چه آینده خورشیدی مدارگرد پس از تاریخی خود را راه اندازی به خورشید


سازمان فضایی اروپا خورشیدی مدارگرد راه اندازی بالای ایران راه اندازی داد Atlas V موشک از ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در فوریه. 9, 2020, در 11:03 p. m. EST (0403 به وقت تهران در فوریه. 10). (اعتبار تصویر: استفان Corvaja/ESA)

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — خورشیدی مدارگرد یک همکاری بین المللی میان ناسا و آژانس فضایی اروپا (ESA) با موفقیت راه اندازی شده در یکشنبه, فوریه. 9. این هدف: مطالعه به خورشید نزدیک است.

پس از بلند کردن اجسام در 11:03 p. m. EST (0403 به وقت تهران در فوریه. 10) از فضای راه اندازی مجتمع 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در اینجا در فلوریدا, هنر و صنعت است که در حال حاضر در راه خود را به سمت درونی منظومه شمسی است. حدود یک ساعت پس از پرتاب فضاپیما جدا از این موشک را به مرحله بالایی به عنوان برنامه ریزی شده تمدید آن انرژی خورشیدی و با ارسال سیگنال به زمین که آن را به حال قدرت.

آن را به خورشیدی مدارگرد حدود دو سال برای رسیدن به آن عملیاتی در مدار خود به دور خورشید که آن را به تصرف خود بی سابقه views ما ستاره لهستانی. اما این فضاپیما هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام قبل از آن می توانید شروع به کار بر روی آن اهداف علمی. در اینجا یک نمای کلی از آنچه در آینده خورشیدی مدارگرد.

مرتبط: خورشیدی مدارگرد ماموریت اکتشاف خورشید در قطب عکس,

در طی چند روز آینده این هنر و صنعت خواهد بود و مشغول استقرار آن ارتباط آنتن به عنوان به خوبی به عنوان آن ابزار بوم. خورشیدی مدارگرد است که در یک مسیر منحصر به فرد است که اجازه خواهد داد که مجموعه خود را از ابزار برای ضبط اولین تصاویر از خورشید لهستانی.

خورشیدی مدارگرد را صرف آن در سه ماه اول در راه اندازی فاز که در طی آن زمین کنترل خواهد شد و اتمام آن علم ابزار مطمئن شوید که همه چیز در دستور کار است. دو سال از در حال حاضر از آن خواهد شد به اندازه کافی نزدیک به خورشید شروع به در نظر گرفتن اندازه گیری دقیق از خورشید است. اما این بدان معنا نیست که ما باید صبر کنید که برای اولین بیت از علم داده است. فابیو Favatta ESA سر علم برنامه ارتباطی گفت: Space.com که این ابزار در رونق خواهد بود برای اولین بار روشن شود.

“به عنوان به زودی به عنوان بوم است توسعه یافته, اولین ابزار مانند مغناطیس روشن هستند,” او گفت:. این ابزار همچنین شامل باد خورشیدی تجزیه و تحلیل و پر انرژی ذرات آشکارسازهای. ابزار رونق انتظار می رود که برای استقرار 36 ساعت پس از پرتاب و یا این سه شنبه (Feb. 11) حدود 11 a. m. EST (1600 GMT).

این دادهنمایی به تصویر می کشد خورشیدی مدارگرد مجموعه از 10 علم ابزار است که مطالعه خورشید است. دو نوع وجود دارد: در محل و سنجش از دور. در محل ابزار اندازه گیری شرایط در اطراف سفینه فضایی خود را. از راه دور-سنجش از ابزار اندازه گیری آنچه که اتفاق می افتد در فواصل دور است. (اعتبار تصویر: S. Poletti/ESA)

خورشیدی مدارگرد مجموعه از ابزار ترکیبی از دو حالت مختلف از مطالعه: در محل که اندازه گیری محیط اطراف فضاپیما; و از راه دور-سنجش که تصویر خورشید از فاصله دور.

خورشیدی مدارگرد را 22 نزدیک روش به خورشید بیش از 10 سال آینده و تکمیل چندین جاذبه-کمک flybys زهره به منظور قرار دادن آن در موقعیت مناسب به نگاه خورشید لهستانی. “اول علم بزرگ هدف حاصل خواهد شد پس از اولین زهره flybys,” Favatta اضافه شده است. “این زمانی است که ما نزدیک به خورشید است. ما می دانیم که مرحله کروز طولانی خواهد بود آن را بخشی از طراحی این ماموریت است.”

در طول ماموریت کروز فاز, که طول می کشد تا ماه نوامبر سال 2021 این فضاپیما انجام خواهد شد و سه سیاره flybys برای کمک به تیرکمان بچه گانه خود را نزدیک تر به خورشید: دو گذشته ونوس (در دسامبر سال 2020 و اوت 2021) و یکی گذشته زمین در ماه نوامبر 2021.

جاذبه کمک به مانور در زمین و زهره را فعال خورشیدی فضاپیمای مدارگرد به تغییر تمایل به رعایت خورشید از دیدگاه های مختلف. طول اولیه کروز فاز, که طول می کشد تا ماه نوامبر 2021 خورشیدی مدارگرد انجام خواهد شد دو جاذبه-کمک به مانور در اطراف زهره و یکی در اطراف زمین برای تغییر این فضاپیما را در مسیر هدایت آن به سمت درونی مناطق منظومه شمسی است. برای اولین بار نزدیک خورشیدی عبور را در سال 2022 در حدود یک سوم از زمین فاصله از خورشید است. (اعتبار تصویر: S. Poletti/ESA)

هنگامی خورشیدی مدارگرد کامل آن برنامه ریزی, زمین, پرواز, از آن خواهد شد در یک موقعیت برای آغاز اولیه مرحله از ماموریت خود را. در طی پنج سال فضاپیما را به تدریج پرواز نزدیک تر به خورشید قرار دادن خود را در دراز حلقه مدار. خود را برای اولین بار دید از عبور از خورشید است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن و صنایع دستی را کامل چند ونوس flybys در طول ماموریت خود را به تدریج افزایش شیب مدار آن تا زمانی که آن را قادر به نگاه کردن در لهستانی.

اگر چه عمده بیت علم داده نمی رود به بازگشت و برای مدتی نیکی فاکس مدیر heliophysics برای ناسا گفت: Space.com که ما می توانید شروع به دریافت علم اطلاعات به عنوان اوایل به عنوان ممکن است.

خورشیدی مدارگرد مجهز به ابزار که شبیه به کسانی که در یکی دیگر از خورشید-مشاهده فضاپیما — ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر. با توجه به روباه دو خواهد بود قادر به کار با هم به ارائه یک تصویر کامل از خورشید فرآیندهای.

“ما منتظر 60 سال به یک فضاپیما در درون heliosphere و در حال حاضر در 18 ماه ما دو نفر از آنها وجود دارد,” روباه گفت. “این یک زمان بسیار خوبی برای heliophysics.”

مرتبط با: خورشید ما خواهد شد نگاه هرگز همان دوباره با تشکر از ماموریت

خورشیدی مدارگرد ملحق خواهد شد پارکر خورشیدی کاوشگر فقط در زمان برای ضبط-تنظیم پروب را پنجم perihelion (یا نزدیک تصویب خورشید) است. خورشیدی مدارگرد, مدار از فاصله 26 میلیون مایل (42 میلیون کیلومتر) را رعایت ناسا فضاپیما در حالی که این مطالعات خورشید فعالیت اجازه می دهد که تیم علمی به مقایسه داده های جمع آوری شده توسط هر دو فضاپیما برای درک بهتر فعالیت های خورشیدی. این نوع همکاری خود ادامه خواهد داد و در طول دهه آینده به عنوان NASA و ESA کار در پشت سر هم به باز کردن رمز و راز از ستاره ما.

خورشیدی مدارگرد اولین فضاپیمای وظیفه ارتباط خورشید به heliosphere — خورشید غول مغناطیسی “حباب” است که بسیار فراتر از پلوتون — و تلاش برای ایجاد یک علت و معلولی رابطه به آنچه اتفاق می افتد بر آفتاب با آنچه که ما مشاهده در نزدیک به زمین و محیط زیست است.

این اطلاعات حیاتی کمک خواهد کرد که دانشمندان پر کردن شکاف ها در مدل های از خورشید به میدان مغناطیسی است که درایوهای 11 ساله خورشیدی و چرخه. به عنوان فعالیت را افزایش می دهد در طی آن 11 سال چرخه کند بنابراین تعداد لکه های خورشیدی و تابش و سطح و مقدار مواد خارج شده از خورشید (شناخته شده به عنوان باد خورشیدی).

این مواد تاثیر می گذارد ما در اینجا بر روی زمین ایجاد شفق ها زیبا در آسمان و حتی تداخل با سیستم های مخابرات و شبکه های قدرت. با مطالعه خورشید نزدیک خورشیدی مدارگرد خواهد شد کمک به دانشمندان در درک بهتر این فرآیند است.

اولین قطبی عبور انتظار می رود به جای در سال 2025 با این فضاپیما برای رسیدن به یک تمایل 17 درجه بالای البروج هواپیما — هواپیما که در آن زمین و دیگر سیارات در مدار خورشید است. این زمانی است که اولین نمایش از خورشید قطب در خواهد آمد.

“در آن طول می کشد مقدار زیادی از انرژی به جلو و یک فضاپیما خارج از دایره البروج هواپیما” روباه گفت: Space.com. “بنابراین ما نیاز به چندین زهره flybys.” به این منظور این فضاپیما استفاده خواهد شد زهره به تدریج افزایش شیب مدار آن از 17 تا 24 در نهایت 33 درجه است. که به فضاپیما یک دیدگاه برای نگاه کردن به خورشید را قطب.

اگر چه بهترین نمایش نمی رسند تا پایان ماموریت در 2029 دانشمندان انتظار دارند که گنجینه ای از اطلاعات از این تصاویر برای اولین بار پس از رسیدن در سال 2025 است. به تاریخ دیگر ماموریت تا به حال تصاویر گرفته شده از این منطقه پویا.

یکی دیگر از ناسا فضاپیمای اولیس, آیا پرواز بیش قطب, اما آیا یک تصویرساز. آن را قادر به گرفتن برخی از اندازه گیری ها نشان داد که خورشید میدان مغناطیسی در قطب بسیار متفاوت تر از میدان مغناطیسی در بقیه ستاره. این حالت جامد در میآید مورد خورشیدی مدارگرد ماموریت.

Günther Hasinger ESA مدیر علوم گفت: Space.com که این تیم تصمیم گرفته نشده و در عین حال چگونه این ماموریت به پایان خواهد رسید. با توجه به Hasinger وجود دارد سه بالقوه سرنوشت خورشیدی مدارگرد: این فضاپیما می تواند اقامت در آن نهایی مدار, جمع آوری داده ها تا زمانی که خود را در هیئت مدیره سوخت اجرا می شود, هنر و صنعت می تواند همچنان به استفاده از ونوس به تیرکمان بچه گانه خود را به فراموشی یا به هنر و صنعت می تواند سقوط به زهره.

Hasinger می گوید که خورشیدی مدارگرد ابزار طراحی شده برای مقاومت در برابر یک سفر را از طریق زهره جو, اما آن خواهد بود جالب برای دیدن چه نوع از داده های آنها می تواند جمع آوری قبل از فضاپیما نابود شد.

خورشیدی مدارگرد سرنوشت تصمیم گرفته خواهد شد و به ماموریت خود را. اما برای اولین بار این هنر و صنعت را در سفر به خورشید و پرتو بازگشت برخی از تصاویر باور نکردنی از ستاره های ما.

به دنبال امی تامپسون در توییتر @astrogingersnap. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im