روشن اما تا کنون ما هنوز هم نمی دانم.

اگر چه ما نمی دانیم دقیقا چرا مغز ما سیگنال ما به سکسکه ما نمی دانیم که بسیاری از چیزهایی که باعث رفلکس. تحقیقات دیده است سکسکه باعث تروما (مثل آسیب به سر) و تومورها یا گواتر عفونت (از جمله مننژیت و آنسفالیت) اتساع شکم و مسائل با سیستم عصبی مرکزی مانند مولتیپل اسکلروزیس. ناراحتی مانند سوزش سر دل, تند, مواد غذایی, معده, معده و زخم شده اند مربوط به سکسکه. یک فرد سکسکه شد و حتی ناشی از موهای مسواک زدن خود را در برابر پرده تمپان این غشاء که ارتعاش در پاسخ به صدای امواج و ما را قادر به شنیدن.

ما همچنین می دانیم از چند رفتار است که می تواند منجر به سکسکه: سیگار قرار دادن خودمان از طریق یک تغییر ناگهانی در درجه حرارت تجربه نوعی از اوج احساسات مانند هیجان یا استرس یا overfilling معده ما (با مواد غذایی, الکل و یا حتی هوا).

Nonstop بکش سکسکه می تواند به طور جدی ناخوشایند به خصوص اگر آن تاثیر می گذارد توانایی خود را به غذا خوردن و یا برقراری ارتباط است. مداوم سکسکه می تواند نشانه ای از یک مشکل بهداشتی که آیا آن یک گوش عفونت و نارسایی کلیه و التهاب حنجره یا فتق. در مورد کریستوفر شن و ماسه و 10 میلیون سکسکه او در بر داشت به یک تومور مغزی که تحت فشار قرار دادند در phrenic عصبی—که عصب وظیفه با سیگنالینگ از سکسکه رفلکس. هنگامی که او تا به حال عمل جراحی برای برداشتن تومور خود سکسکه متوقف شده است.

“ادامه مطلب “چه علم پشت همین دلیل ما سکسکه?” در QuickAndDirtyTips.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de