چه چیزی ترسناکتر از Coronavirus?

در طول فقط چند روز در جامعه ما تبدیل شده است به طور کامل unmoored وحشت زده و با وسواس ترس است. ما را بررسی کنید و مجددا رسانه های اجتماعی و اخبار که سیل زده و پایمال کردن ما با اطلاعات در مورد COVID-19 (مقدار آن است و نه مفید و نه دقیق). سوپر مارکت خطوط از درب که ما ذخایر کالاهای خانگی و لوازم.

توده سهام selloffs دراورده بیشتر ویران در بازار از ما دیده ایم از سال 1987. در چند دهه گذشته چنین پاسخ رخ نمی دهد حتی در زمان جنگ. این خبری نیست که آمریکایی ها تمایل به اجرای مضطرب است. با توجه به موسسه ملی سلامت روان نزدیک به 20 درصد از بزرگسالان دارای اختلال اضطراب در هر سال. اما این رمان به درک چگونه آسیب پذیر ما به آشکار جنون.

علم روانشناسی را شناسایی کرده است, روشن, ریشه, را چنین پاسخ: ما نمی توانیم تحمل شرایط است که غیرقابل کنترل هستند و نامشخص است. در واقع ما نمی توانیم کنترل و پیش بینی آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد با COVID-19. در واقعیت خود قرنطینه و اجتماعی فاصله می کند اما متوقف نمی کند, ویروسی سرایت. تنها راه حل واقعا موثر است که بیل گیتس مشخص شده در اواخر فوریه در مجله پزشکی نیوانگلند: بین المللی سیستم-تغییرات گسترده ای به منظور تسهیل در دولت و صنعت–همکاری ضد همه گیر تلاش برای کارآمد توسعه و ارائه میلیاردها واکسن و ضد ویروسی دوز در ماه پاتوژن کشف. اما بیایید واقع بینانه باشد که COVID-19 و شاید حتی بعد از همه گیر خواهد آمد و به مدت طولانی قبل از توصیه هایی به احتمال زیاد برای رفتن به اثر.

به این ترتیب ما در یک مقطع حساس از عاطفی و رفتاری چشم انداز. ما می توانیم وانمود کنیم که همه چیز یک بار خاص و قابل کنترل کنید و سعی کنید برای مقابله با تهدید فوری COVID-19 یا ما می توانیم قدم به عقب و تشخیص دهند که یقین چیزی جز یک توهم همراه است. واقعیت این است که ما شده اند در معرض شیوع ویروسی برای چند دهه. آن را نمی ممکن است خوشایند به فکر می کنم, اما ما به همین ترتیب در معرض مواد شیمیایی و یا هسته ای, تروریسم دشمن تهاجم نظامی جرم کاهش در کشور عرضه مواد غذایی مطلق کاهش ارزش ارز ناگهانی افزایش سطح دریا تابش با توجه به فصل های, حوادث و سقوط اقتصادی. در حقیقت این معجزه است که چنین اتفاقاتی نمی بیشتر رخ دهد.

جالب اینجاست که هنگامی که ما با قبول این واقعیت که ما حس اطمینان و کنترل یک توهم است—هنگامی که ما درک و قدردانی ذاتی ما آسیب پذیری—ما ظهور با قدرت درونی به صورت بحران بیشتر با متانت. برعکس رفتارهای که به ما حس کاذب امنیت نه تنها باعث تشدید اضطراب ما اما در واقع وضعیت را بدتر از آنها پیامدهای منفی برای جامعه ما به عنوان یک کل.

برای مثال ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams هشدار داده است که استفاده گسترده از ماسک صورت در واقع می تواند به افزایش و گسترش ویروس. بیشتر به طور قابل توجهی اگر بازار ترس و رو به پایین ادامه روند آنها در نهایت می تواند منجر به ملی اگر نه رکود اقتصادی جهانی ایجاد آسیب پذیری بیشتری به بسیاری از این فاجعه بار حالات ذکر شده در بالا. در این راستا ما نیز باید در نظر بگیرید که نگرانی های روانی هستند به علت از کار افتادگی کلی و دومين علت مرگ برای افراد سالخورده 10-34. هیچ سوال در ذهن من است که ما عاطفی و رفتاری پاسخ در زمان حاضر در حال ایجاد آسیب بیشتر از COVID-19.

بحران کنونی فرا می خواند ما را به قبول وجود دارد که محدودیتی برای آنچه که ما می دانیم و کنترل است. طبیعت انسان این است که ما شکست ناپذیر نیست و یا غیر قابل نفوذ به خطر است. از آن زمان به تمرین تواضع و صلح با این حقیقت ساده. عملا صحبت من تشویق همه بیماران من این روزها به تصور آنچه در آن می خواهم به آنها را برای تبدیل شدن به آلوده COVID-19. به جای پذیرش و آمادگی روانی به مراتب بیشتر از نظر روانی تطبیقی از تلاش برای جلوگیری از چیزی که در ذهن ما است که ما در نهایت نمی تواند کنترل کند.

ما همچنین نیاز به انعطاف پذیر تر می شود و در آغوش گرفتن عدم قطعیت است. ما نیاز به در نظر بگیرید که این ویروس ممکن است گسترش rampantly. ملی منطقه ای و حتی محلی سفر ممکن است محدود شده است. این وضعیت ممکن است برای ماه گذشته. این ممکن است به نظر می رسد سخت به ماندن عاقل که بسیار ناشناخته است اما من می خواهم استدلال می کنند که COVID-19 ارائه یک فرصت فوق العاده ای برای ساخت عاطفی ما انعطاف پذیری است. بحران کنونی بر همه ما به رسمیت شناختن و پذیرش این واقعیت است که هیچ چیز تا کنون خاص و یا روشن. در واقع انسان نمی نیاز به کنترل و یا می دانید که هر چیزی را با یقین است. ما فقط نیاز به انجام بهترین های ما و در لحظه زندگی می کنند. هنگامی که ما انجام می دهیم ما باید قدرت درونی ما نیاز به رویارویی با چالش های کنونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im