چه در نام و نام خانوادگی: چرا ناسا تصمیم ‘استقامت’ برای آینده مریخ

ناسا نیست نام آن بعدی مریخ پشتکار فقط به خاطر “پرسی” یک نام مستعار.

جدید نام مورد که ناسا اعلام کرد روز پنج شنبه (5 مارس) قطاری روح اکتشاف فضا قابل ملاحظه و گفت: Thomas Zurbuchen دستیار مدیر آژانس علوم ماموریت اداره.

“بله این کنجکاوی است که نیش ترمزی میزند ما در خارج وجود دارد, اما آن پشتکار است که اجازه نمی دهد ما را به” Zurbuchen گفت: در طول تلفنی با خبرنگاران در روز پنج شنبه اشاره, نام, ناسا, مریخ نورد شده است که در کاوش مریخ’ گودال گیل از ماه اوت 2012. (بدن پشتکار است که برنامه ریزی شده برای راه اندازی این آینده جولای است, بر اساس شدت به که از روی کنجکاوی.)

مرتبط با: ناسا مریخ در 2020 کاوشگر ماموریت در تصاویر

Zurbuchen تاکید کرد که او طراحی کرده است فضا-علم ابزار و بنابراین می داند که چگونه مشکل آن این است که به سخت افزار به یک سیاره دیگر.

“وجود دارد هیچ اکتشاف بدون پشتکار,” او گفت:.

Zurbuchen احساسات انجام مقدار زیادی از وزن. او برنده نام بسته بندی یک رقابت که در آگوست سال 2019 و جلب بیش از 28,000 مقاله ارسالی از K-12 دانش آموزان در سراسر ایالات متحده است.

اولیه که استخر بود حذف شده به 155 semifinalists و سپس مقایسه بیشتر به نه فینالیست از آن Zurbuchen ساخته سرنوشت ساز انتخاب شده است. برنده مقاله نوشته شده توسط Alex ماتر یک هفتم از دریاچه Braddock متوسطه در Burke, ویرجینیا, که گفت که او سقوط در عشق با علوم فضایی و اکتشاف پس از حضور در فضای اردوگاه در آلاباما در تابستان 2018.

مدر نیست به تنهایی در پیشنهاد پشتکار. اما مقاله خود ایستاده لری لعاب مدیر ناسا سیاره ای بخش علوم گفت: در روز پنجشنبه تلفنی.

مدر خواندن این مقاله در ناسا نام-مراسم رونمایی روز شنبه که این سازمان در پخش زنده. آن را به پایان می رسد مثل این:

“ما یک گونه از کاشفان و ما را به دیدار با بسیاری از موانع در راه به مریخ است. اما ما می توانیم استقامت. ما نه به عنوان یک ملت است اما به عنوان انسان — نمی خواهد داد تا. نژاد بشر همیشه استقامت به آینده است.”

پشتکار محور $2.5 میلیارد مریخ در 2020 ماموریتبرنامه ریزی شده به داخل زمین سیاره سرخ را 28 مایل گسترده (45 کیلومتر) Jezero دهانه در فوریه 2021. ماشین-اندازه رور را شکار نشانه های باستانی مریخ زندگی با استفاده از هفت های مختلف علم و ابزار جمع آوری و ذخیره سازی ده ها تن از نمونه های احتمالی برای بازگشت به زمین است.

این بکر مریخ مواد می تواند زمین در اینجا به عنوان اوایل به عنوان 2031 پس از آن خواهد شد تجزیه و تحلیل توسط دانشمندان در آزمایشگاه های مجهز در سراسر جهان است.

به عنوان مدر در مقاله پیداست این ماموریت نیز طراحی شده برای کمک به هموار کردن راه برای بشر اکتشاف مریخ که ناسا امیدوار است برای رسیدن به زمانی در 2030s. برای مثال پشتکار حمل رادار نافذ زمین ابزار است که می تواند شناسایی رسوبات زیرسطحی آب یخ — یک منبع آینده سیاره سرخ کاشفان خواهد بود مشتاق به بهره برداری. همچنین روی این مریخ نورد یک ابزار است که تولید اکسیژن از نازک دی اکسید کربن تحت سلطه جو مریخ. (وجود یک هلیکوپتر کوچک دیده بانی بیش از حد که می تواند منجر به بیشتر های رباتیک اکتشاف مریخ آسمان به پایین جاده ها است.)

مدر می تواند در نهایت پس پشتکار به مریخ یک روز; 13 ساله گفت که او می خواهم به یک فضانورد زمانی که او رشد می کند.

“اما اگر من آن را پس از آن را بسیار سخت برای به دست آوردن مهندسی در ناسا خواهد بود کار من می تواند به همان میزان تحقق با” مدر گفت: در روز پنجشنبه تلفنی.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im